Autor Wątek: vf5 final showdown  (Przeczytany 49909 razy)

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:28:02 »
Ja z tego wyrosłem już;]. Wystarczy mi ze mogę z kimś kumatym pograć, nawet online;].
"Don't f%ck with a witch"

Barabasz

  • Gość
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:30:18 »
A ja tam lubię VF bo lubię przebierać swoje postaci w te wszystkie fajniutkie fatałaszki.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 31, 2012, 20:05:51 »
Z tego się nie wyrasta ;)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 31, 2012, 23:02:29 »
Jakby zebrać, tylko z forum, ludzi którzy nie kupią VF5FS bo nie będzie z kim grać to nie zdziwię się że wystarczy ich na konkretny turniej z fazami grupowymi... Normalnie jak na wyborach #_# Chyba jednak widać że nas, osób oczekujących i chętnych kupić VF5FS mimo wszystko, trochę jest. A jeżeli online pozwoli na normalną grę, a jest to bardzo możliwe, to będzie jak się rozwijać, a przy okazji konwentów czy większych zlotów offline turniej też się zrobi. Nie ma co się poddawać.

W którymś momencie sam prawie uwierzyłem że w Polsce gra się tylko (nie mylić z głównie) w Tekkena i Street Fightera ale to brednie!

Virtua Fighterowcy! Nie dajmy się! Powstaniemy i obalimy rządy... Ups chyba troszkę mnie poniosło ;)
"Sua Sponte"

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 01, 2012, 23:46:45 »
No ja sie doczekac nie moge ... co prawda nie gralem juz z 3 lata :/ ale zajawke na FS mam jak cholera Goh powroci i zniszczy wszystkich xD

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 12, 2012, 23:45:23 »
http://shoryuken.com/2012/02/06/virtua-fighter-5-final-showdown-tournament-replay-roundup/

Z ubiegłego weekendu turniej, jakby ktoś miał ochotę. Patrząc na organizację człowiek jest w szoku po prostu. Druga sprawa że to jak niektórzy przebierają postacie to istna masakra.
"Sua Sponte"

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 13, 2012, 14:25:15 »
Ja mam tylko nadzieję że ten edytor będzie też taki fajny na konsolach bo co jak co ale w zwykłej VF5 strasznie posysał ten element.
"Don't f%ck with a witch"

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 02, 2012, 13:49:26 »
http://andriasang.com/con05t/vf5_arcade_stick/ z okazji wyjścia FS na konsolę Hori robi nam niespodziankę :D Teraz mam zagwozdkę czy robić custome wielosystemowego czy ciułać kasę na to x)

Na VFDC powstało pierwsze FAQ (z czasem będzie rozwijane) odnośnie wyjście FSa na konsole. Pozwolę sobie zacytować :)

Cytat: akai
If there are questions not addressed that people think should be included, please let me know. I will update and organize the FAQ as time goes by.

1. When will VF5FS be released for console?
Officially announced for summer 2012 as a download only game through PSN and Xbox Live Arcade for the PS3 and Xbox360. Speculation of the released date has ranged from 6/27/2012 to 8/22/2012.

2. Do I need to have the original VF5 game to play Final Showdown?
VF5FS will be a stand-alone title. You do not need to have the original VF5 game to be able to play VF5FS.

3. How much will VF5FS cost?
The cost of VF5FS has not been announced. Since this is a download only game, it is expected (unconfirmed) to cost less than $60 US Dollars (the standard price for retail game release).

4. What are the main differences between VF5 (console) and VF5FS?
- Jean and Taka are the two new characters in the game.
- More variation to size and shape of the game stages.
- Two additional costume choices (E and S)
- All characters' move lists went through major revisions.
- For more detailed description of the game system change - please check the Arcade section of VFDC (VF5FS System Changes - note that thread is written in context to changes from VF5R - Outdated VF5 R and FS directory)

5. What features will be in the VF5FS console version?
- Training Mode similar to VF4:Evo Training Mode
- Console exclusive "License Challenge" Single Player Mode - clear special challenges such as "all moves can be canceled", "half weight gravity" and "opponent health doubled" and get a special license. (Updated:3/1/2012 - source: 1).
- Character Select Screen - Button Configuration (Updated:3/1/2012 - source: 1).
- Character Select Screen - Random Character Select (console exclusive) (Updated:3/1/2012 - source: 1).
- Online Mode features 8 player lobby rooms
- Online Mode features spectators (Updated:3/1/2012 - source: 1).
- Online Mode features replay saves and upload feature
- Over 14,000 plus items will be available to customize characters (Updated:3/1/2012 - source: 2).

6. How many of the items will be included in the game?
Except for the default costume items, all items will be sold separately and in packs. (Updated:3/1/2012 - source: 1).

7. How much will the DLC items cost?
The DLC items will be available when the game is released. The exact cost of the item packages are unknown; however, they will be sold as individual character-specific packages or as a bundle at a discounted price. (Updated:3/1/2012 - source: 1).

8. If I do not purchase a DLC item will I still be able to see the other player's customization?
If you don't own a specific character item data, you will not be able to see the customisation during online play. (Updated:3/1/2012 - source: 1)
"Sua Sponte"

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 23, 2012, 03:36:59 »
Wywiad z Chibitem :)

http://youtu.be/v6PIvjWCAqc

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 24, 2012, 00:46:11 »
Chibitą ... Jak już chcesz odmieniać

I dzięki za link ^_^
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 00:49:07 wysłana przez Ukyo_Tachibana »

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 07, 2012, 21:05:16 »
Pre-Release party FSa zapowiedziane jest na 19 maja :D Możliwe że w tym miesiącu dostaniemy grę! <taniec radości>
"Sua Sponte"

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 07, 2012, 21:54:13 »
"Over 14,000 plus items will be available to customize characters"  ;D

"Except for the default costume items, all items will be sold separately and in packs." You have to be kidding me :psyduck:
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 07, 2012, 23:27:20 »
Od paru miesięcy wiadomo, nie pisałem bo musiałbym pół FAQ'u tłumaczyć. Chodzi o to że na Xkloca gra wychodzi na XBLA a tamci wrzucają wymogi odnośnie wagi gry, to też customizacyjne p***dólki będą jako DLC, najprawdopodobniej jako paczki dla postaci danych. Gra ze wszystkimi DLC ma nie przekroczyć 60$

Tak czy siak na VFDC też była burza o to. Glupotą też jest że jak nie masz DLC kupionych to nie zobaczysz custom charów @_@ Chyba że coś zmienią ale to czas pokaże.
"Sua Sponte"

EndarSeth

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: EndarSeth
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 13, 2012, 20:39:27 »
Ja, i paru moich znajomych, nie możemy się już doczekać premiery. Oczywiście, bierzemy od razu.

Od serca dodam, że właśnie przed chwilą zostałem bardzo poważnie zasmucony tym, co przeczytałem w 2 ostatnich postach.
[/img]http://www.dark-souls.pl/upload/Forum/3ca70318e5.jpg[/img]

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: vf5 final showdown
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 14, 2012, 17:17:17 »
I znamy datę premiery oraz cenę FSa :D Gra wyjdzie 5 czerwca na PSN i 6 na XBLA (zarówno w USA jak i w Europie jeśli nic się nie wydarzy) w cenie 12,99 euro/1,200 MS Points.

Ceny DLC ustalono na 4,49 euro/400 MS Points za paczkę dla jedne postaci (600-950 przedmiotów) ale będę też dwie paczuszki większo w cenie 12,99 euro/1,200 MS Points  zawierające  przedmioty dla 9 i 10 postaci (19 postaci w grze). Czyli gra z DLC nie przekroczy 40 euro co nie jest taką straszną ceną jak się obawiano :)

News z VFDC: http://virtuafighter.com/forums/ubbthreads.php/topics/321738/1
"Sua Sponte"