Autor Wątek: [Kupię] PS3  (Przeczytany 1215 razy)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
[Kupię] PS3
« dnia: Lipiec 07, 2011, 13:29:17 »
Na początku sierpnia najprawdopodobniej w końcu sobie kupię konsolę, fak je, na praktisie se w końcu posiedze, komand lista zobaczę i się dowiem jak się robi te fajne silniczki Alisą.

Anyway, jak ktoś ma coś fajnego do zaoferowania, to czekam na oferty. Z wymagań, to mam tyle, żeby to była konsola w miarę niezniszczona, działająca bez problemów, Slim z możliwie dużym dyskiem, okablowaniem i przynajmniej jednym padem, chociaż to akurat nie jest tak strasznie wymagane. Gry być nie muszą, ale jak ktoś dorzuci Tekken 6, to będzie fajnie.

Cena, no cóż - oby taniej niż w sklepie (ostatnio widziałem za tysia slimkę z 320gb i grą, w mediamarkiecie).

Jestem sceptyk wobec ewentualnego zakupu na allegro - nigdy nie wiem, kto konsolę miał, co z nią robił, etc., a nie chcę kupić konsoli, która mi umrze za rok, bo ktoś jej zwoje kocią sierścią potraktował, albo piwem z sokiem zakleił.

No, to tego. Jak macie oferty, to na początku sierpnia mile widziane. A jak nie, to mile widziana pomoc w wyborze ewentualnego sklepu.

Peace.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [Kupię] PS3
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2011, 13:37:47 »
Mówi się o poważnych obniżkach PS3, nawet do 800zł. Wstrzymał bym się z zakupem używanej i wygooglowal temat. :)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [Kupię] PS3
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2011, 13:45:35 »
To by było logiczne, ostatecznie niedługo wchodzi PSVita, a i PS4 zapowiedziane może nie bezpośrednio, ale przy okazji trąbienia o nowej generacji konsol.

No, to dzięki za radę :)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

XBOXgodike

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dodawajcie mnie na XLive, chętnie pogram.
    • Zobacz profil
  • Gamertag: XBOXGodlike
  • Skąd: Polska
Odp: [Kupię] PS3
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2011, 14:38:17 »
Ja mogę Ci polecić Euro AGD. Są w miarę tanie, jest długa gwarancja, serwis, i raty 0% na 12 miesięcy. Od tego sklepu zaczął bym szukać.