Autor Wątek: Tekken Revolution  (Przeczytany 59235 razy)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 31, 2013, 16:25:47 »
More like SF community na PSN było od zawsze wyjątkowo spokojne.

kinetiKc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: kinetiKc
  • PSN ID: tomekbuszewski
  • Skąd: Sanok
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 01, 2013, 10:29:44 »
Chyba coś jest w tym nie graniu w ten tytuł, zaczynam zauważać że to banda Frustratów - przez te kilka lat gry w SF tylu soczystych mejli nie dostałem, co przez te parę tygodni jakie zaliczam na Revolution. Choć na kilka odpaleń TTT2 też udało się wyłapać msg więc chyba coś jest na rzeczy w tekkenowej społeczność... Anger Management ?
W TTT2 spoko, w TR co druga walka to jakiś dobry mesydż. Najczęściej od Lawów robiących jeden cios w kółko.

Mendrek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • d/b+1
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ComaPL
  • Skąd: M-ce
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 02, 2013, 11:34:48 »
To raczej dwie kwestie:

1. Bo TR jest darmowy, a więc jest masa ludzi którzy nigdy/od dawna w Tekkena nie grali. Nie rozumieją zasad gry, albo pamiętają je jeszcze z czasów PSX/PS2, no i rodzi się w nich frustracja gdy przegrywają.

2. Bo to Tekken, który dopuszcza możliwość taką że ktoś nie pozwala nam zrobić ciosu, albo nie pozwala wstać przez 3/4 rundy. Wiadomo, że taka sytuacja rodzi frustrację. W takim VF5: FS przeważnie dochodzi do wymiany ciosów, i widać na dłoni że coś robiliśmy źle, że przeciwnik przewyższa nas skillem, że nasze ciosy trafiały w powietrze i zostaliśmy skontrowani jakąś kombinacją. W Tekkenie często po przegranej czujemy się jakbyśmy zostali wyruchani w dupę.

Wygląda na to, że po wczorajszym wyłączeniu WTF, ludki mogą przesiąść się na TR, ale mam nadzieję że nie i pokażą Namcock solidnego faka...
*roah*

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 02, 2013, 12:43:17 »
... Bo to Tekken, który dopuszcza możliwość taką że ktoś nie pozwala nam zrobić ciosu, albo nie pozwala wstać przez 3/4 rundy. Wiadomo, że taka sytuacja rodzi frustrację...W Tekkenie często po przegranej czujemy się jakbyśmy zostali wyruchani w dupę.
Hahahah dobre i jakie prawdziwe.

W TTT2 spoko, w TR co druga walka to jakiś dobry mesydż. Najczęściej od Lawów robiących jeden cios w kółko.
Tu też coś jest na rzeczy, choć musi taki Law mieć mase rund więcej ode mnie i w c**j wie jaki ale dzidowsko wysoki poziom ludka, choć w tej grze dostajemy exp nawet za przegraną - co za gra :D

Ostatni weekend był jeszcze lepszy dostawało się 3 x więcej exp i chyba gift points ale tylko jak się przegrało grę odpaloną przez premium ticket.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

kinetiKc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: kinetiKc
  • PSN ID: tomekbuszewski
  • Skąd: Sanok
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 02, 2013, 13:27:05 »
Nie mam w domu TTT2, więc spytam - można dalej grać online, czy wyłączenie WTF wpłynęło jakoś na to?

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 02, 2013, 13:56:24 »
Nie mam w domu TTT2, więc spytam - można dalej grać online, czy wyłączenie WTF wpłynęło jakoś na to?

No jakby przez wylaczenie WTF pozbawili graczy mozliwosci gry online to bylby niezly sajgon w internecie. Wnioskuje, ze mozna grac normalnie.

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 03, 2013, 20:56:49 »
Hm... Przeliczyłem to granie za free.
500 Gift pointsów na 2,5 h co da max 4800 na dzień gry plus chyba 100 za jednodniowe logowanie się więc 4900 na dzień
do odblokowania postaci potrzeba 30 000 co daje około 6 z haczykiem dnia na odblokowanie kolejnej (nie liczę jakichś eventów), ale nie oszukujmy się kto wytrzyma 24/7 (spanie co 2,5 h nie wchodzi raczej w grę jeśli chce się odpocząć). Powinno się na luzie zarobić dziennie 1000GP, no może 2000 GP jak się przyłożymy - więc 15 dni na kolejną postać - czy to dużo/mało ? Na pewno trochę czasu jest ale gra jakoś tam sobie żyje. Aktualnie zaliczyłem 60 000 (w dużej mierze dzięki Mokujin coś tam days) 4 postacie jakie mi się odblokowały to Leo, Jin, Dragunov, Xiaoyu co daje aktualnie roster w postaci "aż" 12 postaci jakich się sam mogę w practice nauczyć. Ile tam jest ich jeszcze do odblokowania aktualnie nie wiem.

Do czego dążę. Pomimo pewnych utrudnień jakie napotkałem i napotykam, żeby się jakoś ograć to powiem że jest to dobry pomysł na grę z którą zaczynamy przygodę (wyjadacze raczej będą go omijać choć nie wiem czy z czasem nie będzie on jedynym granym) bo mniej czasu potrzeba na naukę, żeby jakoś tam szło, aniżeli w np start od zera w TTT2 czy T6, a przy okazji tego ogrywania coś się dzieje (odblokowanie kolejnych postaci) i jest czas na to żeby każdą z obecnych i następnych postaci choć trochę dotknąć. 

