Inne serie > Soulcalibur IV

SC4 -> online + offline

(1/165) > >>

Kati:
Myślę, że przyda się tu ten temat dla ustawek i utyskiwań na nie do końca rozgarniętych kozaków lub narzekań na online'a ogólnie ;)

Lista najlepszych graczy PSN:

Algol: Some_randm_freak
Amy: Tresto, Heniek_M, Alex_3D, Squallz45, CloudSC
Astaroth: Killerbeast22, Astaroth24, Nizachot, Moris12
Cassandra:
Cervantes: mocdad, MASSIVE_NW6, Bigron99
Hilde: Akima-SVK, Ring_PL, Vannhelsing, ORIGAMIDEATHMASK,
Ivy: Ring_PL, PL---PePe---PL, Malek594, Scud507, Kanagana, Robdom88, XshadeX, CaramelDuPiff Mika-974-93, Samael_X
Kilik: Cloud1705, Something-Unique, CloudSC
Lizardman: Arnboku
Maxi FunkeXMix, Nikya, ash_sinner
S-Mina: Daimida, Freakysound, Kvalsternacka, Some_randm_freak
Mitsurugi: Keysona, Capt_Tsubasa28, Vannhelsing, Locy, KimKGL, Aptarien
Nightmare: GrevenWTF, Scud507, M4KH4R4
Raphael: MaikoSC
Rock: Arnboku, Pantocrator, Heniek_M
Setsuka: Cloud1705, Trace_afj, Djlutin, Alan-ere, Perikles8, Trollbarn, Arcanis8787
Siegfried: Pantocrator, Meyson_PL, Takamura_san22, Yamaraja
Sophitia: KimKGL, akrem34
Taki: Fleshmasher, rad1iosil3nce
Talim: Freakysound, Ellernill-PIR
Tira: Arnboku, Ace-Frost, Sprudling
Voldo: Bolgan, Freakysound
Xianghua: Sprudling, KalasSC, Bboy-skyzo, akrem34
Yoshimitsu: Heniek_M, le-reillonais, Locy, ORIGAMIDEATHMASK, Daurek, Komisch1
Yunseong: Djlutin
Zasalamel: Evil_Zutus, Arnboku

Ring:
Może tym razem zrobimy przy okazji liste najlepszych graczy daną postacią? Myśle, że wielu osobom by się przydała. Kati, będziesz mogła w razie czego edytować pierwszy post? (ja tu nie mam żadnego powera, więc tylko Ty możesz edytować ten post =)


Kati:
nie ma sprawy :)
jest jakiś szczególnie dobry gracz Miną? jakoś wątpię czy ktokolwiek bierze ją do gry online ale z ciekawości pytam ;P

Ring:
Mina to potwór online, szczególnie jak ktoś abusuje sobie te wolne lowy, które przez laga stają sie niewidoczne :P

Najlepsza Mina z jaką grałem należała do gracza o nicku Kvalsternacka (Mina jest jego drugą postacią, Voldo main). To co on nią wyprawiał mnie trochę przerażało, szczególnie, że głównie koncentrował się na rozbijaniu SG. Niestety on już nie gra za bardzo w SC4 ... ogólnie rzadko bywa online.

Miną gra też Freakysound z Francji (on mainuje właśnie takie "topy" jak Mina czy Talim ;P)

Kati:
hm, w sumie online to inna gra, jakoś nie przyszło mi do głowy że pewne słabe rzeczy mogą być tam użyteczne ;) a na CFy to faktycznie zawsze można grać :) może się uda coś posparować w przyszłym tygodniu, w jakich godzinach możesz być online Ringu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej