Autor Wątek: World Tekken Federation - Backdash Poland  (Przeczytany 47654 razy)

WasatySajanin

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: YossarianPL
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 27, 2012, 14:37:49 »
troche luzu, to byl zart :) pomysl jest jak najbardziej dobry, z tego co widzialem juz team jest chyba w pierwszej 10 wiec mozna atakowac wyzej

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 27, 2012, 14:52:35 »
Ja staram się systematycznie dobijać EXP dla teamu, ale wczoraj nie szło mi okrutnie...

Znowu coś ze stronką robią, bo wszyscy oprócz 4 osób mają 0 w statach teamu...

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

keNzo

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: xK4milLx
  • Skąd: Warszawa
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 27, 2012, 15:49:57 »
Lepiej jest zrobić 2 teamy. Jeden główny do którego jak napisał HiKrush co miesiąc dochodziły by osoby osiągające najlepsze wyniki w drugim (nazwijmy go np.: Akademia Backdash Poland). W ten sposób zapierdzielanie cały miesiąc na jak najlepszy wynik  nie pójdzie na marne. Już tłumaczę: osobiście siedząc poza teamem cały miesiąc trzaskając bez zdobywania jakiegokolwiek exp to dostając się już do teamu motywacja spada a ja zapewne odpuścił bym sobie już taką zawziętość. W ten sposób oba teamy zdobywają exp, oba coś znaczą i nie będzie brakowało miejsc. Jest to luźna propozycja do dopracowania :)

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 27, 2012, 17:10:42 »
Geez, stronka nawet punktów nie nalicza poprawnie a tu pomysły na jakieś rankingi, powołania i comiesięczne raporty z zebranego wpierdolu...

Jak rozumiem to ma być team forumkowy, jeśli ktoś zgłosi się w temacie, udziela się na forum itd. to nie widzę podstaw żeby go nie przyjąć. Co do limitu - zakładamy BACKDASH POLAND 2nd UNIT i po sprawie...

Jeśli ma iść to w stronę elitaryzmu i wywalania osób które grają mniej lub słabiej to od razu się wypisuję...

Hitokiri_PL

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hitokiri_PL
  • Skąd: Piła
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 27, 2012, 19:07:59 »
Popieram Dae, dojdzie tylko do tego że każdy będzie srał pod siebie i pieścił własny ranking i w/l ratio żeby go przypadkiem nie wywalono. Rozumiem wyrzucanie osób które nie grają i olewają sprawę ale nie jeśli ktoś jest aktywny

Chyba że  tak bardzo przeszkadza "bo nie będziemy w top ten"
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 19:18:35 wysłana przez Hitokiri_PL »
W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 27, 2012, 19:11:36 »
Żeby cos jeszcze z tego top ten nie bylo. Na chwile obecna wszystkie rankingi to po prostu mierzenie e-penisa. Co innego jak Namco zrobi jakies tury online czy cos  :kevinturtle:.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 27, 2012, 19:50:21 »
Jesli polacy sa faktycznie tacy zajebisci to dacie rade byc w top 3 nawet bez wywalenia gorszych członków  :kevinturtle:
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

HyPnOsiS_kAzAmA_

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wrocław
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 27, 2012, 21:57:29 »
no nic widzę ze tutaj nowi nie mają co szukać w waszym teame za duże ego i koron , selekcje przez waszego lidera hehe fyzjera no i brak miejsca... wszystkich którzy dalej szukają teamu zapraszam na mój nick HyPnOsiS_kAzAmA_ trzeba małą wojennke wywołać backdashpoland! zbiegiem czas może ich dojedziemy!! BEZ URAZY jeśli kogoś uraziłem... Pozdrawiam i znikam...   

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 27, 2012, 22:03:15 »
no nic widzę ze tutaj nowi nie mają co szukać w waszym teame za duże ego i koron , selekcje przez waszego lidera hehe fyzjera no i brak miejsca... wszystkich którzy dalej szukają teamu zapraszam na mój nick HyPnOsiS_kAzAmA_ trzeba małą wojennke wywołać backdashpoland! zbiegiem czas może ich dojedziemy!! BEZ URAZY jeśli kogoś uraziłem... Pozdrawiam i znikam...   
Kim ty w ogole jestes i gdzie ja robilem jakas selekcje?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 27, 2012, 22:20:22 »
a myslalem ze ten team jest tylko dla beki :P
fade em
need dat

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 27, 2012, 23:09:44 »
no nic widzę ze tutaj nowi nie mają co szukać w waszym teame za duże ego i koron , selekcje przez waszego lidera hehe fyzjera no i brak miejsca... wszystkich którzy dalej szukają teamu zapraszam na mój nick HyPnOsiS_kAzAmA_ trzeba małą wojennke wywołać backdashpoland! zbiegiem czas może ich dojedziemy!! BEZ URAZY jeśli kogoś uraziłem... Pozdrawiam i znikam...   

Gdyby ten team się jakoś normalnie nazywał to może bym w nim zagrał nawet.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

keNzo

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: xK4milLx
  • Skąd: Warszawa
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 27, 2012, 23:42:11 »
nie myślałem, że ten temat stanie się aż tak poważny o.0 Miał być fun z nutką rywalizacji a wychodzą jakieś wojny^^ Chociaż tak naprawdę nie wiem o co "kaman" bo miejsca na chętnych w teamie backdash poland są...

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 27, 2012, 23:46:48 »
Zgłaszało sie do mnie sporo osob, wiekszosc dodalem, ale WTF robi straszne problemy i czesto lubi pokazac ze nie znaleziono gracza podczas wysylania zaproszenia, mimo ze w szukajce normalnie pokazuje ;o
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

HyPnOsiS_kAzAmA_

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wrocław
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 28, 2012, 07:51:06 »
tez miałem problem z tym invite ale jest na to prosty myk ... a jeśli chodzi o team to nazywa się PolandHiErArChY...na razie zaczynamy wiec cieszko będzie was dorwać w lidze...

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: World Tekken Federation - Backdash Poland
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 28, 2012, 08:04:31 »
Cieszka sprawa ,naprawde cieszka  :kapparyu: