Autor Wątek: KOF XIII  (Przeczytany 60880 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 30, 2010, 15:48:29 »
Za krótko grałem w XIII, ale właśnie sobie zamówiłem bo kosztuje groszzzzzze.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2010, 15:52:12 »
Chyba XII ;P

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 30, 2010, 15:54:29 »
łoj 12 hehe racja, już wybiegam myślami w przyszłość :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

ornit

  • Gość
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 30, 2010, 16:08:45 »
System nie jest najważniejszy jeżeli gra jest po prostu niegrywalna , bo Japońskie salony nijak przekładają się na Polską rzeczywistość.
A co ma japoński salon do polskiej rzeczywistości? Podałem to jedynie za przykład bo tam ludzie grają w najgorszy szajs i kilkunastoletnie zapomniane gry, na które zwykły białas nawet by nie spojrzał. Mimo to KOF XII nie doczekał się żadnej sceny i turniejów. KOF XII był grą biedną i niedokończoną nie tylko systemowo ale ilościowo i jakościowo.
Cytuj
Nawet jeżeli gra byłaby kopią KOF98 to sądzisz, że sprzedałaby się dobrze i ludzie ciupali by sobie jedynie przy jednym telewizorku? Sorry nie te czasy, teraz gry bez opcji online nie mają szansy bytu.
Ale o czym ty w ogóle piszesz? Ja nic nie napisałem o trybie online ale jeśli czytam, że ktoś przedkłada online nad system gry to naprawdę żal cztery litery ściska kiedy się coś takiego widzi na forum poświęconym bijatykom. Bo co mi po trybie online skoro w grę nie będzie się chciało nawet grać.
Cytuj
Popatrz na SFIV tam system też został zubożony, a gra sprzedała się zajebiście i ludzie grają w nią cały czas.
Co? Jak zubożony? System gry jest inny ale w żadnym razie nie okrojony. Bez względu na to jak leję moim nerdowskim moczem na tą grę, przyznać muszę, że jest masa możliwości i nowych mind-gamesów. Zubożono jedynie kilka elementów technicznych jak te pieprzone 5-cio klatkowe reversale dla inwalidów i skróty typu skos,skos i srk.

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 30, 2010, 16:51:23 »
Pisząc, że gra jest niegrywalna nie mam na myśli jedynie opcji online, chciałem to podać jedynie jako przykład, nie przedkładam jej nad system, ale nad system przedkładam, że nie da się grać komfortowo.

Zawieszające się konsole, wywalanie do interfejsu, zepsuty online, brak arcade mode z prawdziwego zdarzenia, żadnego survivalu czy innego trybu do grania pojedynkę, mała ilość postaci, pięć aren, czy nawet taka głupota jak achivmenty są zgliczowane na potęgę.

Powiedz mi czy dobry system ma szansę uratować taką grę? Jak dla mnie nie i tylko tyle chciałem powiedzieć.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2010, 17:00:27 wysłana przez Patosaw »

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 30, 2010, 17:53:17 »
Ja nadal wierzę w snk! Dostali masę feedbacku a czemu kof12 był zwalony? Czytałem w necie, że wypuścili grę niedokończoną bo mieli nóż na gardle i potrzebowali hajsu z gry aby móc dokończyć robotę, dlatego kupiłem kofa. Mam nadzieję, że tym razem wydadzą grę w takim stanie w jakim pierwotnie miała być 12. Jeśli utopią to firma raczej zbankrutuje i nie będzie następnego kof :( A to byłoby smutne, w końcu w dziedzinie 2d są pokemony i street fighter (bez obrazy dla fanów GG, melty blood itp - doceniam te tytuły jak najbardziej, ale to nie jest styl który przemawia do wszystkich).
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

ornit

  • Gość
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 30, 2010, 23:19:14 »
Zawieszające się konsole, wywalanie do interfejsu, zepsuty online, brak arcade mode z prawdziwego zdarzenia, żadnego survivalu czy innego trybu do grania pojedynkę, mała ilość postaci, pięć aren, czy nawet taka głupota jak achivmenty są zgliczowane na potęgę.

Powiedz mi czy dobry system ma szansę uratować taką grę? Jak dla mnie nie i tylko tyle chciałem powiedzieć.
Dokładnie, to co wymieniłeś teraz (a nie wcześniej ;)) zadecydowało o tym, że ta "bida" jeszcze bardziej się pogrążyła. Sam online powinien być dodatkiem do gry, w którą chciałoby się grać.

@Dadrot -> A Bao albo Athena to nie Pokemony  :D? A SNK już dawno zbankrutowało (kiedy to było bo już nawet nie pamiętam. 2001?)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 31, 2010, 09:36:38 »
No ok, nie mówię że nie ma tam dziwnych postaci bo w street fajterze też masz sima, blankę, hakana, hugo czy twelve itp. To typowe. Ale generalnie KOF jest w miarę normalną serią, rozumiesz o co mi chodzi? :p
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 31, 2010, 18:54:11 »
mocno Falcoonowate sprite'y, podoba mi się to :)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 01, 2010, 10:18:16 »
Przeglądałem sobie Twoje galerie na deviancie, naprawdę super! Keep it up hun, tylko więcej boobies :-*
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2010, 18:47:27 »
Ale generalnie KOF jest w miarę normalną serią
Co to znaczy "normalną"?

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 01, 2010, 19:13:09 »
pewnie chodzi o to, ze w kof i sf nie lataja po ekranie jakies cudaki w towarzystwie blyskow jak na dysce

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 01, 2010, 19:26:13 »
ototo, no gdzie kof a gdzie kuwa melty blood :P
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 01, 2010, 19:36:05 »
Szczerze, to nie zauważyłem żeby w takim melty blood było więcej rozbłysków niż w kofie czy sf4. Co do latania - chodzi wam o air dashe? Nie wiem, kwestia gustu, ale nie wydaje mi się to wcale gorsze od skakania niczym Mario. Po prostu inna forma movementu.

No ale jeśli ktoś rzeczywiście zwraca uwagę na takie rzeczy jak animacja, w bijatyce, to pozdro 600 :-*

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 01, 2010, 20:01:36 »
kwestia stylistyki i gustu.. mi zbytnio taki typowo japońsko/anime klimat a'la BB/GG/MB/AH itp średnio pasi, chociaż starałem się przekonać do tego wielokrotnie.. w sumie blazblue jest nawet ok, ale tak na granicy jak dla mnie :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.