Autor Wątek: "Polska Scena 2d/3d" - level up?  (Przeczytany 6406 razy)

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 06, 2010, 13:32:17 »
Pić i jeść można było tylko nie alkoholowo :P jak się uda to zorganizuję - prawie profesjonalną miejscówkę na granie 24h :DDD
Tylko trza będzie zebrać ludzi i to miejsce doprowadzić do stanu użytkowego.
Dalsze info jak dogadam się z Administracją :D

Slide

  • Gość
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2010, 18:25:56 »
Cieślak na bursie rozwiniemy temat. Plan jest bardzo dobry

Slide

  • Gość
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 20, 2010, 14:59:00 »
No dobra temat fajny, ale widzę, że ucichł. Nie było czasu pogadać o tym na bursie, więc warto zastanowić się wspólnie co zrobić żebyśmy mogli w końcu mówić o scenie w Polsce.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 20, 2010, 15:02:50 »
My gadaliśmy ty biegałeś z Pitem po bursie :P a potem zaginąłeś w akcji więc ominęło :P chociaż jest możliwość, że Cieślak nie pamięta tej rozmowy :D

Slide

  • Gość
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 20, 2010, 15:12:14 »
I co takiego ustaliliście?

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 20, 2010, 15:17:01 »
Że z cała inicjatywą startujemy w przyszłym roku. Tam miasta były wymienione: Wawa, Poznań, Łódź, Gdańsk chyba ktoś zaproponował. Do tego czasu każdy z tych ośrodków ma pozyskać miejsce i środki na zorganizowanie tego (w sensie imprezy). Nie pamiętam czy miało być tak, że w ciągu roku po 1 raz każdy robi i jeździ się po Polsce by zmaksymalizować ilość uczestników na jednej imprezie, ale chyba też coś takiego padło. Cieślak może coś będzie pamiętać, albo Myrt lub Kosmo lub ktoś kto tam był też. Level99 może być koordynatorem tego przedsięwzięcia wraz z BackDashem jeżeli się ludzie zgodzą.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 15:21:16 wysłana przez Kris »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 20, 2010, 23:15:44 »
In Cieślak we trust!

A tak serio, to siedzę sporo w Warszawie, jeśli będę mógł wesprzeć ten projekt, to z chęcią to zrobię.
Moje pięści krwawią śmiercią!

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 23, 2010, 12:28:47 »
Cieślak może coś będzie pamiętać, albo Myrt lub Kosmo lub ktoś kto tam był też.
pamietam, ze byl taki temat i sporo o tym rozmawialiscie...niestety nie pamietam jaki byl tego tematu final, no a jak ja nie pamietam to cieslak juz napewno :D

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 23, 2010, 15:36:48 »
jakies luzne biadolenie przy vodce a nie rozmowa, nie bylo protokolu z posiedzenia ;;;bb

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 24, 2010, 13:56:16 »
W Łodzi miejscówka jest, sponsorzy też.

cieslak

  • Gość
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2010, 19:59:06 »
Tak sobie czytam i czytam, i czekam, kiedy coś konkretnego, a tutaj tylko Junior napisał coś, co chciałbym przeczytać. :P Pany, pogada się o tym w Poznaniu. :)

PS. Tak, nic nie pamiętam. :P

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 03, 2010, 09:16:04 »
Ja mam takie małe spostrzeżenie, każdy chce by się rozwijała scena, ale problemem jest zarejestrowanie się i zgłoszeniem się na forum organizatora turnieju jak to jest z Level99. Ja wiem, że rejestracja jest ciężka itp, ale jak staramy się o sponsoring itp to pokazujemy co się dzieje u nas, jakie jest zainteresowanie tematem na Level99. Niestety nikt nie daje nagród itp dla 15 osób. Dodatkowo mam wrażenie, że Polacy mają dziwną mentalność, która sprawia, że to im nie pasuje to tamto. Zamiast spojrzeć na turnieje z szerszej perspektywy doszukują się nie wiadomo czego (to im zasady nie pasują, to za droga wejściówka, a to dlaczego nie mam zniżki a dałem sprzęt, a to chcę nagrody na turnieju bez wejściówek itp). Chcemy wielkich zawodów, przyjazdu zagranicznych graczy na turnieje to działajmy. Nie od razu Rzym zbudowano, dlatego potrzeba pomocy każdego i więcej wiary w to wszystko. Tak to są takie moje żale, ale potem niech się ludzie nie dziwią, że scena jest mała albo kuleje.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2010, 12:39:16 wysłana przez Kris »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 03, 2010, 12:48:43 »
Nie ma problemu z rejestracją, tylko że ona sama nic nie da.
Nie każdy musi mieć czas na udzielanie się na kolejnym forum. Ja np miałem go kiedyś tyle ze udzielałem się codziennie na 4-5 forach teraz mam go tyle że udzielam się na jednym i raz na ruski miesiąc na 2 innych.
Teraz Ty powiesz że scena nic nie robi bo dla niej problemem jest rejestracja oraz aktywność na Twoim sajcie. A zaraz znajdzie się ktoś inny kto też będzie miał pomysł, kontakt ze sponsorami, własną stronę itp i też powie że scena nic nie robi bo dla niej problemem jest zarejestrować się na jego forum i się tam poudzielać.

Slide

  • Gość
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 03, 2010, 12:57:03 »
Nie ma problemu z rejestracją, tylko że ona sama nic nie da.
Nie każdy musi mieć czas na udzielanie się na kolejnym forum. Ja np miałem go kiedyś tyle ze udzielałem się codziennie na 4-5 forach teraz mam go tyle że udzielam się na jednym i raz na ruski miesiąc na 2 innych.
Teraz Ty powiesz że scena nic nie robi bo dla niej problemem jest rejestracja oraz aktywność na Twoim sajcie. A zaraz znajdzie się ktoś inny kto też będzie miał pomysł, kontakt ze sponsorami, własną stronę itp i też powie że scena nic nie robi bo dla niej problemem jest zarejestrować się na jego forum i się tam poudzielać.

Nie chodzi o wypowiadanie się, tylko o zapis na turniej. W tym momencie możesz z czymś wyskoczyć do sklepu. Mamy tylu i tylu zapisanych potwierdzone na naszym forum. Lepiej to wygląda niż gadka "liczymy na 150 osób"

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: "Polska Scena 2d/3d" - level up?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 03, 2010, 13:02:49 »
Dokładnie, dodatkowo nie musisz się wypowiadać nikt nie zmusza, mamy uczestników na jednym forum, nie musimy skakać po 50 i spisywać co 5 minut aktualizację. Poza tym w przypadku choćby rozgrywek online zapisujesz się zazwyczaj tam gdzie organizator "prosi".

Zresztą z podejściem, że pojawią się kolejni i kolejni więc nie ma sensu tego robić nic się nie osiągnie. Może lepiej pomyśleć może tym się uda zrobić coś więcej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2010, 13:07:27 wysłana przez Kris »