Autor Wątek: SSF4 dyskusja ogólna  (Przeczytany 483190 razy)

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #780 dnia: Maj 02, 2010, 00:29:56 »
Coś sobie chyba długo nie pogram  ;D Dziś spierdoliłem sobie sticka w sumie to i tak dobrze bo już zaczynał się psuć (madcatz se) , na szczęście już zamówiłem MadCatz TE od iComp na raty  :-*

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #781 dnia: Maj 02, 2010, 17:00:11 »
Ok gram od 3 dni ta gra jest tak samo chujowa jak SF4 na dodatek jedyna rzecz która mnie przy tym gównie trzymała czyli Online jest zjebany a raczej o wiele gorsza niż w SF4 ... Nowe postacie są prze chujowe i Poza Dudleyem Ibuki i Juri nie nadają się do k**wa niczego ( jest jeszcze Guy który może mieć potencjał a raczej na pewno go ma tyle ze w prowadzeniu będzie tak trudny ze na polskie realia i tak każdy o nim zapomni i T.Hawk który ... nie jest grywalny za sama mordę ) Hakan okazał się żartem ... O Adonie było wiadomo od dawna ze będzie slaby ale nie sądziłem ze aż tak ... Dee Jay zadaje jakiś tam damage tylko przy użyciu połowy paska supera na dodatek po 1fr linku xDDD poza tym nie ma żadnej gry w polu i poke ... Wrócę do online ... jest c**jowy ... Gra nadaje się jedynie do tego żeby porobić sobie triale a później wrócić do starych postaci Sagata Ryu Roga i Blanki ... Tajga Upercat

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #782 dnia: Maj 02, 2010, 17:30:51 »
kwękasz jak babon z kasy na dworcu

Crono

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Poznań Dojo
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Crono86
  • PSN ID: CronoPL
  • Skąd: Poznań
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #783 dnia: Maj 02, 2010, 17:50:46 »
Ok gram od 3 dni ta gra jest tak samo c***owa jak SF4 na dodatek jedyna rzecz która mnie przy tym gównie trzymała czyli Online jest zjebany a raczej o wiele gorsza niż w SF4 ... Nowe postacie są prze c***owe i Poza Dudleyem Ibuki i Juri nie nadają się do k**wa niczego ( jest jeszcze Guy który może mieć potencjał a raczej na pewno go ma tyle ze w prowadzeniu będzie tak trudny ze na polskie realia i tak każdy o nim zapomni i T.Hawk który ... nie jest grywalny za sama mordę ) Hakan okazał się żartem ... O Adonie było wiadomo od dawna ze będzie slaby ale nie sądziłem ze aż tak ... Dee Jay zadaje jakiś tam damage tylko przy użyciu połowy paska supera na dodatek po 1fr linku xDDD poza tym nie ma żadnej gry w polu i poke ... Wrócę do online ... jest c***owy ... Gra nadaje się jedynie do tego żeby porobić sobie triale a później wrócić do starych postaci Sagata Ryu Roga i Blanki ... Tajga Upercat

Gadanie gadanie grać i tak będziesz

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #784 dnia: Maj 02, 2010, 18:58:50 »
Jest jakiś sposób żeby zmienić sobie flagę? Nie chce mieć amerykańskiej flagi (niby wolę USA od polski, ale jakoś wolę mieć polską flagę, przynajmniej mam jakieś usprawiedliwienie kiedy przegrywam z ludźmi z zagranicy), a z drugiej strony nie chce mi się zakładać nowego konta na PSN ;[[[

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #785 dnia: Maj 02, 2010, 18:59:55 »
Ja tez uważam, ze jest to dokładnie ta sama gra, co była. A będę w nią grać, bo ludzie po prostu w to grają. W sumie to zapał już mi tak trochę zszedł, ale grać będę ; )

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #786 dnia: Maj 03, 2010, 19:15:17 »

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #787 dnia: Maj 03, 2010, 19:19:19 »
Wszystkie triale qwa! ;D Dużo mniej hardów niż w wanilce.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #788 dnia: Maj 03, 2010, 19:40:42 »
Tak szybko? W Vanilce zrobiłem wszystkie ładne parę miechów po premierze dopiero. Nie żebym non stop próbował  :D.
Ale tutaj zrobiłem tylko DeeJay-a na razie i próbowałem Ryja. Wacho, co mi powiesz o tych 2 trialach ryja:

A. cl.mp xx fadc, cl.mp xx fadc, cl.mp xx srk
Tutaj chyba trzeba idealnie w pierwszej klatce FA się wydashować, żeby w ogóle była szansa zmieścić cl.mp. Raz cl.mp po fadc wsadziłem, ale 2 razy z rzędu? Daaamn.

