Autor Wątek: SSF4 dyskusja ogólna  (Przeczytany 483313 razy)

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1695 dnia: Luty 24, 2011, 20:49:09 »
Ja k**wa (sorry ale inaczej nie mogę) zupełnie nie rozumiem jak tzw "balans" w ssf4 może być wystarczającym powodem do tego aby nie wydać rozszerzenia na konsolach. To mnie przerasta...
Coś na kształt: zaeksperymentowaliśmy z AE, ale wyszlo dziadowskie, choć nie na tyle, żeby społeczność grę odrzuciła po wydaniu na konsole i grała wciąż w supera, więc oszczędzimy jej rozterek i nie rozpowszechnimy gorszej wersji niż obecna.
Hipotetycznie możliwe, choć mało realne d-:
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1696 dnia: Luty 25, 2011, 12:54:32 »
Ja z kolei wyczytalem, ze:


Is it true [there's] no Arcade Edition edition on console? — VicRattlehead0

Ono: Over my dead body!! It all right! ;D


NA BANK Capcom da to DLC, wiec nie ma sie co martwic.

A no i jeszcze to:

Street Fighter 4 series producer Yoshinori Ono left a few choice tweets just now. He indicates that an announcement about SSF4 DLC can be expected after the launch of 3D Edition for the Nintendo 3DS.

"Yoshi_OnoChin
Dont worry! I'll announce it after 3DS! ;D RT @_robbs: Im insist we want DLC for SSFIV, whats the problem with xbox live or ps store??"

Czyli zaraz pod koniec lutego bedzie wiadomo co z DLC.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 13:06:25 wysłana przez krill »

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1697 dnia: Luty 25, 2011, 14:28:14 »
Przeciez SSFIV tez nie miało byc itp itd ;)
I love my daughters, they are so pretty!

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1698 dnia: Luty 25, 2011, 20:25:08 »
Nie zdziwię się jak znerfią braci w tym DLC.

(tzn. dokonają dodatkowego "balansu")

btw Ciekawe jak to nazwą? Super Street Fighter DLC Edition? ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 20:35:24 wysłana przez TasTer »

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1699 dnia: Marzec 06, 2011, 21:02:23 »
podobno mają znerfić braci i feia na konsole, podobno zrobili ich takich silnych specjalnie żeby rozreklamować nowe postacie, chciałbym zobaczyć minę daigo jak jego postać zostaje znerfowana w końcu tyle pracy w niego wsadził ;]

Slide

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1700 dnia: Marzec 06, 2011, 21:16:21 »
podobno mają znerfić braci i feia na konsole, podobno zrobili ich takich silnych specjalnie żeby rozreklamować nowe postacie, chciałbym zobaczyć minę daigo jak jego postać zostaje znerfowana w końcu tyle pracy w niego wsadził ;]

Wydaje mi się, że przy takich ludziach jak Daigo przeskoczenie na inną postać nie stanowi większego problemu.

cieslak

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1701 dnia: Marzec 06, 2011, 22:20:13 »
Na pewno nie pogorszą ich do takiego stanu, że nie da się nimi grać. Bez przesady.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1702 dnia: Marzec 06, 2011, 22:34:21 »
Na pewno nie pogorszą ich do takiego stanu, że nie da się nimi grać. Bez przesady.
Podziwiam Twój optymizm odnośnie kreatywności Capcomu ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1703 dnia: Marzec 06, 2011, 23:10:44 »
fakt ale daigo gra tylko tierami idzie na łatwiznę na turniejach grał tylko ssf4-ryu guilem ae-yun , justin też grał rufusem aż go osłabili to się przezucił na yanga. Obydwaj panowie wybierają postacie z pierwszej dziesiątki w liście tierów. Założę się że jak yun będzie gdzieś koło 15 miejsca daigo nie będzie nim grał :)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1704 dnia: Marzec 06, 2011, 23:15:10 »
fakt ale daigo gra tylko tierami idzie na łatwiznę na turniejach grał tylko ssf4-ryu guilem ae-yun , justin też grał rufusem aż go osłabili to się przezucił na yanga. Obydwaj panowie wybierają postacie z pierwszej dziesiątki w liście tierów. Założę się że jak yun będzie gdzieś koło 15 miejsca daigo nie będzie nim grał :)
Nie ma co się temu dziwić, w końcu oni grają o spore pieniądze. Nikt Twojego zakładu nie przyjmie, bo wiadomo, że jak yun będzie poza S/A tierem, to zostanie szeroko zignorowany ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1705 dnia: Marzec 07, 2011, 00:07:31 »
no zawsze znajdą się gracze tacy jak gamerbee adon którzy zostają przy postaci którą lubią ;) i świetnie im z tym idzie. Jego adon zajął 1 miejsce w Tajwanie, gdzie daigo uczestniczył zajął 26 :)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1706 dnia: Marzec 07, 2011, 00:24:04 »
Akurat Ryu nie jest topem w superze, tak samo Rufus, więc myślę że nie ma co się czepiać ;p Obydwie te postacie jeśli są w pierwszej dziesiątce, to bardziej przy końcu. Justin wielokrotnie narzekał na Rufusa w superze i mówił że chciał się przerzucić, ale za bardzo lubi tą postać. A że bracia grają dość podobnie i mają przy tym lepsze narzędzia (np. DP) to nic dziwnego że się przerzucił, zwłaszcza że Rufusa w AE jeszcze bardziej osłabili (zupełnie niepotrzebnie, tak samo jak wiele innych postaci, typu Bison, Rose itd.).

Slide

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1707 dnia: Marzec 07, 2011, 01:28:48 »
zwłaszcza że Rufusa w AE jeszcze bardziej osłabili (zupełnie niepotrzebnie, tak samo jak wiele innych postaci, typu Bison, Rose itd.).

Zawsze mnie zastanawiało jak jaśnie wielmożne pany z Crapcomu wpadają na takie pomysły jak osłabienie Gena w SSF4 albo Rose w AE itd.?? Czy ktoś mi to może wytłumaczyć...? Rozumiem, że u każdego są jakieś zmiany, które wpływają ogólnie na tier listy. Jednak co im szkodzi zerknąć na tier listy, pogadać z czołówką i zobaczyć które postacie/ciosy są przegięte. To będzie 3 odsłona SyFa 4, a ja czuję się jakby w ogóle żadnych wniosków ze zmian nie wyciągali... tylko: "ej chłopacy robimy kolejne DLC za które ludzie ostro zapłacą, weźcie coś tam zmieńcie żeby wyglądało jakbyśmy myśleli o zbalansowaniu gry"

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1708 dnia: Marzec 07, 2011, 01:38:58 »
Raczej Capcom patrzy tam na jakieś swoje fora czy inne i jak widzi gorzkie żale o Rose i jej ultrze to wtedy nerfuja. Jak nie ma gorzkich żali to zwykle coś zbuffują a niby jak najbardziej zapomniana postać vanilli aka Fei Long jest uber imba godlike tierem :S?

ornit

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1709 dnia: Marzec 07, 2011, 06:33:57 »
zwłaszcza że Rufusa w AE jeszcze bardziej osłabili (zupełnie niepotrzebnie, tak samo jak wiele innych postaci, typu Bison, Rose itd.).

Zawsze mnie zastanawiało jak jaśnie wielmożne pany z Crapcomu wpadają na takie pomysły jak osłabienie Gena w SSF4 albo Rose w AE itd.?? Czy ktoś mi to może wytłumaczyć...? Rozumiem, że u każdego są jakieś zmiany, które wpływają ogólnie na tier listy. Jednak co im szkodzi zerknąć na tier listy, pogadać z czołówką i zobaczyć które postacie/ciosy są przegięte. To będzie 3 odsłona SyFa 4, a ja czuję się jakby w ogóle żadnych wniosków ze zmian nie wyciągali... tylko: "ej chłopacy robimy kolejne DLC za które ludzie ostro zapłacą, weźcie coś tam zmieńcie żeby wyglądało jakbyśmy myśleli o zbalansowaniu gry"
Bo już raz im top gracze odwalili akcję podczas testów CvS2 10 lat temu, kiedy to zataili istnienie roll canceli, których istnienie ujawnili dopiero na turnieju :D

EDIT: Teraz dopiero widzę jak ja to wspaniale napisałem :/ Wróciłem rano z pracy i byłem bardzo zmęczony

Korekta:

Bo już raz im top gracze odwalili akcję podczas testów CvS2 10 lat temu, kiedy to zataili istnienie roll canceli, z ujawnieniem których czekali do turnieju :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2011, 12:25:40 wysłana przez ornit »