Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - keNzo

Strony: [1]
1
Targowisko / Warriors Orochi 3 kupię
« dnia: Sierpień 24, 2012, 11:03:16  »
Już od dłuższego czasu poszukuje WO3 i w polskich sklepach ta gra się nie pojawiła. Nie zamawiałem z zagranicy bo nówka mnie nie interesuje. Gdyby więc ktoś miał i chciał sprzeda to niech zaoferuje cenę (rozsądną) ;)

2
Hardware / Jaki stick?
« dnia: Maj 22, 2011, 23:30:08  »
Cześć wam! Tak wiem ...długo sie nie odzywałem :) ale miałem małą przerwe od Tekkena itp. Lecz w związku z coraz to nowszymi wieściami ze świata bijatyk ciężko mi pozostać obojętnym i na nowo się wkręcam ;) (a już myślałem, że się wyleczyłem). Piszę o tym gdyż wiążę się z tym fakt iż postanowiłem sobie sprawić sticka^^. I tu zwracam się z prośbą do Was jako wyjadaczy między innymi i w tym temacie...czy stick na podanym linku jest dobry na początek i czy troche wytrzyma (zaznaczam że nie jest ze mnie spokojna duszyczka XD).
http://allegro.pl/profesjonalny-arcade-stick-fighting-ps2-ps3-pc-i1607405357.html
Wiem, że ten stick jest trochę tani i może nie spełniać wymagań PRO ale miejcie na uwadze iż jestem (na razie...nadal...mam nadzieje...) wojownikiem średniej klasy i nie chce wydawać 700PLN na coś co może mi się nie przyjąć bo całe życie gram na padzie. Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie i pozdrawiam chinasmile

Strony: [1]