MS trochę przesadził z Killer Instynktem i jedną postacią na początku ale liczę że się złapie za głowę i zrobi z niego coś jak Tekken Revolution i postacie będą w miarę czasu spędzonego z grą przybywały same, a nie za $$ co jest raczej totalną bzdurą.

Jest to jakaś nagroda za granie i powstaje taki pseudo emulator Arcade, na którym za grę kiedyś trzeba było płacić a kto był dobry to zostawał cały czas z żetonami w kieszeni. Może to tłumaczy hatemejle jakie się dostaje gdy się komuś dupę zleje, wiadomo - strata kasy hy hy hy :D
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 03, 2013, 21:42:05 »
MS trochę przesadził z Killer Instynktem i jedną postacią na początku ale liczę że się złapie za głowę i zrobi z niego coś jak Tekken Revolution i postacie będą w miarę czasu spędzonego z grą przybywały same, a nie za $$ co jest raczej totalną bzdurą.
Wspominano, że wzorem MOBA może występować rotacja tego jednego, darmowego zawodnika.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #188 dnia: Wrzesień 04, 2013, 08:50:47 »
Co do konta i wersji gry - kazda gra na playstation ma swoj unikalny ID (wersja EU i USA maja inny ID), wiec save i wszystkie dodatki beda osobne.

Typu:
konto solo
tekken usa gra +save kod ADFVC
tekken eu  gra + save kod ZCVTR

w obie mozesz grac na koncie solo, ale obie maja swoje osobne wszystkie dane, sa traktowane przez system jako osobne gry

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #189 dnia: Wrzesień 05, 2013, 10:56:54 »
Trailerrrr  :pogchamp: KLIK!
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #190 dnia: Wrzesień 05, 2013, 14:45:34 »
Nina będzie topem w tej grze, ona ma z juggli bez bounda dmg jak inne postacie z boundem  :kappa:

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #191 dnia: Wrzesień 06, 2013, 01:12:27 »
No to bardzo się cieszę, nic tylko kapić na tickety.

ranus maximus

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FerdekPL
  • Skąd: Papowo - okolice Torunia
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #192 dnia: Wrzesień 06, 2013, 16:43:01 »
Po Ninie i Fengu kolejnymi dostępnymi postaciami będą Miguel i Kuma :D

Zapowiedziano kilka zmian, z których najważniejszą będzie możliwość kupienia sobie każdej dostępnej postaci za prawdziwą kasę - nie podano tylko ile będzie trzeba się wykosztować za taką przyjemność

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #193 dnia: Wrzesień 06, 2013, 19:38:33 »
Hm, ciekawa opcja z tym wykupywaniem postaci, ale żeby było do tego dołączone darmowe granie online w gronie znajomych (niech rankingi zostaną tak jak teraz - płatne/lub odczekać trzeba) to brał bym w ciemno. Ale skoro takiej opcji nie ma i raczej być nie będzie to już sobie odczekam te pare miesięcy żeby wszystko samemu odblokować. Tym bardziej że zgodnie z wcześniejszymi wyliczeniami jakoś się to kula. Wygrane wpadają, Gift Pointsy rosną, a ubaw jaki mam gdy wygra się z kimś mającym 800 Winsów 3:0 bezcenny. Choć raczej połączenia do kolorowych nie należą - niby wszystko ładnie i płynnie ale czuć laga jak cholera. Szkoda że nie wiem z kim się łączę bo mam wrażenie że USA jest bardzo częstą opcją, no i takie wygrane to totalny random.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Mendrek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • d/b+1
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ComaPL
  • Skąd: M-ce
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #194 dnia: Wrzesień 08, 2013, 17:33:22 »
Lol, Kuma był słaby w TTT2, nie wyobrażam sobie jakim workiem do bicia będzie tutaj. Przecież jedyne co go ratowało, to hunting stance czy jak się to tam nazywa, a teraz przy byle zejściu do tej postawy będzie invicible.

W tej grze jest za dużo plebsu który gra tak samo, że zaczynam mieć wrażenie że to jakaś armia botów którym Namco wypełnia serwery, żeby było wrażenie że są tłumy. Przecież ile razy napotykam na Kaza który gra schematem: "rzut/string -> invicible (+ drugi jeśli był whiff, lub brak kary) -> laserek , to uważam to za stracony żeton. To już wolałbym w arcade ten czas stracić, niż rzygać widząc kolejnego Lawa który gra tak samo. Co gorsza, zagap się raz czy dwa, a taki noob przez te statsy będzie miał sporą przewagę w rundzie. Powinien być ranked bez nich, a nie tylko player match ;/

Jack to niezła pierdoła, jeszcze większą się stał po redukcji wartości powera. Nie wiem czym Namcock się kierowało usuwając mu odbitkę po ff+1 czy nawet po b+4,4, skoro np. CH f+3,2 jakoś została :/ To że może teraz jugglować po f+1,2 to mogą se to wsadzić, podobnie jak działający w końcu trzeci cios w stringu WS+1+2... :/
*roah*