Autor Wątek: SSF4 dyskusja ogólna  (Przeczytany 483307 razy)

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #345 dnia: Kwiecień 01, 2010, 11:55:52 »
Widzę, że masz tendencję do dopowiadania sobie pewnych rzeczy. Nie twierdzę, że Dyktator jest przegięty, nigdzie tak nie napisałem. Mastachiemu chodziło o to, czy Ultra l Vegi uderza przed odbiciem od ściany jak jego ex (i tu odpaliłem nawet konsolę żeby sprawdzić nazwę)Flying Barcelona Attack. Nikt nie pisał o animacji.  ;)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #346 dnia: Kwiecień 01, 2010, 12:05:43 »
Może źle zrozumiał o co mu chodzi, co do overa to napisałem, że zamiast vegi mógł go dostać bison bo do charakteru tej postaci (stylu gry) znacznie bardziej overhead by pasował na co ty napisałeś coś o elektryczności blanki? Co ma jedno do drugiego ? :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #347 dnia: Kwiecień 01, 2010, 12:42:07 »
No widzialem na filmiku ze trafia :) A nie mam konsoli wiec nie mialem jak sprawdzic. To teraz ten ultras jest uzyteczny przynajmniej

Ciwa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Marcepan24
  • Skąd: Nowy S�cz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #348 dnia: Kwiecień 01, 2010, 12:48:21 »
Czyli teraz można wykorzystać BHC jako anti air?

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #349 dnia: Kwiecień 01, 2010, 12:52:17 »
Vega zawsze był drugą po bisonie postacią z moich ulubionych w całej serii. Świetnie przemyślany design i background, hiszpański ninja/torreador, narcysta z fetyszem krwi i obsesją nt. własnej urody, walczący w masce aby nie ryzykować oszpecenia. Posługuje się w dodatku ciekawą bronią i jodłuje! No kuwa, czego chcieć więcej? :)
Gdyby nie obecność najseksowniejszego villain w historii bijatyk (Dyktator) byłby dla mnie no.1. Tak oglądam sobie te nowe postacie, i czytam o delikatnym tuningu clawa to sobie myślę, że chyba jednak dam mu kolejną szansę w tym sf. Może nie będzie już tak jednowymiarową postacią?
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Ciwa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Marcepan24
  • Skąd: Nowy S�cz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #350 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:01:33 »
Świetnie przemyślany design i background, hiszpański ninja/torreador, narcysta z fetyszem krwi i obsesją nt. własnej urody, walczący w masce aby nie ryzykować oszpecenia. Posługuje się w dodatku ciekawą bronią i jodłuje! No kuwa, czego chcieć więcej? :)
Oczywiście podpisuje się pod tym czym się da, mega oryginał. Ale on zawsze najsłabiej wypadał w wersjach 3d. Wiadomo im wolniejsza gra, tym dla niego gorzej.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #351 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:20:30 »
http://www.youtube.com/watch?v=fTvrBcwL_Q8&feature=player_embedded#
1:37

Tutaj jest to o czym mówił Mastachi - widać, że przed odbiciem od ściany Wong blokuje jednego hita.

A Dadarot te prądy już tłumacze skąd. To taki sarkazm bo myślę, że dyktator był solidną postacią (nie tylko ja http://www.eventhubs.com/guides/2008/oct/17/street-fighter-4-tiers-character-rankings/) a teraz jeszcze dostanie buffa, więc nie ma co narzekać. Wszyscy mają mniejsze obrażenia w stosunku do SF4, więc nie ma co traktować tego jako nerf dla niego. Jeśli Cie obraziłem to przepraszam, tak dyktator powinien dostać overheada albo ze dwa.

ornit

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #352 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:33:39 »
Jak w SSF4T dodadzą A-groovea i Dyktator dostanie dp+P a jego malowanie ściany będzie na tym samym poziomie trudności jak w CvS2 to zacznę grać w tą grę.

http://www.youtube.com/watch?v=QCMWjt0EonE

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #353 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:40:50 »
Nie ma sensu już dyskutować o tier listach z nieaktualnej gry, ale dyktator nie był wcale turniejową postacią, praktycznie poza Andre nikt nim na turniejach nie grał/gra. Mówimy tutaj o całej azji, usa i europie. Andre to jedyny dobry zawodnik który mainował go i nawet on nie wygrał absolutnie nic! MU charts nie pokazują realnej sytuacji niestety.. Generalnie nie narzekam, i tak żadną inną postacią nie będę grał :P na drugą poleci może vega albo cody, chociaż cody wygląda mega biednie, może abel? hmmm, laskami nie gram niestety :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #354 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:44:20 »
Nom w CvS2 był boski, good times!
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
« Odpowiedź #355 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:48:06 »

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #356 dnia: Kwiecień 01, 2010, 13:51:30 »
Cytuj
laskami nie gram niestety

Zawsze możesz się wziąć za Makoto, ona kobity zbytnio nie przypomina  :-

QFT!  :D
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #357 dnia: Kwiecień 01, 2010, 14:50:37 »
Dadrot skończ już pierdolić, pisać posta pod postem ( istnieje cos takiego jak edit jak bys nie wiedział ). Wchodzę do tego tematu żeby poczytać coś interesującego niestety w 95 % przypadków jestem skazany na twoje czcze nic nie warte smutki. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sobie wyjdź na dwór, idź do kibla się przetasuj albo potrenuj tym Bisonem w Practice Mode bo na prawdę powoli zaczyna mnie to wkurwiać

A co do twoich smutków to powiem tylko tyle ze "Chujowej baletnicy to i rąbek u spódnicy" ... STFU

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #358 dnia: Kwiecień 01, 2010, 15:12:33 »
Co za rage! To o baletnicy śmiesznie brzmi w kontekście twojego usprawiedliwiania się na czacie sf (psn) gdzie po przegranej z kimś walce zacząłeś narzekać jaki to sf jest biedny, jak to ci stick nie działa prawidłowo i w ogóle dawno nie grałeś :)

Co do tematu zaś - myślę, że żadnych offtopów nie było więc nie rozumiem czemu poczułeś się tak dotknięty moimi postami? Tym bardziej, że fora służą właśnie do tego. Uraziłem cię jakoś? Jeśli tak przepraszam, wskaż mi tego posta to zrobię edit. Głowa do góry i więcej kultury, idzie wiosna  :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #359 dnia: Kwiecień 01, 2010, 15:28:25 »
Widzisz roznice w '' ale dostaje wpierdol ie gralem 8 miesiey '' a '' ale moja postac jest chujowa '' w grze ktorej nie ma ? Jak nie to sobie strzel baranka ... Roznica jest taka ze ja grajac Danem bije randomowych Sagatow a lepszym gracza potrafie urwac walke nie beczac a ty grajac postacia ktora jest bardzo dobra dostajesz pewnie wpierdol od wszystkich i zwalasz to na postac. Teraz napisz sobie z 3 posty jeden pod drugim