Autor Wątek: SSF4 dyskusja ogólna  (Przeczytany 483334 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1305 dnia: Grudzień 01, 2010, 17:02:12 »
nawet nie chciao mi sie tego wszystkiego czytac :)
ustalmy jedno - dyktator nie jest zadnym topem i juz, nie jest to tylko moja opinia, poczytajcie sobie chociazby na srk opinie roznych graczy na temat najsilniejszych postaci. A andre jest durnym cieciem ktoremu ego wycieka dupą, raz pokonal daigo i sie wozi a byle turnieju w usa nie moze przejsc bo go counterpikuja guilem i o dziwo blanka (evil rasham).
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1306 dnia: Grudzień 01, 2010, 17:12:40 »
Ale z pewnością jest w top 10. W tej grze naprawdę ciężko wybrać taką typową czołówke postaci, nie licząc oczywiście Guile'a i Hondy ; ] Zresztą, co gracz to opinia, taki Daigo niedawno zapytany o top 5 podał Viper, tak że elo ;p

No, Andre to rzeczywiście durny cieć, pokonał najlepszego gracza na świecie w coś, co nawet nie jest jego główną grą :g

Co do tych postów odnośnie balansu, wypowiem się później, dzisiaj już nie mam siły ani ochoty więcej pisać ;p

cieslak

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1307 dnia: Grudzień 01, 2010, 22:54:12 »
Byłem na wielu turniejach i nie posiadam czegoś takiego jak stres jak gra jest o kase albo jakąś inną nagrodę ;).

Poznałem wielu graczy w swoim życiu i nigdy jeszcze nie spotkałem osoby, która by zachowała święty spokój podczas tura. Nawet FlashMetroid czy Marn... Nawet Koji, który moim zdaniem jest otwarty na wszelkie rozrywki i sporo pojeździł, zawsze się denerwował. No ale jeśli poznam taką osobę teraz w Łodzi, to będę musiał ją poprosić, by mnie tego nauczyła.

By the way, madd, jakie tury? Tak z ciekawości. :)

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1308 dnia: Grudzień 01, 2010, 23:38:04 »
wiecie, mi sie wydaje, ze Snake mówi ze nie gra bo zdaje sobie sprawe ze nie gra tak duzo jak reszta z was.Przy tym chce zachować troche skromnosci gracza i nie szastać na lewo i prawo jak co poniektórzy "jaki to on nie jest najlepszy bo napiera na gałe po 10h na dobę".Ale to moga byc tylko moje spostrzeżenie, na moje oko Snake jest za równym praczem zeby wam tu mydlić oczka czy robic za skromnego inaczej.  :)
Ofc nie powinnam sie wypowiadac, kobieta nie grajaca w Syfa nie ma prawa głosu w tym temacie ale powiedźmy, ze mi sie wymskneło  :D

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1309 dnia: Grudzień 01, 2010, 23:57:14 »
oczywiście że Snejk prawie że nie gra, nawet jak ostatnio u niego byłem na graniu to wolał siedzieć i rozmawiać o życiu i tak się zagadaliśmy że aż Pitrex sobie poszedł, bo w końcu po 5 godzinach zrozumiał że grania w ten dzień nie będzie. Cały Snejk, weekendowe wielogodzinne rozmowy ze znajomymi przy herbatce, to jest właśnie to, co go najbardziej kręci.

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1310 dnia: Grudzień 02, 2010, 00:20:15 »
Slide idac twoim tokiem rozumowania to jak ja w jakims turnieju bylem 3 czy jakos tak i od tego czasu nikt mnie oficjalnie w turnieju nie pokonal to automatycznie jestem 3 najlepszym graczem w polsce ??

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1311 dnia: Grudzień 02, 2010, 00:36:00 »
maddest: chyba bys sie posral, jakbys gral z Justinem Wongiem a za Twoimi plecami stoi Marn, Infiltration, Ryan Hart, Laugh, Yagami i Zak Bennet, ktorzy Cie obserwuja i komentuja walke. Albo jak grasz z Daigo, gdzie wszyscy gracze patrza na to a Ty wlasnie sobie pomalu zaczynasz zdawac z tego sprawe, ze grasz z jednym z najlepszych graczy na swiecie. Strasznie widze, ze robisz z siebie jakiegos psychofana Daigo. "Daigo nie ma takich odczuc to ja tez. Daigo gra Guilem to ja tez. Daigo tak powiedzial to tak jest...". Stary, wyluzuj. Albo zwal sobie konia.

Slide

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1312 dnia: Grudzień 02, 2010, 00:49:20 »
Slide idac twoim tokiem rozumowania to jak ja w jakims turnieju bylem 3 czy jakos tak i od tego czasu nikt mnie oficjalnie w turnieju nie pokonal to automatycznie jestem 3 najlepszym graczem w polsce ??

Tak! Jesteś 3 najlepszym graczem Polski w Street Fighter 4. Możesz dumnie nosić ten tytuł! Korona Polski wciąż na Ciebie czeka. Na razie musisz się zadowolić moim wirtualnym uściskiem dłoni i pozdrowieniami z pięknego Poznania. Teraz musisz przyjechać i zająć jak najwyższe miejsce w Super Street Fighter 4 żebyś mógł pisać jeszcze głupsze posty :]

Btw. a już myślałem, że forum SSF4 zaczyna umierać xD

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1313 dnia: Grudzień 02, 2010, 01:07:59 »
Ale ja tylko podążałem twoim indywidualnym tokiem rozumowania ...

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1314 dnia: Grudzień 02, 2010, 01:11:38 »
Stary, wyluzuj. Albo zwal sobie konia.

Myślisz że już tego nie robiłem ; D?

@cieślak - q3a

@topic - omg widzę że tutaj naprawdę nie można nic napisać bo każdy bierze wszystko na poważnie czy wy serio myślicie że ja mam 50 plakatów Daigo w pokoju? czasem naprawdę ręce opadają po tym co tutaj piszecie , nauczcie się odbierać co to jest sarkazm/ironia a tak btw : mój stres moja sprawa - napisałem , nie wnikajcie.
@@@@SO FUCKING REAL@@@@
'JA'- zjadłem gówno
'WY'- i jak smakowało?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2010, 01:15:28 wysłana przez maddest »

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1315 dnia: Grudzień 02, 2010, 01:17:48 »
Panowie spokój, zaraz nevan na komórce was wszystkich zbanuje a ja się tutaj zanudze na śmierć :q
I co się tak uczeipiliście wenża?! Fakt gra tanimi i chamskimi postaciami, tu się zgodze, fakt nie dostrzega może tego że bison powinien swoimi pieknymi oficerkami wbijac w ziemie wszystkie małpy, grubasów, pedzioof i inne pokojówki. Może nie widzi też potrzeby mocnego zbufowania tej postaci i zrobienia z niej oficjalnego end bossa, wiadomo seth to pomyłka. Może nawet nie rozumie, że najwyższym priorytetem Arcade Edition nie są jakieś tam lamerskie "balanse", postacie etc ale powrót Kapotki dyktatora, którą mógłby ponownie rzucać swoim przeciwnikom w twarz. Wzniośle i dumnie. Nie zapominajmy jednak, że w głębi serca jest jednym z nas. Graczem bijatyk, który uwielbia długie spacery, inteligetne rozmowy o życiu i przemijaniu oraz swieżo zaparzoną earl gray.

if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1316 dnia: Grudzień 02, 2010, 02:13:54 »


Nikt nikogo banować nie będzie, przynajmniej póki co. Fajnie się wam dyskusja zawiązała, to ją kontynuujcie. Tylko niech następne posty nie będą pisane w duchu oburzania się na super poważną wypowiedź Dadrota.
Moje pięści krwawią śmiercią!

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1317 dnia: Grudzień 02, 2010, 07:11:02 »
Madd, daigo nie grał w q3a więc to się nie liczy

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1318 dnia: Grudzień 02, 2010, 08:32:24 »
oczywiście że Snejk prawie że nie gra, nawet jak ostatnio u niego byłem na graniu to wolał siedzieć i rozmawiać o życiu i tak się zagadaliśmy że aż Pitrex sobie poszedł, bo w końcu po 5 godzinach zrozumiał że grania w ten dzień nie będzie. Cały Snejk, weekendowe wielogodzinne rozmowy ze znajomymi przy herbatce, to jest właśnie to, co go najbardziej kręci.
Potwierdzam, wczoraj się tak zagadaliśmy, że wyszedłem od Snejka dopiero koło północy.

cieslak

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1319 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:50:05 »
oczywiście że Snejk prawie że nie gra, nawet jak ostatnio u niego byłem na graniu to wolał siedzieć i rozmawiać o życiu i tak się zagadaliśmy że aż Pitrex sobie poszedł, bo w końcu po 5 godzinach zrozumiał że grania w ten dzień nie będzie. Cały Snejk, weekendowe wielogodzinne rozmowy ze znajomymi przy herbatce, to jest właśnie to, co go najbardziej kręci.

Odwracasz kota ogonem, Liber. :P Czytaj wszystkie posty do końca. :P

Potwierdzam, wczoraj się tak zagadaliśmy, że wyszedłem od Snejka dopiero koło północy.

Ty też odwracasz kota ogonem, Apo.

Panowie, my tutaj, przynajmniej ja, nie mieliśmy zamiaru atakować Snejka. I przez stwierdzenie "w ogóle nie grasz" nie miałem na myśli całkowitego niedotykania konsoli. Snejku zrozumiał już moją aluzję, więc nie będę się powtarzał specjalnie dla was. :P

@cieślak - q3a

@topic - omg widzę że tutaj naprawdę nie można nic napisać bo każdy bierze wszystko na poważnie czy wy serio myślicie że ja mam 50 plakatów Daigo w pokoju? czasem naprawdę ręce opadają po tym co tutaj piszecie , nauczcie się odbierać co to jest sarkazm/ironia a tak btw : mój stres moja sprawa - napisałem , nie wnikajcie.
@@@@SO FUCKING REAL@@@@
'JA'- zjadłem gówno
'WY'- i jak smakowało?

I see. Może coś w tym q3a jest, bo pamiętam, jak przyjechał do nas kiedyś gracz z Niemiec na GG i grał UT, ale robił takiego poker fejsa, że nie można było z niego wyczytać, czy się denerwuje, czy nie. :D Ale tak naprawdę się denerwował, bo potem nam mówił.