Autor Wątek: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC  (Przeczytany 10537 razy)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 15, 2011, 13:37:45 »
Nie mogę Ci niczego polecić, ale mogę odradzić. Nie kupuj przycisków HAPP. Ta firma bardzo zeszła na psy.
Moje pięści krwawią śmiercią!

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 15, 2011, 18:38:53 »
Witam, mam fight sticka do sf4 od mad catza, chciałbym go delikatnie zmodować. Chcę wstawić wklęsłe przyciski i battopa, możecie polecić jakieś części i gdzie je kupić ? Rozważam też zakup TE, ostatnio po tawernie pograłem chwilę w streeta na bigboyowym TE i muszę przyznać że zajawka wróciła, zważywszy że MvC3 już tuż tuż nie mam wiele czasu na decyzję, pomóżcie! ;p  W sumie fight sticka i tak zmoduję, ale nad TE się muszę mocno zastanowić(i jak co poszukać gdzie go wziąść na raty ;] ).
Zmartwię cię bo w te Sticki który masz i ten który wymieniłeś nie wsadzisz żadnego tzw "Concave" buttona - za niskie są.
Modowanie tymi buttonami w/w obarczone jest dużymi komplikacjami - bez dremelka nie podchodź a i tak podstawę będziesz musiał zmienić.

Tak przerobiłem/podniosłem podstawę (którą trzeba było wyfrezować w środku aby buttony i stick weszły) w mayflashu który jest podobnej wysokości i z tym się licz.

Jedyna buda jaka cię musi zainteresować gdy interesują cię te wklęsłe buttony, to coś w rodzaju amerykańskich sticków/bud ala te poniżej.

Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Patrese

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Patrese_PL
  • Skąd: Cracovia
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 24, 2011, 21:19:09 »
Witam, mam fight sticka do sf4 od mad catza, chciałbym go delikatnie zmodować. Chcę wstawić wklęsłe przyciski i battopa, możecie polecić jakieś części i gdzie je kupić ? Rozważam też zakup TE, ostatnio po tawernie pograłem chwilę w streeta na bigboyowym TE i muszę przyznać że zajawka wróciła, zważywszy że MvC3 już tuż tuż nie mam wiele czasu na decyzję, pomóżcie! ;p  W sumie fight sticka i tak zmoduję, ale nad TE się muszę mocno zastanowić(i jak co poszukać gdzie go wziąść na raty ;] ).

Jeśli chcesz modować tego sticka, to najlepiej na częściach Sanwy (gałka JLF-TP-8YT, buttony OBSF-30, czyli to samo co w TE). Idealnie pasują, mod nie wymaga dużych umiejętności - wystarczą śrubokręty, nic nie trzeba lutować. Ze sklepów polecam arcadeworlduk na Ebay, lub www.arcadeshop.de. Ja kupowałem u tego pierwszego i byłem bardzo kontent, choć ostateczna cena zmodowanego sticka wyjdzie podobnie jak w TE...

Tu masz fotkę mojego modu. AVE!



 
Main: Sagat
Other: Ryu, Akuma

Leito_PL

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Leito_PL
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 24, 2011, 22:39:34 »
Posiadam tego Sticka co wyzej SF 4 Standard Edition i chcialem zmienic w nim Art'a ale niewim jaki papier potrzebny jakie rozmiary ma miec rysunek i czy uzyc jakiegos Template(szablonu) przy obrabianiu w Photoshopie czy innym programie graficznym ? I moge to wszystko wydrukowac domowa drukarka ? Głównie niewiem jaki to musi byc papier zeby sie ladnie przykleil i wygladal dobrze.