Autor Wątek: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012  (Przeczytany 85847 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #360 dnia: Lipiec 03, 2012, 21:06:30 »
Dude, you lost to Pitrex. :kappa:

A tak serio to znajdź sobie jedną postać i graj nią. ;p

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #361 dnia: Lipiec 03, 2012, 22:29:10 »
Dude, you lost to Pitrex. :kappa:

Twice in a row :D

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #362 dnia: Lipiec 03, 2012, 22:39:17 »
Dude, you lost to Pitrex. :kappa:

A tak serio to znajdź sobie jedną postać i graj nią. ;p

Suavemente (Smooth)
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

7ayat

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warsaw
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #363 dnia: Lipiec 03, 2012, 22:45:14 »
Seriously Hayat, wtf is your deal? You speak as if I have never won a well-attended tournament in my country. Well, I have, have you? Should I not take part in this tournament because there were no other top players participating or what? ;] I've never said it was a major win or anything, so there is no need for being sarcastic.

Shout outs to random inputs. <3

Wow I'm shocked my little troll has brought so much  :salt: I think I'll quit while I'm ahead it's too easy. At what point have I ever said you never won a well-attended tourney? Just been a long time for you. And asking me if I won well-attended tournaments in my country? I'll show you the pictures kawaaaiii desu~

Wiesiek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #364 dnia: Lipiec 04, 2012, 00:28:15 »
Ja tak w ogóle, chciałem podziękować wszystkim za wspaniały turniej. Dawno mnie na żadnym nie było, a nie sądziłem, że aż tak mi pójdzie. Szczególnie walka z Benkiem. Prawie dostałem zawału. BTW jeszcze ją wrzucimy bo jest nagrana ( niestety bez 1 walki).

Nevan szkoda że się tak sprałeś, bo mogliśmy lepiej zagrać i wyrazy współczucia z powodu potarganej dupy :P

Frizen twoje słowa wziąłem sobie do serca i zaczynam się na wszystkich ogrywać ( po kolei :P ) Może będzie lepiej.

Di, Tokiz oczywiście nie było dane nam zagrać... :(

K' twój Law mnie zaczarował i dostałem mindbreak... nie wiem jak to robisz, ale rób to dalej.

Ryld nie sądziłem że ktoś jeszcze ubierze taki sam sweter jak ja :D Dobre fajty.

I najważniejsze! Wielkie gratulacje dla Karoliny, która odważnie powiozła nas w dzikie ostępy Żywca w poszukiwaniu strawy i fajkowego ziela :)

W ogóle to mało pograłem, ale następnym razem to sobie odbije. Mam tez nadzieje że nikt nie doznał szoku podczas jazdy
"Błękitnym Kondorem" ( ciesze się że mnie nie zawiódł :P )

Imprezę zaliczam do jednej z najbardziej udanych. Zajman oby tak dalej :)
Orra!

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #365 dnia: Lipiec 04, 2012, 09:47:05 »
@Snake

Nie mam pojęcia czasami o co ci kaman... Przepraszam najmocniej, ale moje posty zawsze będą biedne w buźki typu:  :kappa: :dansgame: :kapparyu: :kevinturtle: :pogchamp: więc rozumiem, że mogą być dla ciebie nie do końca zrozumiałe... Próby prowokacji i trollingu okazały się chyba dla ciebie frontalnym atakiem.
Jeśli tak to najmocniej przepraszam, a określenie "main event" zobaczyłem w jakimś poprzednim poście i było zestawione z AE, więc sobie je pożyczyłem :P


EDIT 1.
Przejrzałem poprzednie posty, ludzie pisali MAJOR, ja napisałem MAIN- najmocniej przepraszam za tak niekorzystną zmianę...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 12:46:33 wysłana przez Ryld-PL »

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #366 dnia: Lipiec 04, 2012, 12:19:00 »
takie konflikty rozstrzyga się money matchem

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #367 dnia: Lipiec 04, 2012, 13:36:40 »
Polski money match: ni mniej, ni więcej tylko 100% hype. Tradycja została zapoczątkowana.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #368 dnia: Lipiec 04, 2012, 13:44:43 »
LOL Van do matury ćwiczysz español ? :D

Cytuj
Nie mam pojęcia czasami o co ci kaman... Przepraszam najmocniej, ale moje posty zawsze będą biedne w buźki typu:  :kappa: :dansgame: :kapparyu: :kevinturtle: :pogchamp: więc rozumiem, że mogą być dla ciebie nie do końca zrozumiałe... Próby prowokacji i trollingu okazały się chyba dla ciebie frontalnym atakiem.
Jeśli tak to najmocniej przepraszam, a określenie "main event" zobaczyłem w jakimś poprzednim poście i było zestawione z AE, więc sobie je pożyczyłem :P

eee co sie dziwisz? a myślisz dlaczego Snake ma 3k postów? Przecież nie dzięki FAQom i tutorialom :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 17:58:15 wysłana przez Vipe »

Maga

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Wybiórcza
    • Email
  • PSN ID: Magulec
  • Skąd: Limanowa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #369 dnia: Lipiec 04, 2012, 15:08:28 »
Dobra, po pierwsze, to nie wiem, co Wyście Jadze zrobili. Ta największa z najmniejszych przeciwniczek bijatyk siedziała wczoraj kilka godzin grając w Syfa i nie dopuszczając chłopaków do konsoli. Mało tego, zmusiła Patryka, żeby jej jedzenie zrobił, podczas, gdy ona grała! :D

A co do Laguny, to będę się powtarzać. Było super, ekstra fajnie i w ogóle. Miejsce świetne, nawet robale jakoś mniej straszne. Ale podobno nie o miejsce chodzi, a o ludzi, a Ci, jak zwykle, dopisali. :) Szkoda tylko, że nie udało się SingStara odpalić. Rozumiem, że w dzień było za gorąco, a w nocy zbyt dużo gier. Mam nadzieję, że następnym razem się uda.

Zajman wielkie podziękowania i gratulacje za pomysł i zorganizowanie całości oraz za pożyczenie piłki do gry. :)

Di dziękuję za nagrodę dla najgorszego gracza. :D :* I za ogarnianie domku, kiedy my spaliśmy. No i gratuluję pobicia na mnie rekordu, na coś się ta moja gra przydała. :P

Frizen ćwicz, ćwicz, w końcu mnie kiedyś pokonasz! :P I nadal Cię nie lubię za to, że mi kolegów bijesz, muszę ich następnym razem lepiej przygotować. ;) A my się musimy zmierzyć kiedyś w SingStara. :D

Pitrex zgadza się, nagraliśmy się we wszystko za wszystkie czasy. W każdym turnieju być w tej samej grupie to już lekka przesada. :P Ale mam nadzieję, że następnym razem i tak zagramy. ;)

Tokis znowu się spotkaliśmy w grupie, jak na moim pierwszym turnieju. Dwie pierwsze rundy w obu walkach były moje i nawet nie wiesz, jak to cieszy, że nie klepiesz mnie samymi perfectami. ;)

Olga, nie żartowaliśmy, zapraszamy do Limanowej! :)

K' miło się grało, ale gdzie ta słit focia na fejsika? :D

Benek miło było poznać. :) Również dzięki za grę i podziwiam, że przetrwałeś monolog Dawidka o małżeństwie. ;)

Kejim to była moja najlepsza walka w Syfa, chociaż niewiele miała wspólnego z grą. :P Gdybym spotkała więcej takich ludzi, to być może chciałoby mi się uczyć w to grać. To cieszy, że nie wszyscy spamują mnie hadukenami, byle zabić, ale potrafią się bawić i wiedzą, że jak mówię, że nie umiem w to grać, to naprawdę nic im nie zrobię. ;) Także jeszcze raz dziękuję za ten przyspieszony kurs gry. :)

Również podziękowania dla Kossaka, który tłumaczył mi Mahwela i Oskara, który tłumaczył MK oraz użyczył swojego pada Namu, dzięki czemu mogłyśmy zagrać. Wszyscy tacy mili! :D

Namu, jesteś osobą, w której ustach stwierdzenie, że "miałam już chyba wszystkie kolory włosów", nabiera zupełnie nowego znaczenia. :D Miło się grało i rozmawiało. Następnym razem bierz udział w turniejach. :) Liczę, że zrealizują kiedyś pomysł o miniturniejach dla dziewczyn, może być zabawnie. :P

Gaawa strasznie nie lubię jak mi ktoś daje wygrać, ale wyjątkowo było to niesamowicie urocze. :P Mam tylko nadzieję, że to nie przez to nie wyszedłeś z grupy. Lubię Aśkę, nawet jak mnie bije. ;)

Gajda nie wyszłam z grupy i nie zasłużyłam na drugiego buziaka, ale następnym razem będzie lepiej! ;)

Pychu, nie było nam dane. Następnym razem musi się udać. Ustalimy stawkę. :)

Na pewno kogoś pominęłam, bo przecież skleroza jest obowiązkowa w tym wieku, więc z góry przepraszam. Wszystkich całuję i pozdrawiam serdecznie. Czekam na foty od reszty i do zobaczenia, mam nadzieję, że nie długo! Buziaki Misiaki:*
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 18:22:09 wysłana przez Maga »
Bardzo słusznie, flamingi gryzą jak musztarda.



K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #370 dnia: Lipiec 04, 2012, 15:57:27 »
OK. To ja coś jeszcze dopiszę. Było naprawdę zajebiście. Dziękuję dobranoc :]

Jedyny minus to zmęczenie, ale tego nie da się uniknąć po tak wspaniałych 3-dniowych melanżach.



Adaś - gratsy za podium w SC V
Kapitanie niszczysz system. Na następny evencie proponuje pokazać się w czymś takim http://www.bakista.com.pl/data/img/4022Img_1_450.jpg :D
Frizen - dzięks za doping i couching ; *
Benek - lipa z tym DE trochę :< Następnym razem gramy w formule, którą proponował Zenson : D
Qjon - grats top 6 w strita. Szkoda, że przez mortala musiała posypać się :salt:
Nevan - oj brak snu i vudżitsu potrafi być mega męczące. Mam nadzieję, żeście tam sobie spokojnie dojechali :)
Ovxa - dobre klimaty, wpadaj częściej na eventy : ]
Ryld - No.1 adept Vódżitsu w Polsce. Szkól następnych młodych padawanów w tej jakże wyrafinowanej sztuce, a coś będzie z tego kraju :D
Tokis i Olga - fajnie, że ostatecznie wpadliście. Tokis dzięks, że w DE nie wziałeś na mnie Dżekiego ;)
Kejim, Szostak - dzięks za tipy w Strita.
Limanowa - Naprawdę spoko z was ekipa, do tego przyskililiście ładnie, za co lecą duże propsy. Żałuję tylko, że ostatecznie zapomniałem o Sinstarze i nic więcej nie powyłem do mikrofonów..., maybe next time. Maga - sweet focie ma PePe na swoim fonie, może niebawem tutaj wrzuci :) Pozdro dla Panów i Pań :D
Zenson - Vudżitsu od początku do końca, hardcorowo i do końca to rozumiem :D
Pitrex - ty wiesz, że masz manuala xD Dobre fajciki były.
Zajman - Fajnie, że jeszcze Ci się chce organizować tego typu imprezy. Widzę, żę ogólnie kosztuję to TONY wysiłku, ale mam nadzieję, że za jakiś czas znów wystartujesz z kolejną edycją w formie, która sprawdzi się w 100 %
Gaawa, Namu - super, że wpadliście :D Oby jak najczęściej !
Mace - super, że wpadłeś
Kot, Hiryu - fajnie, że zmontowaliście takie porządne stanowisko do streama - wcześniej na wielu turniejach tego brakowało.
Di - dzięki za bonusową koszulkę :D
Snake - szkoda, żeśmy chyba nic nie pykli w nic :<
Pychu - nast. razem trzeba coś więcej pograć, bo po kilku porannych fajtach w stanie zombi mam dalej niedosyt :D
Rupert - nareszcie coś pocisnęliśmy porządnie w teczkę :D Super Bimber, na twoim miejscu otworzył bym produkcję na szeroką skalę xD
Bati - gratsy, poziom ciągle wysoki, a ten twój king strasznie ciężki do ruszenia :D


Jeszcze raz pozdro dla Całej Ekipy i oby jak najszybciej do następnej takiej imprezy :D

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #371 dnia: Lipiec 04, 2012, 16:27:34 »
A była konfrontacja Pitrex vs. Tundra???

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #372 dnia: Lipiec 04, 2012, 16:36:03 »
A była konfrontacja Pitrex vs. Tundra???

Tundrze nie udało się zarobić na moneya pod latarnią,pewnie dlatego nie przyjechał :)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #373 dnia: Lipiec 04, 2012, 17:07:07 »
A przelał Ci chociaż kasę?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #374 dnia: Lipiec 04, 2012, 19:08:37 »
Nie stawił się... to po co Cię wyzywał na to. chore...