Ankieta

Czy mam się czego bać na tegorocznym MFKiG?

Tak, bo złamany nos i zmiażdżona kość policzkowa.
9 (34.6%)
Nie, bo skill z bijatyk przekłada się na umiejętności walki na zewnątrz
17 (65.4%)

Głosów w sumie: 26

Autor Wątek: To tylko gra...?  (Przeczytany 35065 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
To tylko gra...?
« dnia: Sierpień 21, 2015, 12:38:28 »
Z racji tego że nie ma chyba takiego tematu w którym można się pochwalić rozmowami z osobami, które gry traktują zbyt poważnie to postanowiłem go załozyć :) Chciałem się też pochwalić moją rozmową z Tazem, która była dosyć długa więc wstawiam hajlajtsy   :plaza:

Na start dosyć skromnie:
https://drive.google.com/file/d/0B7sO_uw_7NWzVFFxQUZER284dEE/view?usp=sharing
Niedobzi ludzie specjalizujący sie w graniu jedna postacia :/

Tutaj byl bardzo chętny żeby grac o pieniądze, ale jedynie z postacią którą nie grałem więcej niż 30 min:
https://drive.google.com/file/d/0B7sO_uw_7NWzREprZUNjYlY0NG8/view?usp=sharing

Żarty się skończyły, teraz miałem doświadczyć jak gra na serio i poczuć smak porażki:
https://drive.google.com/file/d/0B7sO_uw_7NWzYkJRUF9RUlJqeG8/view?usp=sharing
Skończyło się wynikiem 10:1 na moja korzyść, gdzie dodam ze grałem Kung Lao Buzz Saw czyli tak naprawdę moją sub postacią.

Tutaj niestety już nie był tak chętny do grania o pieniądze :( :
https://drive.google.com/file/d/0B7sO_uw_7NWzT0NTWGJYb0NicHM/view?usp=sharing
Jeżeli jednak ja już to proponuje to go prowokuje... (joł) Pomijając ze kompletnie nie rozumiem tej części z oszukiwaniem...

To jednak nie był koniec gróźb:
https://drive.google.com/file/d/0B7sO_uw_7NWzc2ZZYzRRRExnZ1E/view?usp=sharing
Strach się bać...

Noi na koniec opowieść o przygodach dzielnego Taza:
https://drive.google.com/file/d/0B7sO_uw_7NWzNVQxTXlKdm1qY3M/view?usp=sharing
Jak widać jest zaprawionym w boju obrońcą moralności i  marnie kończą osoby które wejdą mu w drogę.

Niestety w tym momencie boję się przyjechać na Festiwal Komiksów by spróbować obronić mój tytuł z zeszłego roku w TTT2 i spróbować wywalczyć w MK X, czy słusznie?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2015, 13:51:27 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2015, 13:33:29 »
Nie można otworzyć linków ;(

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2015, 13:46:39 »
Fixed :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2015, 13:51:57 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2015, 14:35:16 »
Bardzo słabo.
Btw. Kotal vs Kung Lao to jak prosić się o przegraną  :4d:

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2015, 15:22:28 »
Kotal może sobie poradzić. Niestety online po frame trapach Frizen mi się wcinał d4 (co normalnie jest nie możliwe). Pomijam już serię dropów.



Gra mnie już nie interesuje. Frizen myśli, że ja sobie żartuję zwyczajnie. Pogadamy w październiku. Ja tematu nie odpuszczę. Dla mnie jesteś podczłowiekiem Frizen i niedługo zmyję ten uśmieszek z twojego ryja. Nie chodzi o grę. Chodzi o twoje zadufanie i podejście do ludzie. Kpij póki możesz. Zobaczymy w Łodzi face to face.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2015, 15:28:20 wysłana przez Taz_Thrash »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2015, 17:46:19 »
 :plaza:

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2015, 20:21:40 »
Chyba takich agresywnych ludzi organizacja nie wpuści na turniej?

Btw no Kotal na Kung Lao, serio... To już równie dobrze mógł Taz grać Jasonem :kappa:
Moje pięści krwawią śmiercią!

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 21, 2015, 20:57:56 »
Widze ze chyba musze naprostowac  :dansgame: Ja nie mam zamiaru do zadnych bijatyk ( :kappa: ) doprowadzac. Jezeli dojdzie do czegos to gwarantuje ze nie z mojej inicjatywy. Jestem w stanie nawet przeprosic zone Taza (co chcial zebym zrobil) jesli ja urazilem bo nie to bylo moim zamiarem. Jednak go samego nie mam zamiaru przepraszac. Nie ja pierwszy zaczelem te burze wyzwisk. Spor ktory zaczal sie przez gre, chcialem zakonczyc w grze wyzywajac go na mm jednak on stwierdzil ze go prowokuje w ten sposob i odrazu zasluguje zeby dostac w ryj. Co ciekawe sam wczesniej chcial grac o pieniadze. Nigdy nie unikam konfrontacji co potwierdza moi znajomi, unikam jednak zbednych awantur a uwazam ze grozenie komus pobiciem bo wyzwal mnie na mm to troche slaby powod :P Poza tym nie chce wyleciec z festiwalu  :plaza:


Btw no Kotal na Kung Lao, serio... To już równie dobrze mógł Taz grać Jasonem :kappa:
No to jego main, nie moj wybor :)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2015, 15:29:40 »
Myślę, że troszeczkę chyba kłamiesz. Ja początkowo byłem dla ciebie naprawdę miły. Gra online w mortala to zupełnie inna para kaloszy niż granie offline. Grzecznie ci tłumaczyłem dlaczego przegrywam i co jest z grą nie tak. Podam ci prosty przykład:

- Kotal po 114 air takedown jest na plusie. Nie ma szans aby wsadzić tam poke. Online robiłeś to non stop. Wczoraj Moonspell przez 10 min w practice próbował tego samego. Nie udało mu się.

- druga sprawa to dropy. Ja widzę kiedy mój przeciwnik dropuje i kiedy udaje mi się wygrać, bo zamiast 45% dostałem w łeb tylko 26. Rozumiem to, bo znam grę i zawsze wtedy mówię mojemu przeciwnikowi, że widziałem dropa i nie zasłużyłem na tą rundę.

- trzecia sprawa to karania. online każdy ruch jest jak reptile dash w MK9. CIĘŻKOKARALNY. Blokuje twój spin chyba z 3 razy i dostajesz z tego dosłownie 1 karę. Chyba coś nie tak ?

Normalny gracz taki jak np. Taco, Haze, Bizzle czy Killah widzą to i kumają. Jakoś dziwne, że z ludźmi z ESL nie mam zatargów. A wiesz czemu ? Bo oni wiedzą co to jest online shit.

A co ty robisz ? Zaczynasz się wozić jak jakiś cwel. Gdybyś był chociaż jakimś masterem w tą grę. Gadałem z ludźmi którzy byli w Paryzu i mówili, że jesteś dramatycznie słaby. Taco (mistrz Holandii) jak zobaczył warszawski finał to się za głowę złapał (o czym zresztą napisał na facebooku). Napisałem ci, że offline gra może wyglądać inaczej.

Co zacząłeś robić ? Piszesz mi o jakiś money meczach, prowokujesz itp. Spokojnie ja zdążę z tobą zagrać o stawkę. Potem po szczęśliwych zwycięstwach na fatalnym online piszesz, że c**jowy jestem i takie tam p***doły (że wymówek szukam). Gdybyś znał grę to byś wszystko wiedział, ale ty jesteś tak zadufany w sobie, że nie stać cię albo nie potrafisz przyznać komuś racji.

Moja żona nie poczuła się urażona, ale po przeczytaniu twoich wiadomości wiesz co powiedziała ? Że troszeczkę za mocno się wozisz i dała mi swoje błogosławieństwo abym cię utemperował, choć jak ładnie to ujęła "gówna się nie tyka bo śmierdzi".

Słaby powód ? To ja ci powiem za co dostaniesz. Nie za grę, bo to rzeczywiście słaby powód, też nie za to, że sobie po mnie jedziesz. Dostaniesz za to, że się wozisz i nie szanujesz innych. Jak ci spuchnie morda to ciężko ci będzie się uśmiechnąć. Dla mnie to ty jesteś internetową p**dą, chłoptasiem który myśli, że jak dobrze gra w gierki, to już mu wolno traktować innych z góry. Jak cię ojciec nie nauczył to ode mnie dostaniesz lekcję życia i pokory. Ja bym nigdy tak nie prowokował o wiele starszego od siebie typa, który gabarytowo ma możliwość dop***dolenia i który jak się wk**wi to jest wyjątkowo niemiły. Zwyczajnie bym się bał, ale ty chyba nie za bardzo wierzysz, że coś się stanie i nie dopuszczasz takiego scenariusza, prawda? Ty myślisz, że dookoła żyją sami panowie nerdowie, którzy są cwaniakami zza klawiatury. Błąd mój drogi.

I już kończymy dyskusję Frizen. W październiku zobaczymy czy jesteś równie wygadany jak przez internet.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2015, 16:04:14 wysłana przez Taz_Thrash »

Wiki_AKA_wmksdm

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
  • Skąd: Olsztyn -> Gdynia
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2015, 16:25:16 »

zombi299

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Olecko, W-M
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 22, 2015, 16:34:17 »
Ten temat przypomina mi sytuację którą widziałem w życiu wielokrotnie, w gimanzjum.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 22, 2015, 16:51:49 »
Widać, że klasyfikowanie gier pod odpowiednie kategorie wiekowe to za mało i powinno się przed sprzedażą tych co brutalniejszych wymuszać testy psychologiczne, bo niektórzy nie potrafią oddzielić świata wirtualnego od rzeczywistego :4head:

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 22, 2015, 17:49:14 »
MKX w ogole jest legit?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 22, 2015, 18:39:28 »
Nie.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: To tylko gra...?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 22, 2015, 19:04:59 »
Nie.
MKX w ogole jest legit?
Dużo bardziej legit od dziewiątki, ale turniejowo nadal średnia.
Moje pięści krwawią śmiercią!