Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - ZajmaN

Strony: [1] 2
1
Turnieje, zloty, spotkania / Zlot fanów Marubera- parę pytań
« dnia: Marzec 23, 2013, 12:01:34  »
Siema ogórki, nie mam ostatnio dużo czasu bo pracuje w korporacji  :plaza: Z tego powodu na razie nie planuje Laguny bo nie mam siły ani czasu tego ogarniać, zastanawiam się jednak co byście powiedzieli na zlot fanów Marvela , max 16 -20 osób, wzięlibyśmy jeden domek i ponerdzili 3 dni. Pytanie kto by się na coś takiego pisał i w którym terminie --> 22-24 czerwca lub 29 -31 czerwca .  Bez wpisowego, jedynie za nocleg coś w okolicach 15 zł za noc. Ja bym zakupił z własnych środków (korporacja  :free:) pucharek króla marvela or something like that ;)

2
Marvel vs. Capcom 3 / Iron Fighters TV
« dnia: Sierpień 29, 2012, 14:40:03  »
Panowie, znajomy z psn (lafunkhh)  zaczął rejestrować nasze onlinowe sety, efektem jest kanał http://www.youtube.com/user/IronFightersTv .

Dopiero zaczynamy przygodę z wrzucaniem potyczek na yt. Jest jednak dobra jakość i to chyba na początku najważniejsze. W tym momencie są zarejestrowane walki online warriorów z player matcha - lafunkhh, ghost_body, cobyjtype, zajmanek1000. Będę tutaj wrzucał na bieżąco najnowsze sety. Na dzień dobry moja potyczka z lafunkhhiem (ft5):

http://www.youtube.com/watch?v=GsULXVwA5qA&feature=plcp

Dużo kombosów dropowałem no ale to chyba moja natura. Proszę was aby zainteresowani marvelowcy nabili kilka oglądnięć co na pewno zmotywuje kolegę do wrzucenia większej ilości walk ;p Teraz planujemy zrobić open loby na 8 osób i przynajmniej 1h walk zarejestrować.

3
Targowisko / Sprzedam ps3 320 giga
« dnia: Lipiec 05, 2012, 17:43:34  »
Wygrane na capcom fight club w marcu. Konsola ma gwarancję na rok, dodaję dwie gry i kabel hdmi. Cena 950 zł. Fotki będę miał dopiero jutro, jeżeli ktoś zainteresowany to proszę pisać.

4
Turnieje, zloty, spotkania / Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« dnia: Kwiecień 26, 2012, 17:31:01  »
Laguna cup- pierwsza edycja
 Żywiec, 29.06.2012- 01.07.2012

Plakat :

Promo Video: (tba)

Facebook: https://www.facebook.com/events/412461175463254/

Nagrody: Nagrody z Wpisowego + Gry (tylko t6/sc5)

Info:

 Z olbrzymią radość pragnę zaprosić wszystkich graczy na pierwszą edycję wydarzenia z serii Laguna Cup. Turniej jest efektem roboczego projektu nazywanego ‘polski WNF’ mojego autorstwa (w osobnym akapicie o projekcie).Pierwsza edycja odbędzie się w dniach 29.06.2012 – 01.07.2012 w miejscowości Żywiec, znajdującej się w województwie Śląskim, słynącej ze złocistego trunku, produkowanego od ponad 155 lat! Sam event odbędzie się na terenie ośrodka Laguna, zlokalizowanego nad jeziorem Żywieckim, pod dokładnym adresem:

ul.Królowej Jadwigi 41
34-310 Żywiec
Mapa google-click

 Na terenie ośrodka znajduje się wszystko, co nam potrzebne do grania i zabawy, jest prąd, nocleg, ciepłe i zimne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe. Na teren ośrodka jedzenie dowozi każda jadłodajnia/kebab/pizza. Same zawody odbędą się w dużym namiocie, umiejscowionym w samym centrum ośrodka, dzięki czemu przez domki nie będą przewijały się losowe osoby a jednocześnie namiot jest zamykany, tak, aby nam tam nie wiało ani nie padało, jeżeli pogoda nie dopisze. Planujemy przeznaczyć cały ośrodek na potrzeby turnieju, dzięki czemu zmniejszymy do minimum ilość osób nie biorących udziału w wydarzeniu (choć na pewno jacyś turyści, patrzalscy się przewiną). Laguna cup od początku tworzona jest pod kątem zabawy, wakacyjnego grania w doborowym towarzystwie z całej polski, przy schłodzonym napoju, na świeżym powietrzu, przegryzając kiełbaską z grilla. Staramy się, aby zaszczycili nas swą obecnością najlepsi gracze w gry, które planujemy na turnieje. Spodziewajcie się rywalizacji na najwyższym poziomie!

Poniżej znajdziecie wszystkie informacje o turnieju.

Dojazd:

Na miejsce turnieju można się dostać samochodem (parking na terenie ośrodka),  autobusem komunikacji miejskiej lub PKSem z dworca głównego PKP/PKS w Żywcu lub autobusem PKS z dworca  głównego PKP/PKS w Bielsku-Białej.

1.Samochód: Kierowcom proponuję użycie takich stron internetowych jak:
 mapy.google.pl
lub
 zumi.pl
i wybranie sobie najlepszej trasy dojazdowej. Oczywiście służymy pomocą, zarówno w tym temacie, jak i telefonicznie w przypadku jakichkolwiek problemów z dojazdem przed, jak i w dniu imprezy.

2.Dworzec w Żywcu: Wysiadamy na dworcu i kierujemy się na autobus komunikacji miejskiej, wsiadamy do kierującego się w stronę miasta/rynku autobusu nr 16 lub 17 i wysiadamy na przystanku 'Moszczanica'. Przechodzimy na drugą stronę ulicy i kierujemy się tak jak na poniższej mapce:
EDIT: wysiadamy na przystanku Moszczanica (następy przystanek po ' na wzgórzu' !

