Hyde Park > Offtopic

Piwo

<< < (2/3) > >>

Tarai:
Też lubię Perłę :I Biorę, gdy mam ochotę na piwo, a niekoniecznie chcę kupować coś droższego. Ogólnie nie piję tanich piw, kosztem rzadszego ich kupowania.

Snake, piłeś Perłę Koźlak? Jak dla mnie, najlepsza z Perełek.

Swoją drogą, jest piwo, które Wam jakoś szczególnie nie podeszło? Mi np. całkiem nie smakował Żywiec Porter, mimo że ogólnie portery lubię.

Snake:
Nie piłem, ani nawet niestety nie widziałem nigdzie w moich rejonach (tylko zwykła i eksport), bo jakbym zauważył to pewnie już dawno bym spróbował. :(

Mi rzadko kiedy coś nie podchodzi, tak naprawdę nie przepadam po prostu za smakowymi piwami, ani za zbyt mocnymi, czyli pewnie gdzieś w okolicach 6,5% i wzwyż (5,2-5,7% jest idealne <3). Aha, no i raczej nie pijam Redd'sa. :4d:

Chris:
Di, Straight Edge - byłbyś fanem CM Punka :)


Mi osobiście podchodziły Desperadosy (te klasyczne). Niestety, większość 'zwykłych' piw zalatuje tanim spirytusem albo puszką. Co się dziwić, przemysłowa produkcja. Może wyjściem są bardzo lokalne browary?...

Oxva:
Kiedyś moimi ulubiony markami były: Tyskie oraz Okocim Mocne. To tyle jeśli chodzi o "standardowe" piwo. Co do smakowych to bardzo, ale to bardzo smakowało mi piwo Plum, o śliwkowym smaku.

Obecnie alkoholowe trunki pijam "od święta", z reguły jest to jakiś kieliszek nalewki domowej roboty, jako dodatek do deseru.

AKI_WROC_PL:
 :ejchlopaki:

Posmakujcie Ciechana bądż  coś z Lwówka albo Bojanowa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej