Autor Wątek: Dyskusja ogólna  (Przeczytany 21130 razy)

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 16, 2014, 18:07:30 »
TIL że trajektoria skoku w USF4 zależy od dobrości gracza. TYBS
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 16, 2014, 18:36:53 »
znaczy... nie wiem nie podoba mi sie kierunek w ktorym to idzie
jak rozumiem Siemien nie jest jakis advanced graczem i dopiero zaczyna przygode z SF - kalkulowanie dmg i szukanie 20pktów różnicy na dmg jest git i spoko ale doesn't really matter in the long run bo mowimy o anti-airze, a jak wiemy w pewnym momencie czlowiek przestaje skakac bo to nie jest "cool" + mało jest normali/specjali które są zawsze valid, a wydaje mi sie ze F+HK nie jest jednym z nich

wydaje mi sie ze najlepiej jest zagrac z Siemenien i tyle - jebac te dziwne szpilki i zlośliwości. Ja osobiscie mam dość tego hermetycznego podejścia do bijatyk i wzajemnego plinkowania chujków przez theory fighting. Zróbmy jakiś room na PSNie, share'ujemy walki na YT i wyjdzie lepiej dla wszystkich   
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

siemien

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Skąd: Biaystok
Odp: Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 16, 2014, 18:37:41 »
K44 W3CP GZ GZ GZ GZ... Co ty w ogóle za skróty piszesz? BTW. Trajektoria nie ma nic wspólnego z dobrością gracza, ale dobry gracz na poziomie nie zrobi dalekiego niepewnego jump-ina. Chyba logiczne o co chodzi. 

Także nie podzielam hermetycznego rozdzielania graczy. Można pomyśleć ilu dobrych graczy mogło pojawić się na krajowej scenie gdyby inni nie robili z nich idiotów i wyładowywali swoje frustracje za zimną kaszę mannę w domu :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2014, 18:51:40 wysłana przez siemien »