Rozkład jazdy autobusów miejskich :
http://mzk.zywiec.pl/rozklad.php :

Istnieje również możliwość dojazdu pksem z dworca w Żywcu.


3.Dworzec w Bielsku: Wysiadamy na dworcu PKP/PKS i kierujemy się w stronę autobusów odjeżdżających w stronę Żywca. W przypadku wysiadania na dworcu PKP trzeba przejść kładką w stronę dworca PKS. Tam trzeba zapytać o autobus jadący do Żywca przez międzybrodzie, poprosić kierowcę aby wysadził was na przystanku Moszczanica.

Domki:
 
 Na terenie ośrodka znajdują się 3 domki typu BRDA. Domki są 2 piętrowe,6 osobowe, posiadają m.in. łazienkę z kabiną prysznicową oraz kuchnię z lodówką. Na górnym Pietrze znajdują się 2 zamykane na klucz pokoje, w każdym po dwa łóżka. Na dole znajduje się kuchnia, łazienka oraz salon z krzesłami, stolikami oraz jednym podwójnym łóżkiem. Moja propozycja jest taka: Domki pomieszczą dużo więcej osób, dlatego proponuję powiększyć liczbę osób z 6 do 10. Na górze umieścić 4 osoby/dwie pary, które chciałyby trochę więcej prywatności i/lub pokój pod kluczem kosztem troszkę wyższej ceny, natomiast na dole za niższą cenę umieścić osoby, które będą chciały dłużej posiedzieć/pograć/melanżować całą noc. Oczywiście sam dom też jest pod kluczem. Problemem jest samo spanie na dole, gdyż brakłoby dla 4 osób łóżek. Tutaj pojawia się możliwość przywiezienia karimaty oraz rotacji na podwójnym łóżku, to już zależy od was. Oczywiście, wieczorem, po turniejach, przeniesiemy po dwa stanowiska do każdego domku na nocne granie. Istnieje dalej możliwość wynajmu dla 6 osobowych ekip, kwestia jak wam bardziej pasuje. Temat jest jeszcze do obgadania. Kolejną sprawą jest kaucja (oczywiście zwrotna) za każdy domek, wynosząca 200 zł. Ostatnią kwestią będzie wybór jednej osoby (na każdy domek), która zostawi dowód, pozbiera od ekipy domkowej kaucję i odbierze wszystkie klucze. Niestety są to wymogi właścicieli campingu. Proponuję ustawić się w trzy 10 osobowe ekipy, wystawić przedstawicieli, którzy będą ze mną wszystko ustalać, rezerwować itp.

Ceny:
240- 6 osób
300- 10 osób

Domki muszą być zamawiane telefonicznie pod numerem 664771312. Powiedzcie, że jesteście uczestnikami turnieju ! Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń telefonicznych + przedpłata.

Namioty:

 Alternatywą dla domku jest możliwość spania w namiocie. Kilkuosobowe namioty oscylują w cenach 30-60 zł w Tesco lub innych hipermarketach. Spanie w namiocie jest dużo tańszym rozwiązaniem, niestety nie przewidujemy stanowisk dla nocnego grania gdyż kable i stanowiska idą dla domków i dużego domu.

Namiot kosztuje 10 zł za noc od osoby plus namiot. Nie trzeba zamawiać telefonicznie. Oznacza to, że dwuosobowy namiot na jedną noc to 30 zł. Pojawiła się możliwość podłączenia prądu do namiotu.

Pokoje:

 Trzecią możliwością noclegu jest wynajęcie pokoju w dużym domu. Duży dom ma trzy pokoje, każdy z trzema łóżkami. Istnieje możliwość zwiększenia tej liczby do 6ściu jednak tutaj znowu pojawia się problem z brakiem łóżek, choć zwiększenie liczby osób zmniejszy cenę wynajmu.

120 zł - 3 osoby
180 zł - 6 osób

Zarówno Domki jak i pokoje wymagają wcześniejszej rejestracji telefonicznej oraz przedpłaty. Więcej informacji wkrótce.

Jedzenie: Na terenie ośrodka będzie możliwość zamówienia wszystkiego co serwują w Żywcu czyli pizzy, kebabów, obiadów itp. Staramy się aby restauracja u Meresa wystawiła swój namiot na czas trwania imprezy.

Turnieje : Laguna cup vol.1  to turnieje w następujące gry:

-Pro evolution soccer 2012
-Tekken 6
-Mortal Kombat 9
-Street fighter 4: arcade edition 2012
-Ultimate Marvel vs Capcom 3
-Soul Calibur 5
-Street fighter x Tekken

 Wpisowe na turniej PES 2012 wynosi 25zł. 15 zł z tej kwoty idzie na nagrody, reszta sumy na potrzeby turnieju(m.in. prąd, wynajem, pokrycie wpisowych osób, które przywożą sprzęt)

Wpisowe na bijatyki wynosi 40 zł (wszystkie gry w jednym 40 zł)

Wszystkie konsole będą posiadały aktualne, oficjalne licencjonowane patche/łatki do każdej gry która takie posiada.

Euro 2012:

W niedzielę wieczorem na terenie ośrodka będziemy oglądać finał euro na 50iluś calowym TV HD. Oczywiście zapraszam wszystkich, aby zostali jeszcze jedną noc i wspólnie przeżywali emocje związane z tym wielkim wydarzeniem. Oczywiście, w zależności, ile nas zostanie, pomyślimy nad dogodnym dla wszystkich noclegiem (jeden euro domek ;p ?).


Pomoc w reklamie:

 Liczę na waszą drobną pomoc w rozreklamowaniu wydarzenia, czyli wklejanie linku do tego tematu na różne fora około growe, udostępnianie na swoich facebookowych tablicach wydarzenia itp. Główną bazą pozostanie backdash.pl. JakubieDI proszę cię abyś na stronie głównej dał jakiś widoczny odnośnik do tego tematu, albowiem na plakacie będzie napisane, iż wszelkie info, zapisy itp. Na WWW.backdash.pl. Super, jakby udało się dać info na ppe.pl, sporo osób tam zagląda.

