Społeczność > Polska scena

[Tekken] Luźne scenowe dyskusje

(1/48) > >>

Solo:
Komandos przyjedz na turniej, bedziesz mial duzo dobrych graczy:P.
A na Alise da sie grac, przeciez nie gra sie tak samo na kazda postac, proste; ).

Komandos:

--- Cytat: Solo w Styczeń 07, 2010, 16:49:54 ---Komandos przyjedz na turniej, bedziesz mial duzo dobrych graczy:P.
A na Alise da sie grac, przeciez nie gra sie tak samo na kazda postac, proste; ).

--- Koniec cytatu ---

Spoko, mam u siebie kilku dobrych graczy, tu chodziło o online ;) A Alisa jest według mnie ukłonem programistów w stronę noobków, jest zdecydowanie zbyt prostacka i mocna. Jej juggle za pół paska po niekaralnych midach to jakiś żart.

Snake:
Jakie juggle za pół paska? Pół paska to jest dziewięć dych. Alisa bierze najwięcej 85, po wolnej wybitce na mid mjącej -24 na bloku. I jeszcze pisze to osoba grająca postacią, której juggle biorą tyle, ile niektóre postacie chciałyby brać jugglem + ścianą ;]

Hejt:
Sneju, ale to standard jest. OMG BRYAN JEST SŁABY, OMG JUGGLE LAWA SĄ PRZECIĘTNE, OMG u/f+3 LARSA JEST KARALNE...

No offence. ;p

Snake:
No wiem że standard, właśnie taki standardowy, normalny damage biorą jej juggle, nic ponad to. Nie mówię, że ma słabe juggle ;] A Komandos napisał to tak jakby mówił o Ninie z 5.0.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej