Ankieta

Czy przyjedziesz na Bursę?

Tak
27 (67.5%)
Nie
13 (32.5%)

Głosów w sumie: 39

Autor Wątek: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier  (Przeczytany 28859 razy)

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 16, 2013, 14:35:16 »
Stream powoli się rozkręca, na razie puszczamy obraz z konsoli i zaczniemy się rozgrzewać na majku - od 17:00 planujemy polecieć z "prawdziwym" show. http://twitch.tv/gxstream
smh tbh fam

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 17, 2013, 15:30:22 »
Wyniki:
AE:
1.Hayat
2.Wacho
3.Draco

UMvC3:
1.Hayat
2.Snake
3.Kossak

Touhou 9: Phantasmagoria of Flower View:
1.GXHiryu
2.VanDarkholme
3.Prk
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 18:44:07 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 17, 2013, 15:36:52 »
AE:1.Hayat
2.Snake
3.Wacho


Ekhm, ekhm...

Ogólnie to kolejna Bursa, która wypadła naprawdę fajnie. Co wypadło niefajnie? Frekwencja przede wszystkim. Szkoda, że tylko ok. 20 osób się pojawiło (no ale za to jakich osób;). Cieszę się, że prawie z każdym obecnym udało się pograć i zamienić parę słów. Nawet tym razem w turnieju fajnie poszło, udało się wygrać co nieco, a wszystko, co przegrałem - wiem dokładnie dlaczego przegrałem i co zrobić, żeby nie przegrać ponownie:) Oczywiście chodzi o AE; Mahvel idzie na tymczasowy urlop, zmęczył się (i mnie przy okazji).
Dzięki Ludziska, że byliście, do następnego!

Specjalne GGs and pozdros lecą do:

Poznań Dojo - ... Wy wiecie:*

Hiryu - piąteczka za organizację, pytanko mam, w busie mi się nasunęło: co z wpisowym?

Kossak & Taster - grajcie w aaeeeee!

Czech Players aka Team Handsome - it was great seeing and playing you again guys, we'll meet again in May, I hope. VR - I can confirm this now. You DON'T age. Prk - you've probably reached max level of hype human body can contain;)

Hayat - congrats on your victories, thanks for some great matches that we had and your advice about Adon. Gonna do my best to lvl up again;)

Snejk - bardzo żałuję, że nie dałem rady pograć w nocy, ale zmęczenie (i dwa dni grania przedtem;) zrobiło swoje. Nic już nie ogarniałem:P A no i wogóle dupa blada, że CTRa nie ruszyliśmy.

Van - Poznań czeka!

Ekipa z Gdyni - do zobaczenia na następnym turnieju / zlocie!:)

Ten post będzie uzupełniony jeszcze, ale najpierw muszę się przespać:P
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 16:35:05 wysłana przez Wacho_VHO »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 17, 2013, 15:55:13 »
:kappa:

Hiryu, w jaki sposób mogłoby tak być skoro zdyskwalifikowałeś mnie już wcześniej i Hayat był z Draco w finale WB? :F

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 17, 2013, 18:33:20 »
"literówka" darujcie.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 17, 2013, 19:39:20 »
Hiryu dzieki za organizację. Jak zwykle zlocik wypadł zajefajnie,ale to głównie też dzięki stał(r)ej ekipie :)

Pozdro dla wszystkich, fajnie było się spotkać.  Poznań rośnie w sile i bardzo dobrze :D

Greetings to Czech Players, I hope next time we will play something. I think we even didnt talk each other but whateva mb next time :) PRK You are very funny guy :)

Hayat - ehhh that cammy ;)... it was nice to see you again :)

W miarę możliwości będę wpadał na kolejne edycje chociażby tylko po to by się spotkać i zrobić sztuczny tłok na turnieju :D Bo jak z kilkoma ludzmi juz rozmawiałem z roku na rok jest coraz miej ludzi i tak na prawdę tylko stara ekipa to jeszcze trzyma. Dlatego też fajnie, że np Taster i Kaczka nawet jak nie chcą grać to i tak wpadają :)

Mój Ryu raczej osiągnął swoj max, fakt faktem, że ostatnio za bardzo nie grałem i szczerze nie wiem nawet czego sie spodziewac np po U2 Bisona (:P) ale whateva nalezy chyba zainwestować czas w Feia lub Akume.

@Snake zdążyłem na strim z finałów w Marvela i początkowa miałem powiedzieć SZACUN, ale później zmieniłem zdanie.....kwa Ty chyba wiesz że przegrałeś na własne życzenie.
Ogarnij sie, bo jak Cie życie dopadnie to będzie koniec kariery :D Człowiek jak się starzeje to jedno combo ogarnia przez tydzień, wierz mi na słowo :D


edit: to jaki był w końcu wynik w AE?
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 19:43:48 wysłana przez Vipe »

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 17, 2013, 19:51:56 »
AE

1. Hayat
2. Wacho
3. Draco
4. prk
5. Snake
5. Griever
7. Tejotl
7. Van

9. Vipe
9. Woźny
9. Gargooletz
9. Ajk
13. Kot
13. Kossak
13. Shade
13. VR-Fist

Chyba tak wyglądało top 8.

EDYTKA poprawione
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 20:36:43 wysłana przez Gargooletz »

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
smh tbh fam

prk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Skąd: Prague
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 17, 2013, 20:30:43 »
my handsome people of poland.

It was so nice to see all of you, I guess that at least one of our guys will write a report, but I am going to say a few warm words before that happens.

First of all, I'd like to thank Hiryu for organizing the entire event. He's a handsome guy and he organized it in a handsome way that I can respect. Everything worked for us extremely well.

I was very happy that I could see all the familiar faces again, as well as the nonfamiliar faces who were all cool people.

Thumbs up to Van and Hayat for playing the manliest game in the world, ST, with me; to Hiryu for being a rapewagon in touhou 9; to everyone hyping UMvC3 finals, because I couldn't have done it without your support guys; to Kot for doing his streamwork properly; to Wacho for being a cool and handsome guy and to every present player, because you all were handsome as fuck.

ggs, hope to see you as soon as possible (maybe in Prague? : )

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 18, 2013, 09:02:26 »
Wielkie dzięki panowie za wspólne grańsko. Było bombowo  :plaza:.

Randomowy i niepełna prywata:

Hi Ryu - Jak zwykle gratzy za organizacje i akcję "Hiryu proszę oto moje pieniiiiiądze". W gg można było więcej pograć. od 25 marca bedę w Warszawie na dłużej, to się ustawimy. W Touhou mógłbyś powiedzieć, że chargeami się sprząta ;p.
Hayat - Next week I'll be in Warsaw. I hope that You and Hiryu will find some spare time to play some GG. (That random button pressing Venom player was me lol).
Cieślak - Nie zagraliśmy. Tyle.
Raju - Wciągaj NNK. Zajebiście, że wpadliście chociaż na chwilę.
Kaczka - Bomba Keczup Czesiek Halyna Niewypał Płód w tubce, Nie jedzenie mięsa. Ty wiesz.
Dae - Jeden z bardziej pozytywnych aspektów to to, że nawróciłeś się na dobrą drogę. Na następnym graniu u mnie widzę nowe rekordy w Hexa.
Ryld - Ściągaj i skilluj w Touhou  :plaza:
Snake - Lol akcja z foodz before tournamentz była dobra.
Wacho - Co tu dużo gadać. Ab vs Rog = <3. Z Tobą mam taki problem, że co bursę obiecuję sobie, że nie zagram w syfa więcej, aż do czasu jak z Tobą zagram. Jak na taki czas nie grania, widzę że mój Francuz jeszcze ma "coś".
Mace - Pograliśmy 1 (jedną) walkę ;/ (dobrze że ft3 chociaż). Mam nadzieję, że będzie jakaś okazja do pogrania w najbliższym czasie.
Van, Vipe - Patrz Priv do Cieślak.


VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 18, 2013, 10:29:25 »
Bardzo, bardzo, bardzo dobra bursa. Mimo braku turniejów (I EVENTÓW), na których mi najbardziej zależało
wcale nie żałowałem swojego uczęstnictwa. Bardzo miło mi się grało ze wszystkimi we wszystko.
Guilty Gear > wszystko, jednak na następną bursę bardziej nastawie się na marvel. 


Hiryu - bardzo przystojnie poprowadzony zlot. Cieszę sie przy takim evencie ze jestem częścia tego wszystkiego. Dziękuje bro
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jnBpjDOZblE#t=85s
Wacho - zasłużone miejsce na podium. Mega level up od kiedy ostatni raz widzialem Twoją gre. Szkoda że odpuszczasz sobie Marvela, chciałem wyrównac score ;_;
Snake - Rufus chyba nie jest dla Ciebie. Zbyt honest jestes :kappa: Czekam na FGTV http://www.youtube.com/watch?v=7etWq9RGImQ
Mace - mało tych naszych gier było, wszystko martwe. Za to mecze w tohu były intensywne bro, grajmy w to
Vipe - Długo to w sumie nie pogralismy, ale dobrze że w ogóle po raz pierwszy zagralismy, wkrotce pewnie wiecej bedziemy grali
Grabczas - fajnie, że się jednak pojawiłeś
Gargooletz - next game :punch:
Taster - nie doszło do walk naszych pokemonów ;_; Dobrze że chociaż jeszcze w tym miesiącu najpewniej zagramy : )
Hayat - Yo, do your best at motivating more people at those games !
prk' - no shoutouts to you cause you know what I think about you sexy.Digging what you're doing and
awaiting the runback at touhou nigga

VR-fist - Sorry for being so noisy during our games in marvel, I just really enjoyed that evening and those game with you
     You leveled extremely quick during those couple of days, so I'm very looking forward to our next games : )

The czech community as a whole for being very dedicated to the scene

Qjon i Oxva za to że chociaz obserwowali nas na streamie

i wszystkich, za to że byliście    
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 18, 2013, 17:10:13 »
był jakiś turniej w tejkena?
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 18, 2013, 17:11:45 »
nie było.

Po Bursie znaleziono:

Rozgałęziacz
Kabel hdmi
dziwny kabel USB z przejściówką
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2013, 17:45:23 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 18, 2013, 17:58:01 »
Bursa mega na propsie. :punch: Chyba pierwszy raz udało mi się pograć freeplaye ze wszystkimi z którymi chciałem, we wszystko w co chciałem (niestety tylko nie zawsze tyle ile chciałem ;p). Z clubbingu wyszły nici, ale co tam, odrobimy to następnym razem. :swag:

@Snake zdążyłem na strim z finałów w Marvela i początkowa miałem powiedzieć SZACUN, ale później zmieniłem zdanie.....kwa Ty chyba wiesz że przegrałeś na własne życzenie.
Ogarnij sie, bo jak Cie życie dopadnie to będzie koniec kariery :D Człowiek jak się starzeje to jedno combo ogarnia przez tydzień, wierz mi na słowo :D
Spokojnie, nie planuję w najbliższym czasie kończyć z graniem w gry bicie. : ) Właściwie, to mam zamiar w końcu zabrać się za nie na poważnie (to nie jest sarkazm, jakby co :p). No i w ogóle "ogarnij się", lol. Po ponad trzech miesiącach nieruszania w ogóle gry (z powodu braku kontrolera) doszedłem do finału i tam przegrałem 5:4 z graczem na poziomie Hayata. No sorry, ale ja jestem zadowolony ze swojego performensu. Starałem się zagrać najlepiej jak potrafiłem, przepraszam że jestem tylko człowiekiem i popełniam czasem błędy. ;]

@Van - ziomeczkq, coś ci się chyba pokręciło. Rufus dla mnie właśnie jest zbyt honest postacią, dlatego planuję go dropnąć. :> Dzięki za linka, płaczę przy tym. :biblethump :

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 18, 2013, 17:58:12 »
Dziwny szary kabel jest mój. Wiedziałem że czegoś mi brakuje :/