Stream


 Pomimo pierwotnych planów, nie przewidujemy streama, spowodowane jest to zbyt wolną prędkością łącza internetowego, który mamy na terenie ośrodka. Jednakowo, cały turniej, oraz wszystkie ważniejsze walki zostaną zarejestrowane BACKDASHową kamerą. Planujemy po turnieju złożyć ciekawsze momenty i wrzucić je na YT (tak jak i wszystkie walki).

Podobno kot jest w stanie postawić streama na terenie ośrodka, internet jest średni, na pokerstarsa wystarcza ;] Jeżeli się to uda, będziemy streamować top8 tekkena i top4 pozostałych gier(bez pesa).
Sprzęt:

Lista posiadanego sprzętu na turniej:

-3xps3 –Zajman (UMVC3, 2xPES 2012, SFxTK)
-3xTv- Zajman
-di PS3 + SCV + T6 + MK + SFxTK + AE ver. 2012 + UMvC3
-kot TV+PS3 (MK9, T6, SFxT, SSF4AE, UMVC3, Skullgirls, SCV
-bati-  monitor + konsole + T6
-kossak - ps3
-hi krusz  PS3+SSF4AE2012+Tekken6+TV CRT 14
-Gordaf - PS3+SSF4AE2012+Tekken6+TV 14"
-nevan - ps3+ tv + gry
-olga - ps3 + tk
-ryld - ps3+ monitor+  SFxTK i TK6
-oxva- monitor
Zasady:

Turnieje będą przebiegać według następujących zasad: Każdy turniej będzie przebiegać według ogólnie przyjętych, turniejowych zasad na polskiej scenie. Tyczy się to zarówno bijatyk jak i Pesa. Regulaminy turniejowe dostępne są na forach backdash.pl oraz forum.pes-scena.pl.

Pro evolution soccer 2012 :


PLATFORMA: PS3
KAMERA: Wide
FORMA: Zielona
POZIOM TRUDNOŚCI: Najwyższy możliwy
ZMIANY: 3 zmiany w meczu (przeprowadzane tylko w momencie, gdy piłka jest poza boiskiem lub podczas stałego fragmentu gry)
PORA DNIA: Noc
PORA ROKU: Lato
POGODA: Fine
STADION: Random
KONTUZJE: ON
USTAWIENIA PM: Maksymalnie 3 minuty na wprowadzenie ustawień przedmeczowych
TAKTYKA: Taktykę można zmienić tylko podczas przerwy lub gdy dostanie się czerwoną kartkę
DRUŻYNY: Wszystkie za wyjątkiem klasyków!

Zapisy:

 Od dzisiaj startują zapisy, proszę podać Nick, gry, w które dana osoba będzie grać, forma wpisowego, jaka bardziej odpowiada(jeżeli bijatyki) oraz sprzęt który może dana osoba przywieźć. Oczywiście przywiezienie sprzętu= zniżka na wpisowe (więcej informacji wkrótce, dotyczy to zarówno PESa jak i bijatyk). Zapisy na nocleg będą odbywać się drogą telefoniczną, proszę dać mi jeszcze kilka dni czasu na dogranie wszystkiego.

Koncepcja/plan eventu:


PIĄTEK:
14:00
Otwarcie Laguny/ Przyjazd Organizatora.
15:00
Przygotowywanie miejsca pod turniej, przyjmowanie pierwszych gości, sprawdzanie i rozkładanie sprzętu pod rozgrzewkę.
17:00
Rozgrzewka /casual games/ Beer matches/ integracja (max 6 stanowisk).
20:00   
Grill grupowy przy stanowiskach casualowych.
22:00
Przenoszenie stanowisk i zabawy do domków, podsumowanie dnia pierwszego, nocne beforeParty na domkach.
23:00
Oficjalne zakończenie dnia pierwszego.

SOBOTA:
09:00
Rozpoczęcie dnia drugiego.
10:00
Zapisy na wszystkie turnieje, rozpiska grup itp. Zapisy będą trwać dwie godziny, lepsi gracze zostają rozstawieni (bierzemy pod uwagę pozycję w rankingach, ilość miejsc na podium w ostatnim czasie, nie ma tutaj żadnych oszustw). Po godzinie 12stej wciąż będzie istniała możliwość dopisania jednak bez rozstawienia.
12:00
a) Start dwóch głównych turniejów w dużym namiocie: Tekken 6 (4 stanowiska), Super Street fighter 4 (4 stanowiska), Faza grupowa, BO3 (do dwóch wygranych walk, każdy z każdym).
b) Start turnieju Pes 2012 w małym namiocie(4 stanowiska), faza grupowa (jeden mecz 10 min., każdy z każdym).
14:00
Przygotowywanie stanowiska do zapisów walk wraz z komentarzem pod zmagania w fazach pucharowych.
15:00
 Zakończenie Fazy grupowej (bijatyki), przygotowanie stanowisk pod turnieje dodatkowe
15:30
 high stakes money match Tundra vs Pitrex (1 stanowisko), pozostałe stanowiska bijatykowe na czas MM zostają wyłączone.
16:00
A) Start turniejów dodatkowych, faza grupowa, BO3 (do 2 wygranych, każdy z każdym):
Umvc3 (2 stanowiska)
Mortal Kombat 9 (2 stanowiska)
B) Start fazy pucharowej turniejów głównych, Double elimination, BO5
- od top 16 do top 8, 2 stanowiska na t6,
 -od top 16 do top 4,2 stanowiska na ssf4
C) Zakończenie fazy grupowej Pes 2012, rozpisanie drabinki pucharowej.
16:15
Start drabinki pucharowej Pes2012, single elimination, dwumecz.
18:00
A) Zakończenie fazy grupowej turniejów dodatkowych, rozpisanie drabinki double elimination.
B) Zakończenie fazy pucharowej turniejów głównych (do top 4 i top8)
18:15
A) Start top 4 SSf4 na stanowisku głównym.
B) Start fazy pucharowej double elimination, BO5:
Umvc3 (3 stanowiska)
Mk9 (3 stanowiska)
19:00~19:30
Zakończenie turnieju SSF4, wręczenie nagród, pamiątkowe zdjęcia.
Start top8 Tekken6 na głównym stanowisku.
20:00~23:00
A) Zakończenie wszystkich turniejów, wręczenie nagród, pamiątkowe zdjęcia.
B) Zakończenie dnia drugiego, podsumowanie, przenoszenie sprzętu i zabawy do domków.NIEDZIELA:
11.00
Rozpiska fazy grupowej turniejów niedzielnych. 4 Stanowiska będą przeznaczone na sparingi, money matche przez całą niedzielę.
11.30
Startuje faza grupowa:
SfxTK (3 stanowiska, BO3, każdy z każdym)
Soul Calibur 5 (3 stanowiska, BO3, każdy z każdym)
13:00
Potyczki drużynowe/team showmatch na głównym stanowisku. Gry oraz drużyny ustalimy w sobotę po zapisach
13:30
Zakończenie fazy grupowej turniejów niedzielnych, rozpiska fazy pucharowej.
14:00
Rozpoczęcie fazy pucharowej od top 8 do top 3:
SfxTK (3 stanowiska, double elimination, BO5)
Soul Calibur 5 (3 stanowiska, double elimination, BO5)
15:30~16:00
Top 3 Sf x tk oraz soul calibur 5 na głównym stanowisku
17:00
Zakończenie turniejów, wręczenie nagród, pamiątkowe zdjęcia.
17:30
Zakończenie Laguna cup, pamiątkowa fotka grupowa, pakowanie, pożegnania. Przegrupowanie osób chętnych do zostania jednej dodatkowej nocy lub na finał mistrzostw europy.
19:00
After party
20:45
Finał mistrzostw europy na dużym TV w małym namiocie.
24:00
Zakończenie dnia trzeciego.Projekt i jego historia:

 Pomysł wziął się z USA, dokładnie z cyklów/serii turniejów tam organizowanych takich jak m.in. Wednesday Night Fights, bar fights, norcal, socal, big two itd. Turnieje te dają możliwość gry w wiele bijatyk podczas jednego-dwóch dni. Założeniem projektu było zorganizowanie podobnego cyklu turniejów w polskich realiach. Po przeprowadzeniu ankiety (link), poznaniu możliwości polskiej sceny gier, opinii graczy postanowiłem przejść do działania. Niestety wiele przeszkód pojawiło się na mojej drodze, dlatego na ostateczną datę turnieju przyszło graczom czekać przeszło 6 miesięcy. Chciałem w tym miejscu podziękować wszystkim tym, którzy mimo początkowych niepowodzeń dali mi szansę i cierpliwie czekali. Laguna cup będzie pierwszym turniejem z cyklu ZAJMAN SERIES CUP, o tym projekcie dowiecie się więcej wkrótce.

ZAPISANI:

1.Solo (t6) ?
2.K (t6) ?
3.Tejotl (SSFIV:AE,UMVC3,PES2012,SFXT )
4.HiKrush(t6,ssf4,sc5,sfxtk)
5.Maga(t6)
6.Gordaf(t6ssf4)
7.Dziki(t6)
8.Wiesiek(t6)
9.Kranken (t6)
10.Tokis (t6)
11.Olga (t6)
12.Di (t6, sc5,sf x t)
13.Snake (ssf4, sfxtk, umvc3, tk6)
14.Oxva () ?
15.Kot() ?
16. Pychu
17.Ryld (sf x tk, t6 )
18. Szostakfm (ssf 4 , sf x tk ?)
19. Bati
20. Grey
21. kossak (umvc3 , sc5 )
22.Hollow360 (t6, sfxt)
23.Plaktor (t6, sfxt)
24.Gawa
25. Tenshi (t6)
26.MiShiMa_EnErGiZe_ (t6)
27.Moonspell ( mk9 )
28. Owiec pl (mk9 )
29. owiec kumpel (mk9 )
30. Pepe (sc5)
31. Taz_Thrash (nk9, pes)
32.Rupert (t6)
33.Gajda
34.oskar
35.Nevan
36.Cisu
37.Kejim (ssf4, umvc3, sf x t)
38.Pitrex (wszystko - pes)
39.shinthebest
40.zenson
41.qjon
42.tundra
43.alko
44.kumpel


Jeżeli kogoś pominąłem, dajcie znać.

664771312 - Rejestracja, informacja o noclegu i dojeździe


665204995- Informacje o turniejach, sprzęcie itp.

5
Street Fighter X Tekken / Dla początkujących i nie tylko !
« dnia: Marzec 11, 2012, 02:51:58  »
Gra jest już w sklepach oraz czytnikach naszych konsol. Główny temat jest już na tyle długi, iż wertowanie go przez nowych (i nie tylko !) graczy w poszukiwaniu podstaw może być męczące, warto było by zebrać wszystkie informacje o systemie, gemach, potyczkach drużynowych czy nawet listach trofeów oraz takich rzeczach jak m.in. stamina ranking. Myślę, że linki do tutoriali, nawet w języku angielskim, będą podstawą tego tematu. Wklejajcie więc wszystko co uważacie za użyteczne, ja będę edytował pierwszy post (plus sam wklejał stuff).

