Autor Wątek: KOF XIII  (Przeczytany 62854 razy)

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 19, 2011, 23:20:00 »
Szkoda, ze poki co tworzymy 3-osobowe KOFowe community ; ) Dzisiaj Nemo wyslal mi SMSa, ze dostal gre ode mnie, wiec jest nas 4 w sumie : )
Nie moge przestac sie podniecac ta gra. Naprawde. Licze, ze tworcy XIII dostana za to zasluzona kase i powstanie kolejny KOF w ten desen : )

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 20, 2011, 00:35:28 »
Biorac pod uwage to ze ciezko wejsc do europejskiego pokoju xD pewnie stanowimy jedna dziesiata euro community :D

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 20, 2011, 01:05:31 »
Szkoda, ze poki co tworzymy 3-osobowe KOFowe community ; ) Dzisiaj Nemo wyslal mi SMSa, ze dostal gre ode mnie, wiec jest nas 4 w sumie : )
Nie moge przestac sie podniecac ta gra. Naprawde. Licze, ze tworcy XIII dostana za to zasluzona kase i powstanie kolejny KOF w ten desen : )

Masz/będziesz miał/nie chcesz mieć na ps3?

Mój kumpel Artur ma też, na pewno grałeś z nim w SF4 (Art0721).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2011, 01:07:02 wysłana przez Manior »
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 20, 2011, 02:29:20 »
Pytanie. Ostatnio obejrzalem turniej w KOF'a i gra mi sie spodobala. Nie gralem jednak nigdy w te gre, nie mam o niej zielonego pojecia. Mysle czy te gre kupic, i na 80% kupie. Czy bede mogl liczyc na pomoc Wasza w obczajeniu tej gry?:) Z checia pogram z Wami online jesli online sie do czegos nadaje:)

EDIT: Dobra zamowilem gre:) Czyli jest nas 5^^ Jak gra dojdzie do mnie, to zasypie Was miliardem pytan;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2011, 02:35:37 wysłana przez Tundra »

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 20, 2011, 08:08:04 »
Mam gre tylko w wersji na x0 : ( Poki co nie zanosi sie, zebym mial ja kupic na PS3 rowniez, ale jak bedzie Was wiecej to czemu nie. Poki co mam inne wydatki ; ) Choc moze po swietach rozwaze zakup. Nawet nie moge doczepic sobie gry teraz jako prezent gwiazdkowy, bo budzet swiateczny zostal przekroczony przeze mnie przynajmniej dziesieciokrotnie ; )

Wczoraj posiedzialem troche nad combami dla Elisabeth - dzieki DC i HD jest mega roznorodnosc w kombinowaniu. Fajne to jest.

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 20, 2011, 09:42:39 »
Dodajcie mnie na PS3 Ukyo_PL

Tundra ja tez dopiero co zaczynam wiec bedziemy mogli grac razem ( o ile polaczenie pozwoli )

Ja naprawde nie wiem kim mam grac najlepsze jest to ze ta gra jest naprawde zbalansowana i to w taki sposob ze wszystkie postacie sa generalnie trudne i slabe xD te ktore sa latwe ( Clark Ralph Goro jako przyklad ) maja maly potencjal i sa strasznie przewidywalne za to reszta ktora ma potencjal ogromny ( Takuma Joe King ) sa strasznie trudne manualnie ( co ogolnie strasznie mi sie podoba ) Na razie pewniakiem w skladzie jest Shen myslalem o Ryo ale koles nie ma zadnego mid range game i jest strasznie karalny Takuma to postac win or loose albo zarushujesz na smierc i wykorzystasz ta jedna dwie akcje i zabijesz combosami za 3/4 paska albo zabija cie podczas proby blokowania i wychodzenia z opresji :D Kyo strasznie skillowy Iori wydaje sie byc prosty jak na ten system ale masa jego zagran zaczyna sie od 1fr linka na HP ...

Niech w DLC dadza nam Gato Vanesse Oswalda to sie obsram na mietowo powaznie najlepsza i natrudniejsza bijatyka w jaka gralem przez ostatnie 3/4 lata

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 20, 2011, 14:17:07 »
Kyo strasznie skillowy Iori wydaje sie byc prosty jak na ten system ale masa jego zagran zaczyna sie od 1fr linka na HP ...

Próbuję coś Kyo, bo jego combosy najbardziej mi się podobają (j.HP,HP, df+HK, qcf+HK, reverse dp LK, super cancel qcb hcf+LK w powietrzu i później do wyboru hcb+HK lub kolejny super - wygląda bosko) i można ponieść przeciwnika do ściany. Manualnie to naprawdę trudna gra.

Na razie tylko Kim i Kyo pewniaki u mnie, nie mam trzeciej postaci. Ryo jakiś wolny się wydaje w XIII, czekam na Flame Iori i to chyba będzie to (nie wiem dlaczego w EU nie ma, skoro mośki z USA na necie już nim grają). W Kingi gram od 94, ale tego nie można już porównywać z tym systemem, który jest teraz, więc słaby jestem na razie i większość rzeczy wchodzi mi w practice, w walce to już różnie. 
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 20, 2011, 14:37:36 »
Ja zakochalem sie w KOFie po czesci '97. Genialna fabula i klimat.

EX Iori dostepny jest na lajwie juz od dosc dawna. Czekam aktualnie na EX Kyo. Moj team to Elisabeth, Yuri i Kula. Nie wiem czemu zawsze tak wychodzi, ale w bitkach gram glownie laskami ; ) SF - Chun, Viper, Juri : )

Mam nadzieje, ze jeszcze jakies DLC rzuca do gry. W ogole swietnie wygladaja te nowe areny.

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 20, 2011, 17:18:39 »
Ja zakochalem sie w KOFie po czesci '97. Genialna fabula i klimat.

EX Iori dostepny jest na lajwie juz od dosc dawna. Czekam aktualnie na EX Kyo. Moj team to Elisabeth, Yuri i Kula. Nie wiem czemu zawsze tak wychodzi, ale w bitkach gram glownie laskami ; ) SF - Chun, Viper, Juri : )

Mam nadzieje, ze jeszcze jakies DLC rzuca do gry. W ogole swietnie wygladaja te nowe areny.

To prawda, ale mogę grać na nich tylko na online :D Na PSN w EU nie ma jeszcze ani jednego DLC. Ile kosztuje Iori? 5$ w przeliczeniu?
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 20, 2011, 17:46:43 »
Jak zdobyc to demo? Cheese pisal ze us store, co to znaczy? jakby mi ktos wytlumaczyl co i jak mam zrobic bylbym wdzieczny:D Chce juz pograc, a nie wiem kiedy mi pelniak dojdzie:)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 20, 2011, 17:49:36 »
Musisz posiadać konto zarejestrowane na amerykański adres, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z PS Store US.

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 20, 2011, 20:23:05 »
Zrobiłem dziś "How was it", "This is...my victory!" i "Yay! Perfect!" w jednym przejściu - przeszedłem Arcade na Very Hard, bez continue i zrobiłem mój 10-ty Perfect na Dark Ashu (Goro FTW :D)
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:02:24 »
Nie umiem tego konta zalozyc;/ co wpisuje zip code to nie dziala. Dobra olac to, poczekam na pelniaka:D

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:05:55 »
Znajdź w Internecie jakiś adres, np. z Beverly Hills ;). Ja tak zrobiłem i mam konto na PSS US.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:26:55 »
Dobra udalo sie;p sciagam:)