Społeczność > Polska scena

3CT live

(1/2) > >>

Snake:

Jak już zapewne część osób wie, kilka miesięcy temu wspólnie z Qjonem wprowadziliśmy się do mieszkania w Gdańsku, jednoczeście zakładając pierwszy (tak jakby :kappa: ) bijatykowy (tak jakby :kappa: ) gaming (tak jakby :kappa: ) house w Polsce. Niedawno w końcu postawiliśmy działającego streama i planujemy streamować różny bijatykowy stuff, między innymi nasze regularne lokalne turnieje (do nich założę osobny temat), a poza tym czasem pewnie też inne gierki. Stream znajduje się pod adresem www.twitch.tv/3ctlive, info na jego temat będę zamieszczał w tym temacie, a poza tym na naszym twitterze: www.twitter.com/3CTlive.


Oczywiście zapraszamy każdego, stale mamy tutaj dodatkowe 3-5 miejsc do spania. Wystarczy tylko napisać do mnie/qjona PM na forum (lub na facebooku) z pytaniem, czy w konkretnym turnieju będziemy na miejscu.

 :potter:

JuniOr:
Haha! Ile bierzecie za miesiąc tłuczki z wami? No i pytanie czy z wyżywieniem czy bez? :D

Snake:
Zapomniałem napisać, żywność we własnym zakresie. Co do reszty, jak przyjedziesz z Olą to za darmo. :kappa:

JuniOr:
Oj Snejku niestety muszę cie poinformować iż od paru lat nie jestem w związku z tą Panią :)
Czyli bez niej nie mam sie co pokazywać tak? :P

Qjon:
www.twitch.tv/3ctlive
Za chwilę hi level Tekken DR matches, Snake vs Pitrex, zapraszam :king:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej