Street Fighter > Ultra Street Fighter IV

Kącik dla początkującego

<< < (2/121) > >>

JuniOr_TLT:
Milo ze takie cos powstalo bo nie wiedzialem jak to ugryzc ^^

Scorpio:
Gram Akumą

Ja podglądam walki, ale cały czas w tyłek dostaję podczas najprostszego manewru, jakim to jest Gou Shoryuken na przeciwnika, który na mnie skacze/nadlatuje. Po prosu chybiam, a oponenci przebijają się czym chcą, przez co zwykle w takich momentach wolę blokować serię i kontrę dawać. Pytanie: kiedy ten cios mam wyprowadzać i czy lepiej z HP czy MP czy LP? :)

szostakfm:
Jak masz jaja, to późne 3hit HP SRK (korzystasz wtedy z klatek nieśmiertelności początku SRK), jak chcesz być super pewny to wczesne LP SRK, jak naskok z bliska (crossup albo ambiguous crossup), to cHP zamiast SRK.  Warto to potrenować w training mode używając fukcji record/playback oraz restart, choć w przypadku gry online trzeba odpowiednio wcześniej wykonywać dany ruch aby zrekompensować opóźnienie (szczególnie ważne dla późnego HP SRK).

Scorpio:
Dzięki :)

Jaj nie mam w sensie, że znam ryzyko i się na nie godzę, ale cały czas próbuję z HP. Jaja kompensuje brak strachu i ogólna jeszcze niewiedza z systemu (i jego poznawanie). To czasem działa lepiej na odwagę i mam atak skuteczny jak Leonidas na posła Persów  :)


Jeszcze jedno, bardzo lamerskie: można ustawić w profilu Ikonę, napis/tag koło ikony ... a jak wstawić opis? W sensie ten napis, który na dole się pojawia przed walką, bo mam tylko same kropki a chciałem dać pozytywne "Have a nice match" :)

tejotl:
do tego opisu masz dostęp gdy jesteś w lobby - zdaje się, że to się nazywa "comment" czy jakoś tak

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej