Autor Wątek: Achievement Unlocked - Great Pussy  (Przeczytany 19619 razy)

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 04, 2011, 10:59:33 »
Ajtam. Też jestem niedzielnym graczem, a coś tam powalczę :P Ostatnio jestem graczem mortalowym raz-na-dwa-tygodnie, a z większością ludzi którzy grają online jestem w stanie wygrać ;] (a grywam tylko z tymi których ratio zaczyna się od 2:1 i mają już conajmniej 800 gier rozegranych)

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:13:45 »
rozumiem ze zgadzasz sie tez z tym ze kazdy kto go ostuka to "cipa" i trzeba mu "zapi****lic za spam"
oraz ze mozna byc w "pierwszej piatce" jak nie beda "oszukiwac z rozkładami" :D
to kto ile trenuje to jego prywatna sprawa ja jak wszedłem w gg to cała scena był do przodu o 4 lata i na dodatek nie miałem z kim grac, została mi do ogrania sie w online stara wersja gry ktora rozniła sie w tak znacznie ze nalezało by ja traktowac jako inna gre.

BTW mozna miec sentyment do pierwszej bijatyki? - jeden z lepszych oxymoronow z jakimi sie spotkałem

ja sie jednego nauczyłem od kazdego sie mozna czegos nauczyc
 jak sie powtaza to masz unikatowa okazje ograc sie na dany cios
grajac z dobrym wielokrotnie sie to traci bo sie klient nie powtaza i skutek taki ze sie w zyciu nie ograsz na pojedyncze elementy aby całosc zatrybic

jak ktos ma wazniejsze rzeczy do roboty niz granie to niech sie nimi zajmie a nie tłumaczy nimi głupio w mysl twierdzenia ze jabym miał F1 i czas to bym jezdził jak Kubica
bo mega.zal.pl

Edit dlaczego tutaj znikaja posty? był tu post Carakala do ktorego sie odniosłem a widze ze jets Drantzela
Cytuj
zgadzam się tu absolutnie z Tazem. Niestety też jestem jedynie niedzielnym graczem. Chciałem naprawdę poćwiczyć i znaczyć coś na arenie MK odkąd wyszło ale niestety nie mam z kim ćwiczyć  no i brakuje czasu na to a trzeba znać priorytety w życiu tak więc z podziwem patrzę jak niektórzy wymiatają żonglując przeciwnika przez całą turę tak że nie może nawet z ziemii wstać (grałem z takim jednym raidenem to chyba raz pozwolił mi coś zrobić) ale jak mam wybierać to wolę poświęcać czas prawdziwym sztukom walki to przynajmniej zaprocentuje do końca życia a Mortal będzie na fali przez następne 2 do 3 lat i zrobią nowego.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 11:16:31 wysłana przez kowal »

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:32:16 »
kowal: Tak ten post który zacytowałeś był przed chwilą i też między innymi się do niego odnosiłem :P

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:57:26 »
rozumiem ze zgadzasz sie tez z tym ze kazdy kto go ostuka to "cipa" i trzeba mu "zapi****lic za spam"
oraz ze mozna byc w "pierwszej piatce" jak nie beda "oszukiwac z rozkładami" :D
to kto ile trenuje to jego prywatna sprawa ja jak wszedłem w gg to cała scena był do przodu o 4 lata i na dodatek nie miałem z kim grac, została mi do ogrania sie w online stara wersja gry ktora rozniła sie w tak znacznie ze nalezało by ja traktowac jako inna gre.

BTW mozna miec sentyment do pierwszej bijatyki? - jeden z lepszych oxymoronow z jakimi sie spotkałem

ja sie jednego nauczyłem od kazdego sie mozna czegos nauczyc
 jak sie powtaza to masz unikatowa okazje ograc sie na dany cios
grajac z dobrym wielokrotnie sie to traci bo sie klient nie powtaza i skutek taki ze sie w zyciu nie ograsz na pojedyncze elementy aby całosc zatrybic

jak ktos ma wazniejsze rzeczy do roboty niz granie to niech sie nimi zajmie a nie tłumaczy nimi głupio w mysl twierdzenia ze jabym miał F1 i czas to bym jezdził jak Kubica
bo mega.zal.pl

Edit dlaczego tutaj znikaja posty? był tu post Carakala do ktorego sie odniosłem a widze ze jets Drantzela
Cytuj
zgadzam się tu absolutnie z Tazem. Niestety też jestem jedynie niedzielnym graczem. Chciałem naprawdę poćwiczyć i znaczyć coś na arenie MK odkąd wyszło ale niestety nie mam z kim ćwiczyć  no i brakuje czasu na to a trzeba znać priorytety w życiu tak więc z podziwem patrzę jak niektórzy wymiatają żonglując przeciwnika przez całą turę tak że nie może nawet z ziemii wstać (grałem z takim jednym raidenem to chyba raz pozwolił mi coś zrobić) ale jak mam wybierać to wolę poświęcać czas prawdziwym sztukom walki to przynajmniej zaprocentuje do końca życia a Mortal będzie na fali przez następne 2 do 3 lat i zrobią nowego.

Ok kochany smerfie:

Po pierwsze naucz się zasad pisowni języka polskiego. Skończ grać i siadaj do książek, bo byki strzelasz niemiłosierne.

Po drugie sentyment mam do serii Mortal Kombat. To w zasadzie jedyna bijatyka w jaką grałem długi czas. W podstawówce grałem w Mortala 1.

Po trzecie byłem świadkiem ustawiania różnych rozgrywek. Jeśli coś organizują znajomi, to wierz mi nie ma bata aby było spoko.

Po czwarte: stać mnie na pierwszą piątkę turnieju. Wszystko zależy od dyspozycji danego dnia. Kojarzysz gościa o nicku Mendez-J ??? Z tego co widziałem łoi wszystkich równo. A ja z nim wygrałem kilka starć. Oczywiście przegrałem drugie tyle, ale jednak coś tam umiem. Koleś mnie dodał do znajomych i czasem sparujemy sobie on line.

Po piąte: można grać i być niedzielnym graczem. Nikt tu nie mówi, że jakbym przysiadł na pół roku, to byłbym masterem. Jeśli jesteś no lifem i non stop grasz to nie da się osiągnąć twojego poziomu. Masz automatycznie większego skilla i refleks. Ty to zamiast bawić się dżojsikiem znajdź sobie dziewczynę.

po szóste: dostałeś ode mnie zjebę, bo według mnie grałeś jak p***a. Popłakałeś się, że musiałeś się pochwalić ???? Tak jak pisałem w innym poście umiem docenić dobrą grę.

po siódme: nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie. Jesteś z Ursynowa lub mieszkałeś kiedyś na Ursynowie ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 13:00:14 wysłana przez Taz_Thrash »

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 04, 2011, 13:20:51 »
po szóste: dostałeś ode mnie zjebę, bo według mnie grałeś jak p***a. Popłakałeś się, że musiałeś się pochwalić ???? Tak jak pisałem w innym poście umiem docenić dobrą grę.

Dobra gra = skuteczna gra. Więc nie, nie umiesz oceniać dobrej gry, i Kowal nie grał jak pizda, tylko skutecznie.
Tak po Snejowemu:
LOL SCRUB

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 04, 2011, 13:22:02 »
A jednak! Jest flame!

 applaud

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 04, 2011, 13:22:32 »
Dae, musiałem. ;C

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 04, 2011, 13:46:01 »
pisowni a to dobre...
i jeszcze szkoła ooo lol

generalnie to nie o maile chodzi ale o cała twoja lolowa działanosc (komentaze i teorie spiskowe) po roznych stronach ktora sie powoli kultowego statusu dorabia, to ze ja załozyłem temat nie zmienia faktu ze z twoich odkryc i przemyslen polewke ma tutaj kazdy i sporo osob cie kojazy i bynajmniej nie ze skilla w ta gre tylko z lolowych prawd objawionych. wez sobie pozbieraj to wszystko do kupy co napisałes i poczytaj bo to sie dziac nie moze

tekken ma Sylwana a MK ma najwyrazniej ciebie

Cytuj
stać mnie na pierwszą piątkę turnieju
naprawde sie nie osmieszaj
grasz jak głupek dlatego cie ludzie karaja w kołko tym samym a potem sie stresujesz ze spamia.
jak ci sie uda to tylko przez to ze ktos co ogarnia ta gre wie ze pewnych rzeczy inny ograniajacy nie zrobi w danej sytuacji bo nie sa bezpieczne wiec z gory zakłada ze koles tego nie uzyje. ale kolo grajacy na pałe zazwyczaj je robi akurat wtedy co nikt by ich nie zrobił i fuksem trafia ale to jest tylko na 1 walke tech. potem wychodzi szydło z worka

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:01:44 »
Po czwarte: stać mnie na pierwszą piątkę turnieju.

Nawet nie wiesz ile trzeba sie naprodukowac aby zajac glupie 5 miejsce.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:03:45 »
Po trzecie byłem świadkiem ustawiania różnych rozgrywek. Jeśli coś organizują znajomi, to wierz mi nie ma bata aby było spoko.
Lol, to fajnych masz znajomych :D
Po czwarte: stać mnie na pierwszą piątkę turnieju. Wszystko zależy od dyspozycji danego dnia. Kojarzysz gościa o nicku Mendez-J ??? Z tego co widziałem łoi wszystkich równo. A ja z nim wygrałem kilka starć. Oczywiście przegrałem drugie tyle, ale jednak coś tam umiem. Koleś mnie dodał do znajomych i czasem sparujemy sobie on line.
Lol, jakby granie online miało jakieś przełożenie na granie offline, to rankingi graczy na polskiej scenie miałyby się zgoła odmiennie do aktualnego stanu rzeczy :D
po szóste: dostałeś ode mnie zjebę, bo według mnie grałeś jak p***a. Popłakałeś się, że musiałeś się pochwalić ???? Tak jak pisałem w innym poście umiem docenić dobrą grę.
Lol, chwała Bogu i partii, że tacy ludzie nie są odpowiedzialni za sąd ostateczny, bo 90% wygrywających w bijatyki poszłoby na ósme piętro piekieł :D

Lol scrub Hajkrasz nawet nie grasz w Mortale idź se znajdź dziewczyne i upiecz ciasto z rabarbarem, wiem, sorki, nie mogłem się powstrzymać :D My, tekeny, nie mamy takich fajnych kwiatków :P
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

XBOXgodike

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dodawajcie mnie na XLive, chętnie pogram.
    • Zobacz profil
  • Gamertag: XBOXGodlike
  • Skąd: Polska
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:07:59 »
Fajny flame war, to jest to co lubię najbardziej :)

A tak na marginesie... Kowal weź ten słownik, naucz się jak należy składać zdania! Nie wiem ile masz lat, ale oceniając po gramatyce, to poznajesz dopiero litery... Ciężko zrozumieć o co ci chodzi, bo te zdania przeważnie nie mają sensu i trzeba się domyślać o co ci lata.

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:12:25 »
Internet serious buisness!

Dzisiaj o 20.00 turniej netwars! :D zapraszam

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:18:26 »
Taz - żeby dobry gracz zagrał dobrą, ładną walkę musi mieć dobrego przeciwnika. Jak ma przeciwnika którego się da zabić jakąś banalną taktyką to dokładnie tak zrobi, bo jest dobry i gra optymalnie. Naprawdę nikt się nie będzie wysilał grając z miernym typem, więc jak ktoś cię niszczy spamowaniem jednej rzeczy to żal możesz mieć tak naprawdę tylko do siebie.

Wersja tl;dr:
LOL SCRUB

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:10:28 »
Po czwarte: stać mnie na pierwszą piątkę turnieju. Wszystko zależy od dyspozycji danego dnia. Kojarzysz gościa o nicku Mendez-J ??? Z tego co widziałem łoi wszystkich równo. A ja z nim wygrałem kilka starć. Oczywiście przegrałem drugie tyle, ale jednak coś tam umiem. Koleś mnie dodał do znajomych i czasem sparujemy sobie on line.

W Łodzi na przełomie września/października na dzień dzisiejszy będzie grała większość znanych mi dobrych graczy, więc nic tylko słowa w czyn!
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Achievement Unlocked - Great Pussy
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 04, 2011, 17:57:29 »
good shit guyz, tak trzymac - Round 3, Fight!