Media > Hardware

Jaki stick?

<< < (2/72) > >>

wilku:

--- Cytat: Tenshimitsu w Maj 23, 2011, 11:49:41 ---Wilku, miałeś w rękach to:
http://allegro.pl/arcade-stick-fight-tekken-street-sf4-usb-ps2-i1617027847.html ?

Zastanawiam się czy elektronika nadałaby się do customa, podoba mi się obecność PS buttona.

--- Koniec cytatu ---
Mam wrażenie że już na ten temat rozmawialiśmy bo chyba chciałaś go kupić i zmodyfikować, ale jak wtedy tak i teraz w rękach go nie miałem.

Fazza:

--- Cytat: Tenshimitsu w Maj 23, 2011, 11:49:41 ---Wilku, miałeś w rękach to:
http://allegro.pl/arcade-stick-fight-tekken-street-sf4-usb-ps2-i1617027847.html ?

Zastanawiam się czy elektronika nadałaby się do customa, podoba mi się obecność PS buttona.

--- Koniec cytatu ---

Jeśli zależy Tobie na PCB z PS buttonem, to czy nie lepiej kupić zwykłego Sixaxisa od PS3 i wydłubać z niego płytkę? Taniej cię wyjdzie ;)

keNzo:
Dzięki wielkie za rady.;) Przekonaliście mnie... Jako że jestem w tym temacie naprawde ciemny to może podsuniecie mi parę linków z dobrym stuffem ale tak w granicach do 400-450pln. Aha i jest ktoś lub zna ktoś kogoś kto mógłby ewentualnie zrobić jakiś fajny image na sticku^^ Bo jak szaleć to szaleć ;P Z góry stokrotne dzięki.

gaawa:
Posiadam ten stick i to też był mój pierwszy ;p

Na początki całkiem spoko, ale szybko odczujesz, że potrzeba Ci czegoś więcej. Ja nie używałem go zbyt często, ale po pewnym czasie ciężko zaczęły mi działać lewe skosy (może przez to, że gram Guile'm xD ) W przyciski raczej nie nawalałem i jakoś działają, ale nie długo dostanę japońskie części i będzie mi łatwiej powiedzieć jaka jest różnica.
Poza tym jest naprawdę GŁOŚNY.
Posłuchaj się profesjonalnych porad wyżej, bo i tak będziesz musiał włożyć w niego pieniądze, by mieć pełną satysfakcję z gry na sticku. A tak to uznasz jeszcze, że gra na sticku to nie dla Ciebie, a warto uczyć się na nim :D

HiKrush:
Skoro już przy temacie, to ile warta to:


Przy w lipcu mam zamiar kupić konsolę, a co za tym idzie Tekkena i chyba wezmę w zestawie z tym właśnie. Z tym, że nie mam zamiaru się na sticku uczyć grać na poważnie, tylko tak, dla funu, ale bez łamania sobie nadgarstków na Tracerowej gałce.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej