Autor Wątek: KOF XIII  (Przeczytany 62821 razy)

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 06, 2011, 15:07:46 »
Ja się dziś bardzo zdenerwowałem... Zadzwoniłem do Swiata Gier w Wawie i dowiedziałem się, że przyszedł pierwszy nakład gry i cały został od razu wykupiony.... kur....ica mnie strzeliła serio... zamówiłem już tym razem co by mi nie uciekło i powinienem mieć w środę lub czwartek.
God Damn it! chce już w to pograć, bo jeszcze kilka tego typu problemów i mógłbym się kompletnie do tej gry zniechęcić.

W Ultimie jest już normalnie od ręki. Ja czekam na swoją Deluxe Edition + 4CD Soundtrack, yeah :)
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Barabasz

  • Gość
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #166 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:59:00 »
Na xbl pojawiło się demo.

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 15, 2011, 13:09:52 »
Gra jest genialna.

Barabasz

  • Gość
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #168 dnia: Grudzień 15, 2011, 14:41:01 »
Za 3 miechy nikt nie będzie w to grał

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 15, 2011, 14:52:07 »
Gra jest genialna.

Jak będę miał trochę czasu, to możemy pograć :)

Krill grałeś coś online? Ja nie miałem jeszcze ani jednego bezlagowego meczu, wręcz przeciwnie, nie licząc jednego wszystko dość mocno zacinało.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 17:06:13 wysłana przez Manior »
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 15, 2011, 17:31:12 »
Weźcie pograjcie ze sobą (o ile Krill ma wersje na ps3) i zobaczcie jaki w końcu jest ten online, bo na necie można spotkać różne opinie. Jeśli będzie w miare ok to pewnie niedługo kupie, tylko mi nie przestawajcie grać do tego czasu. ;p

Kim gracie w ogóle? Mi wszystkie postacie którymi chciałem grać znerfili w wersji konsolowej (K', Kula, Liz, Raiden). :[ Fajnie chociaż że Yuri i Athena są silniejsze.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #172 dnia: Grudzień 15, 2011, 17:42:17 »
Weźcie pograjcie ze sobą (o ile Krill ma wersje na ps3) i zobaczcie jaki w końcu jest ten online, bo na necie można spotkać różne opinie. Jeśli będzie w miare ok to pewnie niedługo kupie, tylko mi nie przestawajcie grać do tego czasu. ;p

Kim gracie w ogóle? Mi wszystkie postacie którymi chciałem grać znerfili w wersji konsolowej (K', Kula, Liz, Raiden). :[ Fajnie chociaż że Yuri i Athena są silniejsze.

Ja jak zawsze nie patrzę na tier listy i gram Kim, Ryo i Kyo (tego ostatniego chyba zmienię). Najbardziej lubię grać singel play Kimem (niektórzy chcą mnie za to ukrzyżować). Podobno pomaga bardzo motyw z DMZ i "otwarciem portów", jeszcze nie próbowałem, podobnie jak grać na kablu zamiast wifi.
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #173 dnia: Grudzień 15, 2011, 18:05:39 »
:o gram w to

http://www.google.pl/search?q=raiden+kof+13&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&authuser=0&ei=sCLqTsnIEonu-gajy9W8CQ&biw=1920&bih=947&sei=sSLqTrTdHofn-gaeqcygCQ

Umm... Jednak nie.
XD

No ja właśnie chciałem grać Raidenem bo był taki słodko imba (dat dropkick), a resztą bo mi się podoba (to że K' też był S-tierem a Elizabeth i Kula topami to dodatkowy bonus :p). Z innych postaci podobają mi sie jeszcze Kensou, Mai, Iori i Duo-lon. Ogólnie większość postaci w tej grze jest spoko.

Btw. konsolowa tier lista (no, w sumie to takie zapiski z których tier liste można by sobie ułożyć) według Dune'a (jeden z lepszych japońskich graczy) - http://dreamcancel.com/forum/index.php?topic=1690.msg39327#msg39327

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #174 dnia: Grudzień 15, 2011, 18:13:52 »
Ja jak w końcu kupie tą gre to będe grał Mai/King/Yuri.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2011, 14:15:31 wysłana przez Bellevar »

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #175 dnia: Grudzień 15, 2011, 18:14:39 »
No ja właśnie chciałem grać Raidenem bo był taki słodko imba (dat dropkick), a resztą bo mi się podoba (to że K' też był S-tierem a Elizabeth i Kula topami to dodatkowy bonus :p). Z innych postaci podobają mi sie jeszcze Kensou, Mai, Iori i Duo-lon. Ogólnie większość postaci w tej grze jest spoko.

"Raiden:
Much weaker, requires skill now." What a shame :D

"Kim:
A great Kim player, '3-seven' says Kim is very strong on console. I'd like to see him play in order to see." :)

Kiedy będzie Flame Iori? :P
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #176 dnia: Grudzień 15, 2011, 20:46:19 »
Mi sie strasznie Elisabeth podoba. Caly czas nia gram (a raczej ogarniam comba) + Kula (jak zawsze). Jeszcze nie mam tylko trzeciego mate'a do teamu : )

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #177 dnia: Grudzień 15, 2011, 23:23:31 »
Grałem dziś online z kumplem (również z Wrocławia), mieliśmy 3 na 4 paski i było prawie idealnie  :potter:

Edit: Zrobił ktoś wszystkie triale choćby dla jednej postaci? :)

Fajna recenzja: http://www.destructoid.com/review-the-king-of-fighters-xiii-217185.phtml
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2011, 15:11:18 wysłana przez Manior »
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #178 dnia: Grudzień 19, 2011, 08:22:47 »
Gra jest rewelacyjna. Mecze ja juz ktorys dzien z kolei i tylko nie moge sie doczekac az wroce z pracy/silowni, zeby do niej usiasc. Czas spedzam glownie w practice mode, bo wyszukuje coraz to nowszych comb dla Elisabeth i Juri. Niedlugo moze wrzuce jakies basic combo video z praktycznymi i uzytecznymi combami glownie dla Eli : ) Strasznie duza frajde sprawia mi HD/Drive cancel, choc w przypadku Elisabeth jest dosc tricky, bo bardzo czesto wpada super cancel, ale ogarniam ; )
Manior: niebawem bede w stanie zrobic wszystkie triale dla Elisabeth : ) A Ty jak tam? Szkoda, ze ixa nie masz : (

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #179 dnia: Grudzień 19, 2011, 15:07:59 »
Kto gra na PS3 ? Dzisiaj zakupilem ( na padzie do xO grac sie w nic poza strzelankami nie da ) gra jest naprawde wysmienita