Podstawowe smaczki gry, czyli m.in. co to jest pandora, cross art oraz jak wykonać throw znajdują się w instrukcji, warto tam zajrzeć. Dla tych którzy nie mają instrukcji  lub są zbyt leniwi aby odejść od monitora link do eventhubs-

http://www.eventhubs.com/guides/2012/mar/02/street-fighter-x-tekken-mechanics-and-gameplay/

Na tej samej stronie mamy również liste gemów-

http://www.eventhubs.com/guides/2012/feb/23/gems-list-street-fighter-x-tekken/

Stamina ranking- ile mam energii wujku Ono ?
achievements- http://www.xbox360achievements.org/game/street-fighter-x-tekken/achievements/

Trofea- Bronze

A Glimmering Light - Activate your Assist Gems 100 times
A Perfect Victory! - Win a round without getting hit 100 times
A Splendid Conclusion - Finish a round with a Super Art 300 times
A Very Special Gift - Connect with 500 Special Moves
After The Dust Has Settled - Clear Arcade mode on Medium difficulty or higher
An Unknown Power - Activate Pandora 500 times
Any Time, Any Place! - Use Arcade Fight Request 30 times
Anything Goes - Activate Cross Assault 500 times
Blink Of An Eye - Connect with 500 EX Special Moves
Doused In My Color! - Customize a character’s color
Evangelist Of The X - Have your replay downloaded 20 times in My Channel’s Broadcast Mode
Forge Your Own Path - Win 10 matches online
Fruits of Labor - Go into Training mode 10 times
Head Of The Dojo - Create 10 lobbies in Endless Battle
Here’s My Shoutout - Customize your player comment
It’s Just For Research! - Access the Store
Just The Beginning - Clear one trial in Trial mode
Learn The Fundamentals - Win 5 matches online
Let’s Heat Things Up! - Activate your Boost Gems 100 times
Love Is Blind - Use a character in battle over 300 times
Maelstrom Of Combos - Connect with 100 Quick Combos
Maturity Through Discipline - Clear all of the lessons in the Tutorial
My Big First Step - Clear one lesson in the Tutorial
Observer - View 50 replays in the Replay Channel
One Down! - Win in a Ranked Match
Power Consumes All - Finish a round with Pandora 300 times
Sturm und Drang - Finish a round with Cross Assault 300 times
The Battle Never Ends - Win a match in Endless Battle
The Cross Revolution - Finish a round with a Cross Art 300 times
The Crossroads of Tragedy - Fight 100 matches online
The Excellence of Execution - Clear 300 trials in Trial mode
The First Mission - Clear one mission in Mission mode
The Stones Guide Me - Customize a Gem Unit
The Trump Card - Connect with 500 Super Arts
The Warrior’s Road - Fight 50 matches online
This Is How I Roll - Customize your player Title
Time For Some Fireworks! - Connect with 500 Launchers
Trail Of Ruined Dreams - Defeat 5 rival teams in Arcade mode on Medium difficulty or higher
Trial Expert - Clear ten trials in Trial mode
Two Minds, Fighting As One - Connect with 500 Cross Arts
Silver

Mission Specialist - Clear all of the missions in Mission mode
The Harsh Road - Fight 300 matches online
The Root Of Chaos - Defeat all of the bosses in Arcade mode on the hardest difficulty
Title Idol - Obtain 300 Titles
To The Victor… - Raise your battle class rank for the first time in Ranked Match
Transcend All You Know - Win 50 matches online

Gold
Proof Of Your Victory - Get to C rank for the first time in Ranked Match
The Endless Road - Fight 500 matches online
Your Legend Will Never Die - Win 100 matches online

Platinum
Zenith - Unlock all Trophies

cdn...

6
Offtopic / Prośba o wypełnienie ankiety, pomóżcie Zajmanqowi ;)
« dnia: Luty 26, 2012, 18:45:54  »
Tak jak w temacie, bardzo was proszę o pomoc :) Ankieta jest znacznie prostsza od tej którą wypełnialiście dla DI, dotyczy Handlu elektronicznego w Polsce, nie ma pytań otwartych, wypełnia się ją online ! Będę mega wdzięczny !


https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGxQSkJNQ2l3RzJrV2dPcU1rQS1oZFE6MQ&fb_source=message

7
Marvel vs. Capcom 3 / ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 - BACKDASH's TIER LIST
« dnia: Styczeń 08, 2012, 16:01:23  »
Nowa tier lista z eventhubs, lepszy szablon, wrzuciłem też swoją tier listę :                               SUPERIOR GRAND MASTER TiER LIST :

Eventhubs :

A+
Dr. Doom, Spencer, Wesker, Zero
A
Akuma, C. Viper, Dante, Dormammu, Frank West, Hawkeye, Magneto, Phoenix, Strider, Taskmaster, Vergil, Wolverine
B+
Amaterasu, Captain America, Deadpool, Felicia, Morrigan, Nova, Sentinel, Spider-Man, Storm, Super-Skrull, Trish, X-23
B
Chris Redfield, Dr. Strange, Firebrand, Haggar, Hulk, Jill, MODOK, Nemesis, Rocket Raccoon, Ryu, Viewtiful Joe
C+
Arthur, Iron Man, She-Hulk, Thor
C
Chun-Li, Ghost Rider, Iron Fist, Shuma-Gorath, Tron Bonne
D
Hsien-Ko, Phoenix Wright


SRK:


S Tier = C.Viper, Dante, Dorm, Strider, Wesker (Alllllberrrrt), Zero

A+ Tier = Doom, Firebrand, Magneto, Vergil,

A Tier = Akuma, Ammy, Felicia, Hawkeye, Nova, Phoenix, Spencer, Taxmaster, Trish, Wolverine,

B Tier = Captain America, Chris, Deadpool, Dr.Strange, Frank West, Hulk, Jill, MODOK, Morrigan, Nemesis, Rocket Raccoon, Ryu, Sentinel, Spider Man, Storm, Super Skrull, Thor, V.Joe, X-23

C Tier = Arthur, Chun Li, Ghost Rider, Haggar, Hsien Ko, Iron Fist, Iron Man, Phoenix Wright, She Hulk, Shuma, Tron,


ZAJMAN spin off vol.1

A+
Spencer, Wesker, Zero
A
Akuma, C. Viper, Dante, Dr. Doom, Dormammu, Hawkeye, Magneto, Phoenix, Strider, Taskmaster, Vergil, Wolverine
B+
Amaterasu, Captain America, Deadpool, Felicia, Morrigan, Nova, Rocket Raccoon,  Spider-Man, Storm, Super-Skrull, Trish, X-23
B
Chris Redfield, Dr. Strange, Firebrand, Frank West, Haggar, Hulk, Iron Man, Jill, MODOK, Nemesis, Ryu, Sentinel, Viewtiful Joe
C+
Arthur, Chun-Li, She-Hulk, Shuma-Gorath,
C
Ghost Rider, Hsien-Ko, Iron Fist, Thor, Tron Bonne
D
Phoenix Wright

8
Rocket Racoon / RR combos
« dnia: Grudzień 08, 2011, 12:07:28  »
Wczoraj trochę pogrzebałem po sieci i okazuje się że ten pan ma prawdopodobnie najtrudniejsze advanced komba w grze !? Nie wiem, dopiero jak wrócę z roboty sprawdzę  (akcja Haggara- miazga ;p) :


http://www.youtube.com/watch?v=M_kXJO5VxA4&feature=player_embedded


Boulder loop, wygląda groźnie :D Pozostałe kombosy, znacznie prostsze :

playlista: http://www.youtube.com/playlist?list=PL775EFCA047763BD0&feature=mh_lolz


Solo filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=HfqJqQdYhcc&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=NAakAJguFoU&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=NqPtQWoD_g8&feature=player_embedded


9
Tron Bonne / Ultimate edition Tron Bonne
« dnia: Grudzień 07, 2011, 15:35:15  »
http://www.youtube.com/watch?v=xbpDAj-6ASg&feature=player_embedded

Podstawy w nowej odsłonie, tak samo jak w przypadku Haggara da się nią dalej grać ale chyba tylko na poincie z dwiema dobrymi asystami z których jedna jest otg ;) Generalnie nerfy Tron i Haggara to imo najgłupsza rzecz jaką Capcom mógł zrobić, to że noobki sobie z tymi asystami nie radziły nie znaczy że były broken.

10
Na wesoło / TAWERNA is back- get yo fakin hype !!!
« dnia: Listopad 26, 2011, 23:13:38  »
Tak jak w temacie, dziś mimo gorączki byłem na browarku (oficjalne otwarcie), sprawdziłem, ustawiłem się że wpadnę po nowym roku ustalać szczegóły jak już lokal nabierze właściwego rozpędu, szykujcie się na wielką reaktywację legendarnej tawerny :D  Miejsca jest tyle że nawet WNFa by się dało zrobić (ponad 200 osób wejdzie miękim h.ujem) tyle że o noclegu można zapomnieć (do wnfa zostaje domek działkowca). Sala jest stworzona do turniejów, posiada projektor i scenę, oraz drugie piętro gdzie każdy stolik ma gniazdko i podłączony prąd. Prawdopodobnie do cyklu turniejowego dojdzie trzecia gra (poza pesem i tekkenem). Więcej szczegółów poznacie po WNFie ;)

11
Hardware / Co potrzebuje aby zbadać frame date w PESie ?
« dnia: Październik 12, 2011, 14:06:41  »
Tak jak w temacie, pojawił się w pesie kolejny JUST FRAME i pozatym kilka innych rzeczy które chciałbym sprawdzić. Jak to zrobić ? Co potrzebuję ? Grę mam na ps3.

12
Polska scena / Wynajem busa na Volition w Parubicach!
« dnia: Wrzesień 05, 2011, 16:57:31  »
Tak jak w temacie, zastanawiamy się z Nevanem nad wynajmem busa. Planujemy wyjechać w piątek i wracać w niedzielę. Obecnie znaleźliśmy ofertę busa 9 osobowego (planujemy upchać tam 10 osób), cena za busa to 350/doba. Wychodzi 1050. Paliwo to max 800 zeta w dwie strony czyli łącznie z wynajmem 1850. Na 10 osób wychodzi 185 zł. Będziemy oczywiście szukać tańszego rozwiązania. Pytanie czy byli by chętni. Temat będzie updatowany w miarę postępów w szukaniu chętnych oraz tańszych rozwiązań. Proszę o deklaracje, opinie oraz komentarze. Proszę również o niedyskutowanie w tym temacie na temat nadchodzących patchów do Mortala, tier listy w Tekkenie, movmentu itp. :D

[edit]

Tak totalnie wstępnie mamy następujących pasażerów:

Zajman
Nevan
Oscar
Solo
Demon
Benek
Snake
Hiryu
Tejotl
Wacho

Daje nam to komplet pasażerów. Dzisiaj zapytałem na jaką zniżkę mogę liczyć. Jak się dowiem to będzie kolejny update.

Nevan

[update]

Wstępnie udało mi się wynegocjować cenę w okolicach nieco ponad 900zł za cały okres najmu. Musimy dać odpowiedź max do połowy września, więc jeśli ktoś musi wyjaśnić sprawy ze szkołą, urlopem, etc niech zajmie się tym niezwłocznie. Zainteresowane osoby będę prosić o wpłaty najpóźniej do 14 października, żebym mógł załatwić formalności z wynajmem.

13
Offtopic / ODBANUJCIE WOMBATA :D
« dnia: Sierpień 31, 2011, 13:04:43  »
Było o Komandosie, pora na Wombata :D Kumpel z Wrocka, użytkownik NW, wysłał mi ciekawego linka :

http://netwars.pl/forumview.php?t=138440

Cytuj
Jak ktos Ci bedzie szczal na ryj brzydko mowiac, to powiesz, ze deszcz pada.