B. końcówka ostatniego triala: cr.mk xx hado, metsusrk
Czy to jest setup na unblocka?! Bo początek komba tak odpycha ludka, że hado po cr.mk idzie na blok. Czy tu chodzi o odpalenie ultry w takim momencie żeby hado udeżyło w blok przeciwnika dokładnie w tym zbugowanym frejmie animacji?

ornit

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #789 dnia: Maj 03, 2010, 20:08:19 »
A. cl.mp xx fadc, cl.mp xx fadc, cl.mp xx srk
Tutaj chyba trzeba idealnie w pierwszej klatce FA się wydashować, żeby w ogóle była szansa zmieścić cl.mp. Raz cl.mp po fadc wsadziłem, ale 2 razy z rzędu? Daaamn.
Tutaj musisz być po prostu szybki, nie ma innej rady.
Cytuj
B. końcówka ostatniego triala: cr.mk xx hado, metsusrk
Czy to jest setup na unblocka?! Bo początek komba tak odpycha ludka, że hado po cr.mk idzie na blok. Czy tu chodzi o odpalenie ultry w takim momencie żeby hado udeżyło w blok przeciwnika dokładnie w tym zbugowanym frejmie animacji?
Ultra wchodzi dopiero po hadoukenie (HP ofc). Tak jak poprzednio, widocznie robisz to zbyt wolno jeśli przeciwnik blokuje.

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #790 dnia: Maj 03, 2010, 20:27:20 »
Cytuj
B. końcówka ostatniego triala: cr.mk xx hado, metsusrk
Czy to jest setup na unblocka?! Bo początek komba tak odpycha ludka, że hado po cr.mk idzie na blok. Czy tu chodzi o odpalenie ultry w takim momencie żeby hado udeżyło w blok przeciwnika dokładnie w tym zbugowanym frejmie animacji?
A ja tu oszukałem i na końcu zrobiłem hadou, FADC, c.MKxxEX qcb+K, ultra ;D

A co do pierwszego, to tak jak Ornit pisze.

ornit

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #791 dnia: Maj 03, 2010, 21:31:39 »
Hamtaro siedzi cicho bo pewnie czeka na krilla  :D ale ze mnie świnia, zresztą może wiecie, może nie:

http://www.youtube.com/watch?v=Jz0rc6tO58Y&feature=related

Infinite Feia na Juri (podobne albo nawet takie samo miał chyba w oryginale na Abla i Setha?). Skillowe na maxa  :D
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2010, 21:36:00 wysłana przez ornit »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #792 dnia: Maj 03, 2010, 21:48:57 »
Prawdziwi geniusze ustawiali w tej grze klatki, mają 10 ciosów na krzyż do sprawdzenia dla każdej postaci i jeszcze mają z tym problem ;d. Ciekawe czy będzie to banowane, jak dobrze kojarzę to zazwyczaj w 2d nie banuja takich rzeczy ;d.

Rozumiem że to jest 1f link? Bo skoro wchodzi tylko na juri to pewnie coś z tym może być.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2010, 21:53:17 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #793 dnia: Maj 03, 2010, 21:56:24 »
Tak, to jest one frame link. Najlepsze jest to, że Fei miał to już na początku w sf4 na kilka postaci. Usunęli to jednym z pierwszych patchy, ale chyba zapomnieli sprawdzić nowe postacie przy tworzeniu supera ; D

ornit

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #794 dnia: Maj 03, 2010, 22:09:01 »
Capcom zawsze było znane z kompetencji beta testerów  :D Liczmy na patcha wraz z pojawieniem się wersji arcade i miejmy nadzieję na ostateczną wersję  :) Co do tego infinita, to mimo, że jest 1 frame link to nie jest wcale trudne a i damage jest z tego niezły.

http://www.youtube.com/watch?v=9AbSmt6Rxac
3:03 PRAWIE jak denjin Ryu z 3sa, PRAWIE... :D

http://www.youtube.com/watch?v=ue10Sx8OrJk
Klasyk 8)