Autor Wątek: Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi  (Przeczytany 72560 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #330 dnia: Maj 05, 2012, 14:47:45 »
tak sobie caly czas rozkminiam gdyz niema zabardzo chetnych do pomocy hehe a ten nevan nie zabardzo odpisuje ...czy jest mozliwe ze ewgf f,d/f+2  ja robie np. z lekkim max super mega mini setna opoznienie 2 ale i tak jest elektryczne ale juz niema tego czego potrzebuje do tych comb ktore wspomnialem wczesniej czy po prostu jakbym robil je z lekkim opznieniem to juz by nie bylo elektryczne!! i jeszcze jedna sprawa zauwazylem ze przy jin z ws+2 nastepnie ewgf czasem to lapie gdzie ewgf nie jest elektryczne i to jest dlamnie dziwne...
jak robisz elektryczne to z malym opznieniem ewgf f df2 to czasami nieelektryczne lapie ale to tylko jak jest bardzo maly mini lag to tez nie wejdzie dziwneto hehe nie wiem dlaczego ale tak to trzeba robic co do drugiego pytania to to zawsze powinno wchodzic nieelektryczne elektryczne wsystko jedno trzeba cwiczyc

MiShiMa_EnErGiZe_

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wrozlaw
Odp: Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #331 dnia: Maj 05, 2012, 21:09:38 »
no ok dzieki.... a to f df2 to jest to samo co f,d/f+2 tylko ze nie wpisales znakow interpunkcyjnych czy jednak jest jakas znacząca roznica.... gdzie musze w comannd history przerobic swoje d/f na df ... bo o ile pamietam to jest dol przod a nie jak zawsze robie sam dol ukos... pisalem tobie kiedys na maila wiadomosc i co bys mi doradzil w sprawie tego...

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #332 dnia: Maj 05, 2012, 21:14:55 »
Więc tak, możesz zrobić f (nawet duża przerwa) d/f+2 i będzie elektryczne doputy, dopóki wciśniesz kierunek i cios idealnie równo, tak więc szybkość też ma znaczenie. Ponadto w tych kombach z 5 elektrykami musisz robić dash EWGF - czyli f,f,n d,d/f+2.
http://backdash.pl/tekken-6/t6-juggle/t6-kaz-juggle/
Masz tu wypisane komba z 5 Dorya, jak widzisz samych suchych 5 EWGF pod rząd nie posadzisz.

MiShiMa_EnErGiZe_

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wrozlaw
Odp: Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #333 dnia: Maj 05, 2012, 21:35:39 »
dzieki Qujon przerobie te comba i pewnie znow zaczna sie gdzies schody.... wracajac do jina irytuje mnie to ze np. ws+2 nastepnie ewgf czasem to zlapie czasem nie i niemoge z kminic gdzie robie ten blad... bo jak to rozkminie to juz pojdzie z czescia innych  comb... powoli mi brakuje pomyslów a pewnie jest to proste...


a jeszcze jedno wiem ze troche mule a co poradzic:)  widzialem stworzone przez di polska liste tierow szczena opadla .... tylko zabraklo mi mojej glownej postaci steva jest mozliwe cos takiego stworzyc ?

EDIT by Di: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim (patrz: regulamin). Co do Steve'a, to... jest jedną z najlepszych postaci w T6 i nie ma się tu co rozwodzić ;).

sorry nowy jestem niewiedzialem ... wracajac do steva moze i jest ale chcialbym sie czegos nauczyc czego jeszcze niewiem a pewnie sporo tego:) wiec moze masz cos tam ciekawego o stevie...
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 22:00:44 wysłana przez MiShiMa_EnErGiZe_ »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #334 dnia: Maj 05, 2012, 22:05:51 »
Pisałes mi wiadomosc? Jezeli na maila to pewnie nawet nie przeczytałem bo na maila z profilu wchodzę raz na miesiąc;g.

Jeżeli coś ci za wolno wychodzi to ćwicz z hit analysis "on" i staraj się tak wykręcać te ewgf'y, by postać jak najkrócej się świeciła.

MiShiMa_EnErGiZe_

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wrozlaw
Odp: Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #335 dnia: Maj 05, 2012, 22:13:27 »
Pisałes mi wiadomosc? Jezeli na maila to pewnie nawet nie przeczytałem bo na maila z profilu wchodzę raz na miesiąc;g.

Jeżeli coś ci za wolno wychodzi to ćwicz z hit analysis "on" i staraj się tak wykręcać te ewgf'y, by postać jak najkrócej się świeciła.

uuu to mnie teraz zaskoczyles to jest cos takiego ze mozna skracac czas swiecenia sie postaci przy ciosu...
przy stevie jest pewien motyw qcf+1 jesli sie tylko to wykona to dlugo sie swieci ale jesli dorzucisz do tego szybko strzalke w tyl to przechodzi do pozycji i czaskasz automatycznie inne combo moze mishima tez ma jakis taki skrot...
no ale pewnie niema a ja potrzebuje po prostu practick
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 22:24:42 wysłana przez MiShiMa_EnErGiZe_ »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #336 dnia: Maj 05, 2012, 22:28:57 »
nie ma niczego takiego, po prostu po to między innymi to jest żeby wiedzieć w którym dokładnie momencie można wykonywać następny cios, jeżeli coś normalnie siedzi a tobie to raz wychodzi a raz nie, to na 100% robisz to za późno lub za wolno

MiShiMa_EnErGiZe_

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wrozlaw
Odp: Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #337 dnia: Maj 05, 2012, 22:43:59 »

Dalej niewiem jak mozna zrobic ta wybitke kazika przy d/f+1  ;  otgf haichaichiego z niebieskim swiatlem zrobie za kazdym razem a podobno ewgf 13f  kazika robi sie tak samo ale jakos to nie dziala przy combach ... czy ktos wogole ze strony  backdashu to zrobil? szkoda ze ewgf 13f kazika tez nie jest z niebieskim swiatelkiem przynajmniej bym widzial czy jest to te ewgf 13 czy nie ... bo w command history pokazuje ze uklad strzalek jest ten sam ale zadnej roznicy niema ze zwyklym elektrycznym ewgf... postac dalej niechce wystartowac w gore...
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2012, 12:11:36 wysłana przez MiShiMa_EnErGiZe_ »