Solo ty to sobie banujesz ludzi, za zwykłego ćwierć inteligenta :D . Swoją drogą ludzie z NW lubią wklejać PM do oficjalnych tematów, przykładów było kilka, teraz okazało się że Frizen jest zdrajcą (i łajzą na kasę bo miał do Łodzi nie jechać :D ), pisać z wrogiem? Nieładnie :D14
Turnieje, zloty, spotkania / Polish WNF concept - ankieta środowiskowa
« dnia: Lipiec 21, 2011, 14:14:39  »
Witam wszystkich fanów bijatyk. Tak jak obiecywałem planuję zrobić polskiego WNF, który jak wypali stanie się impreza cykliczną (co 2 miesiące + finał). Tymczasowa nazwa to PZ (projekt zajmana ;] ). Mam jednak do was parę pytań, proponuję aby wypowiadały się osoby które wezmą w tym udział.

Lista gier : Mvc3, SSF4:AE, MK9, SF: 3s, blazblue, Tekken 6, SC 4.

1.Czy uważasz że T6 powinien się znaleźć na PZ ? Nie chcę nikomu narzucać odpowiedzi na to pytanie, ale z turniejem w tekkena wiąże się duża ilość stanowisk .

2.Ile dni twoim zdaniem powinna trwać taka impreza ? Jeden czy dwa ?

3.Czy powinny się znaleźć wszystkie gry z wymienionej listy (pytanie nie dotyczy T6)?  W jakich turniejach byś brał udział ?
 
4.Planujemy nagrody z wpisowego. Udało mi się wynegocjować dobra cenę za lokal, przy 80 osobach było by to 5 zł z każdego wpisowego. Jaka kwota by ci najbardziej pasowała (w złotówkach): 15, 20, 25, 30 ? Przypominam że trzeba od niej odjąć 5zł, reszta idzie na nagrody. Wpisowe dla każdej gry osobno (aby w każdym turnieju była pula ).

5.Na jakiej platformie miałyby się odbywać zawody ? (pytanie nie dotyczy T6 i SF: 3s)

6.Na jakiej platformie chcielibyście grać w 3sa ?

7.Czy uważasz że 2 stanowiska na grę wystarczą ?  (nie dotyczy T6, jeżeli się na niego zdecydujemy dostanie 4 stanowiska ) Jeżeli liczba zapisanych nie przekroczy minimum (które będzie wynosić ok 16 osób), to na grę przeznaczymy jedno stanowisko (musimy jakoś miejsce zagospodarować, nie ma sensu dawać 10 graczom dwóch stanowisk  ).

8.Czy jesteś w stanie pomóc przynosząc swój sprzęt ?

9.Na jakich tvkach wolałbyś grać? CRT czy LCD ?Jeżeli przypomni mi się coś jeszcze to dopiszę pytanie i dam wam znać, wyedytujecie swoje posty. Tym razem gwarantujemy streama lub zapis (kamera) wszystkich top 8 z każdego turnieju. Czekam na wasze opinie, jeśli chcecie coś napisać dodatkowo, śmiało, wszelkie uwagi mile widziane ;] Aha, jeżeli będzie miejsce (zależnie od ilości chętnych) planuję 2 stanowiska przeznaczone na freeplaye, casuale i money matche).

15
Turnieje, zloty, spotkania / Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« dnia: Lipiec 18, 2011, 15:10:55  »


facebook:


http://www.facebook.com/event.php?eid=244907122205548Sponsorzy:Patronaci medialni:http://www.ppe.pl

http://www.forum.pes-scena.pl

http://www.backdash.pl

Tak jak obiecywałem, będzie jeszcze jedna edycja, zapraszam wszystkich do zapisów i deklaracji sprzętowych. Poniżej podstawowe informacje:

-Klub studencki Tawerna znajduje się na wybrzeżu Wyspiańskiego, wszelkie pozostałe informacje (w tym dojazd) na oficjalnej stronie klubu : http://www.tawerna.wroclaw.pl/

- Tym razem turniej odbędzie się w sali na dole, będzie mnóstwo miejsca, na tarasie jest zadaszenie, można tam palić.

- Wyrywkowo cennik
    zapiekanka xxl - 6,5 zł
    Obiad (zapiekany ser lub nuggetsy z frytkami i sałatką+ darmowe sosy) 11,5 do 13 zł
    Napoje oraz piwo 5,5 lub 6 zł
    Tawerniane KAMIKAZE 10 zł
    Flacha z a flachę czyli dwie flaszki za 75 zł

-Planowy start turnieju to godzina 11.00. Zapisy rozpoczynają się od 10.00 i wtedy też proszę aby wszyscy się pojawili, dokonali zapłaty i przygotowali się do zawodów.

-Limit graczy na dany turniej to 40 osób osób. Z grupy wychodzą 4 osoby i rozpoczynamy Single elimination (Pes, dwa mecze po 10 minut) oraz Double elimination (Tekken). Drabinki będą puszczane na projektorze, planujemy również stream w internecie.

-Wpisowe wynosi 20 zł. 5 zł z każdego wpisowego brane jest jako podatek organizacyjny, reszta idzie na nagrody.


