Autor Wątek: Starcraft II  (Przeczytany 37742 razy)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Starcraft II
« dnia: Lipiec 07, 2010, 15:46:38 »
169 zl - za tyle bedzie u nas (zamiast 199zl):

http://icomp.pl/produkty.php?n=STARCRAFT+2+PL+PC&sid=gry_pc-892

Wiec jak kogos interesuje, zapraszam itd:)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 15:59:17 wysłana przez Di »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2010, 15:50:10 »
Mialem przeniech do targowiska, ale ze wzgledu na to, ze pewnie znajda sie osoby na tym forum, ktore beda graly w drugiego Stara, zostawiam :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 16:01:01 wysłana przez Di »

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2010, 15:58:19 »
ojojo będzie się działo.. 20 dni a potem znowu na nic nie będę mieć czasu :<

co to za ninja edity? :o
btw, solo kiedy będziecie mieć już pudełeczka? wiadomo?
myślę, że będzie sporo dyskusji więc proponuje osobny dział stworzyć na potrzeby SC!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 16:06:50 wysłana przez Dadrot »
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2010, 18:08:39 »
Jestem za! :D

Solo, to są tylko polskie wersje językowe? Znaczy, że nie ma możliwości wybrania angielskiej wersji? Bo nie chce grać w grę z próbnikiem :/

BTW, beta chyba dziś wstanie. Można już ściągnąć 500mb patch.
SC2:  
MvC3:

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2010, 19:03:50 »
Ciekawi mnie czy będzie działać ten sposób co w w3 że instalowało się anglika pirata a wrzucało oryginała polaka i grało się w anglika.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2010, 14:38:08 »
ja wc3 sprowadziłem z wysp :P
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2010, 17:50:39 »
Ciekawi mnie czy będzie działać ten sposób co w w3 że instalowało się anglika pirata a wrzucało oryginała polaka i grało się w anglika.

Greetings,
Thank you for your email. After you purchase Starcraft II and register game on battle.net you will be able to download game in all available languages. Polish game will unlock english client as well.
(...)
Best regards,

Xenomerath
Account Administration Team
Blizzard Entertainment Europe

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 20, 2010, 18:25:17 »
No w końcu pomyśleli!
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2010, 22:21:30 »
dojade was wszystkich! ;;;;;bb

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 22, 2010, 01:40:07 »
całkiem możliwe, sc nie tykałem kijem od wielu lat, jakoś mocno wkręciłem się w wc3 i tak mi zostało na kilka ładnych lat.
To co mnie teraz przeraża w sc2 to praktycznie brak food capa, na szczęście micro to w tej grze kwestia drugoplanowa, na szczęście nie ma też cripingu, item shopów, tavern i pand na bani. No nic, trzeba będzie poćwiczyć makro ehhh.. Najgorsze jest to, że nie wiem do końca którą rasą grac. Kiedyś byli terranie, w wc3 napinałem w zasadzie ud ale w sc2 żadna z ras nie przypadła mi do gustu. Do tej pory drapie się po głowie, że nie dodali żadnej nowej strony konfliktu, balans balansem ale przy takim czasie developingu i nakładzie kasy mogli, poważnie... Protosy dla mnie odpadają, zawsze kojarzyli mi się z n00bami i przegięciem. Zergi są jakieś dziwne a terrani też jacyś bez wyrazu. No nic, albo ludzie albo robale coś czuje. Musze pograć to zdecyduje.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 22, 2010, 17:35:56 »
mocno wkręciłem się w wc3 i tak mi zostało na kilka ładnych lat.
Podobnie jak ja. Jaki miałeś nick na BN? Jeździłeś na turnieje? Jeśli tak to być może już się spotkaliśmy kiedyś.

na szczęście micro to w tej grze kwestia drugoplanowa, (...) No nic, trzeba będzie poćwiczyć makro
Niestety.
Ja akurat wolę micro > macro.

StarCraft II - Ghosts of the Past Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=C_E83GfWM-A

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 22, 2010, 20:27:11 »
na tury nie jeździłem ale miałem okazje pograć na bnecie z kilkoma dobrymi w tamtym okresie polskimi graczami (pamiętam paladyna etc), generalnie grałem na bnecie, nicka nie miałem stałego często levelowałem różne konta jak mi coś strzeliło do głowy, na najlepszym miałem 34 lvl. Więc pro żadnym nie byłem ale grałem dość solidnie na nasze skromne warunki. Ponadto głównie ud więc sporo ciężkich przepraw miałem ;)

can't spell Newb w/o NE :q

co do micro/macro też chyba bardziej jara mnie micro, jest bardziej widowiskowe imho, najbardziej brakować mi będzie jednak herosów, no może z wyjątkiem pandy/nagi i DH blah... ile można. Bardzo zżyłem się ze swoim DK, no ale UD tak już mieli, nie kombinowało się z tavernami na ogół :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 23, 2010, 09:40:26 »
To co mnie teraz przeraża w sc2 to praktycznie brak food capa,

wlasnie grubo ze nie ma food capa, bo on tylko zawadzal (o ile ktos do niego dotarl lol). Teraz mozna robic epickie armie dzieki temu ;s

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 23, 2010, 11:30:10 »
jest 200 ale dobić do 200 to masakra, większość gier 1on1 kończy się poniżej 10 minut.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Starcraft II
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 29, 2010, 21:36:50 »
Jak zakupisz s][c pl to mozesz pobrac za darmo ze stronki blizza wersje eng lub inna zalezy jaka Ci pasuje jest tam chyba 5 wersji. Ja w ultimie dostalem eng(ale to byla EK). STARCRAFT 2 RULEZ.
Dokładnie - klucz umożliwia pobranie klienta w dowolnym z dostępnych języków, przy czym jeśli zdecydujesz się zainstalować grę z płytki, będziesz mieć tylko wersję PL i pozostanie jedynie kupno/importowanie anglojęzycznej wersji, jeśli nie chcesz pobierać klienta z netu. A z tego co się orientowałem to kilka dni po premierze ciężko było szybko i sprawnie pobrać kilkugigową paczkę z sieci. Tak więc może warto rozważyć kupno wersji pudełkowej, o te 10 zł droższej?

 Co wypada zaznaczyć - wraz z płytką dostajesz kod, dzięki któremu możesz korzystać z CAŁOŚCI gry, bo np. bez kodu, o ile masz zainstalowanego pełnego klienta(12 GB), jesteś w stanie przejść cały single player(kampania + wyzwania/skirmish z CPU) zalogowany jako Gość(opcja w menu). Niestety, nie można utworzyć wtedy profilu, czyli uniemożliwia to zdobywanie achievementów(szkoda, bo dobre!) i grę wieloosobową. Dlatego też, jeśli chcesz pograć multi, musisz posiadać full version key...albo kod do triala - dwa takie znajdują się w pudełku z grą, więc choćby dlatego warto kupić wersje box zamiast samego kodu. Każdy taki trial key pozwala pobawić się pełną wersją przez 7 h lub 14 dni od momentu aktywacji - zależy co będzie pierwsze. Zawsze fajnie przed zakupem pełnej wersji wypróbować sobie trochę kampanii, trochę multi, sprawdzić też jak gra będzie się spisywać na posiadanym sprzęcie.

 Ja póki co jadę na trialu i kampanii offline, grę zakupię na pewno, ogarnę jedynie hajs. Warta się wydaje każdej złotówki, tym bardziej że w odróżnieniu do WoWa, multi jest za darmo. Sam gameplay zdecydowanie lepszy niż w SC1, które nota bene przechodziłem chwilkę przed premierą SC2. Otrzymujemy stary, dobry klimat i koncepcję, podaną w nowej szacie graficznej i dźwiękowej, z usprawnieniami systemu gry i interfejsu, okraszone wciągającą fabułą singla oraz wymagającym taktycznie i (wstępnie) nieźle zbalansowanym multiplayerem. Ja jestem wniebowzięty, SC2 stawiam na równi z legendarnym Starcraftem, który wciąż jest dla mnie grą wszechczasów, jednak chyba doczekał się godnego następcy i może odejść na zasłużoną  emeryturę. Zaznaczę jednak, że z żadnym przełomem nie mamy do czynienia, RTS-owa rewolucja nie nastąpiła - dostajemy po prostu najlepszy RTS na rynku! :P Wydaje mi się że ekipa z Blizzarda może spać spokojnie...

PS. I proszę mi nie mówić, że Maruderzy są overpower'd! :)