-W turnieju przewidujemy wszystkie tawerniane smaczki m.in. Krystka za barem oraz Zajmana z mikrofonem. Ten pierwszy będzie również pełnił rolę DJ wraz z Lidią, jeżeli chcecie aby coś poleciało możecie śmiało do nich uderzać, są to bardzo otwarte osoby

-W trakcie turnieju odbędzie się legendarny Tawerniany konkurs " lucky loosers". Pomiędzy osobami którym nie udało się wyjść z grupy rozlosowane zostaną pamiątkowe upominki (prawdopodobnie koszulki oraz smycze). (ta informacja jest jeszcze nie pewna i zostanie potwierdzona w przyszłym tygodniu)-Turniej organizują dla was: zajman-team, LTF, INKW, Klub Tawerna,Zasady Turnieju Tekken 6

System: grupy + DE
Energia: 100%
Ilość rund: do 3 wygranych
Ilość walk: do 2 wygranych w grupach, do 3 wygranych w DE, do 5 wygranych w wielkim finale
Kontrolery i przejściówki: uczestnicy są zobowiązani zabrać swoje pady/sticki razem z przejściówkami; organizatorzy nie zapewniają kontrolerów ani przejściówek
Profil: na potrzeby turnieju na konsoli utworzony powinien zostać nowy profil, by postaci nie posiadały zmodyfikowanych strojów
Instalacja: gra powinna być zainstalowana na dysku twardym konsoli, by przyspieszyć proces wczytywania
Postacie: zmiana postaci może następować tylko po przegranej walce
Plansze: arenę wybiera przegrany (za pierwszym razem jest ona losowana)
Ustawienia przycisków: przed walką (chyba, że obaj zawodnicy zgodzą się na ustawienie ich na początku walki; jeśli czas w trakcie turnieju nagli, można nakazać ustawianie przycisków na początku pojedynku). W takim przypadku przed wciśnięciem pauzy obaj przeciwnicy robią jednocześnie bachdasha
Bindowanie: dozwolone

Faza grupowa:
Gramy systemem każdy z każdym. Nie ma remisów. Jeśli mecz zakończył się wynikiem 2:2 (double K.O. w trzeciej walce), należy rozegrać dodatkową walkę.
O kolejności zawodników w grupie decydują (w następującej kolejności):
1) decydują tzw duże punkty (stosunek wygranych do przegranych)
2) jeśli pkt. 1 nie przynosi rozstrzygnięcia, zliczamy bilans (stosunek ilości wygranych rund), wygrywa osoba z lepszym bilansem
3) W przypadku remisu na tym etapie bierzemy pod uwagę wynik starcia pomiędzy tymi graczami
4) jeśli taki sam bilans ma więcej niż 3 graczy i np. A > B, B > C i C > A, to należy rozegrać pomiędzy nimi dogrywkę

Faza DE:
W tej fazie biorą udział najlepsi zawodnicy fazy grupowej (łącznie 16, 32 lub 64 - zależnie od frekwencji). Po pierwszej walce w DE zawodnicy są przydzieleni do dwóch drabinek: wygranych i przegranych. Przegrana w LB (Drabinka Przegranych) oznacza odpadnięcie z turnieju. Z kolei po przegranej w WB (Drabinka Wygranych) gracz zostaje przeniesiony wo LB.
Zwycięzca finału WB awansuje do wielkiego finału, zaś przegrany do finału LB, którego zwycięzca również awansuje do wielkiego finału - musi on jednak wygrać dwukrotnie do pięciu (po pięciu wygranych przez zwycięzcę finału LB walkach wynik meczu powraca do stanu 0:0).

Dodatkowe informacje:
- programowanie kontrolerów (makro) jest zabronione
- kontrolera bezprzewodowego można używać wyłącznie z kablem USB po wyjęciu baterii; po zakończonej walce należy niezwłocznie wyłączyć go (chyba że uczestnik będzie rozgrywał kolejną walkę na tej samej konsoli); za złamanie tej zasady grozi wymazanie wyniku poprzedniej walki i wpisanie rezultatu 2:0 lub 3:0 (zależnie od fazy) na korzyść przeciwnika
- nieuzasadniona pauza w trakcie gry = utrata rundy (chyba, że przeciwnik zgodzi się, by nie było owej utraty rundy)
- w przypadku braku porozumienia w sprawie strony, decyduje rzut monetą
- zawodnicy nie mogą rozpraszać siebie nawzajem; naruszenie tej zasady grozi utratą rundy lub walki, a w skrajnych przypadkach walkowerem
- po rozpisaniu grup zostaną wybrani liderzy, którzy będą mieli za zadanie wpisywać wyniki rozgrywanych walk; dostaną oni również zadanie losowania numeru grupy
- jeśli zawodnik nie zgłosi się po 10 minutach od głośnego 3-krotnego wyczytania jego nicku, automatycznie przegrywa
- walki muszą zostać rozegrane do końca (nie ma rzucania monetą)


Lista T6:

1.Zajman
2.Nevan
3.Frizen
4.Tundra
5.Koko
6.K^^
7.Solo
8.Gajda
9.Vince
10.Aki
11.Dziki
12.Gordaf
13.HiKrush
14.Maga
15.Vaho
16.Furb
17.Gaawa
18.Cambion
19.Di
20.Caradolph
21.KBB
22.Reks
23.Sepkong
24.Gagarin
25.JEZUS
26.Tokis
27.Podwawelska
28.Frytu
29.Blaugrana
30.Raizo
31.Pitrex
32.Tenshi
33.Robson
34.Komandos
35.Rafimaru
36.Alik
37.Młody
38.Grey
39.Bigboy
40.Szyper
41.Brat jezusa
42.Paniker
43.Pablo
44.Tbt
45.Zajcev
46.Bart
47.Ryld
48.Margoth


Rezerwa:

Maszter
alko
brzozówka
mastifa
szkodnik
maniek
bysiek
krakersMortal Kombat 9
1.Oskar
2.Dae
3.Gawaa
4.Furb
5.Frizen
6.Nevan
7.Manior
8.Qjon
9.Ryld
10.Big boy
11.Joker
12.Maniek

Sprzęt:

T6:

1. Nevan = Ps3+T6+tv
2. K^^    = Ps3+T6 , Aki = TV
3. Gajda  = Ps3+T6,  gagarin=tv, frizen = kabel
4. Gordaf = PS3+T6+TVMK9
1.Dae = PS3+MK9+Tv


Strony: [1] 2