Autor Wątek: Injustice: Gods Among Us  (Przeczytany 33351 razy)

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 16, 2013, 15:28:27 »
bo jest chujowe, strasznie głupio wygląda, kobiety wyglądają jak transy z siłowni i system to popłuczyny przy innych fajterach 2D :plaza:

:kappa:
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 16, 2013, 15:28:52 »
Ale skoro MK chwyciło i scena była i dalej w sumie jest, to czemu Injustice nie może powtórzyć tego wyczynu?
MK chwyciło głównie ze względu na sentyment; DC (oprócz uniwersum Batmana i postaci Supermana, bo leciały kreskówki w TV) mało kto w tym kraju chyba w ogóle kojarzy, stąd dużo słabsze zainteresowanie; widać nie tylko w naszym kraju, bo sales charty są mniej więcej o połowę mniejsze dla analogicznych okresów w starciu IGAU vs MK.

A sceny Mortala też praktycznie nie ma, ostatnie bastiony gry (Warszawa i Lublin) już jakiś czas temu się poddały.

EDIT: + to co napisał mejs :kejim:

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 16, 2013, 15:45:38 »
bo jest c**jowe, strasznie głupio wygląda, kobiety wyglądają jak transy z siłowni i system to popłuczyny przy innych fajterach 2D :plaza:

:kappa:
Ktore z tego nie dotyczy mk? a jednak MK bylo dosyc popularne  :plaza:
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 16, 2013, 15:59:44 »
wydaje mi się że MK było popularne dlatego że było to MK. ludzie mają wielki sentyment do tej marki przez co grali.

no ale to tylko taki mój domysł :plaza:
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 16, 2013, 16:26:22 »
No MK to chyba obok Tekkę najbardziej zakorzeniona w polskiej kulturze seria bitek. Ja do 2008 też nie znałem nic poza tymi dwoma grami :kappa:

Byście poświęcili lepiej energię na rozpaczanie czemu dobre gry nie mają sceny, a nie inżastis :plaza:

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 16, 2013, 17:14:14 »
Wychodzi na to że nieważne jaka gra scena wytrzyma góra kilka miesięcy.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 16, 2013, 17:38:04 »
słaba gra + gracze którzy się nie angażują =  taki wynik

jak chcesz zeby ta gra przetrwala to zrob cos z tym zamiast sie wyżalać.
Niektóre gry jeszcze zyja i maja sie dobrze  :dawajfajke:
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 16, 2013, 17:44:08 »
bo jest c**jowe, strasznie głupio wygląda, kobiety wyglądają jak transy z siłowni i system to popłuczyny przy innych fajterach 2D :plaza:

:kappa:

Tak, ale system jest praktycznie jak w MK ktore było najlepszą bijatyką, nie tylko 2D ostatnich lat, więc głupoty gadasz trochę. A co do grafiki to nie jest najgorsza, SF czy Tekken tez nie są piękne a masa ludzi w to gra.

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 16, 2013, 17:54:03 »
Van chętnie coś z tym zrobię ale w jaki sposób skoro gra jest fe i nikt nie gra, nie widzę problemu w zorganizowaniu turnieju na Podlaskim Festiwalu Anime chociażby, coś mi jednak mówi że frekwencja nie będzie zbyt wysoka. I rozumiem że pomimo usprawnień względem MK, Injustice jest grą słabą, jeżeli tak to jakie było MK ? Niegrywalne ? Masochiści czy co ?
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2013, 18:03:33 wysłana przez nerobianco »

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 16, 2013, 17:58:01 »
bo jest c**jowe, strasznie głupio wygląda, kobiety wyglądają jak transy z siłowni i system to popłuczyny przy innych fajterach 2D :plaza:

:kappa:

Tak, ale system jest praktycznie jak w MK ktore było najlepszą bijatyką, nie tylko 2D ostatnich lat, więc głupoty gadasz trochę. A co do grafiki to nie jest najgorsza, SF czy Tekken tez nie są piękne a masa ludzi w to gra.
system MK to też popłuczyny przy innych bijatykach 2D. MK najlepsza bijatyką? a grałeś w jakieś inne? no ja też do grafiki nie przywiązuje wielkiej uwagi, ale jak widzę dwie gumowe kukiełki nap***dalające żałośnie animowane ciosy to mnie niesie.
każdy ma jakieś inne pojęcie estetyki, jeden lubi składać taborety a drugi się jara jak mu skarpetki śmierdzą.

co kto lubi :kappa:
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 16, 2013, 17:59:35 »
Cytuj
MK ktore było najlepszą bijatyką, nie tylko 2D ostatnich lat

Made my day :plaza: :plaza: :plaza:

Cytuj
co do grafiki to nie jest najgorsza

MK chociaż miało ładne stejdże. Injustice nie ma nic. Tragiczne redesigny postaci (naprawdę trzeba umieć zrąbać gotowe kultowe projekty), żałosne animacje, odrażające modele postaci, nawet dynamiczne oświetlenie jest gorsze niż w sf4 sprzed 5 lat. Od strony estetycznej nic tej gry nie ratuje. Nie znam osobiście brzydszej bijatyki z ostatnich lat (choć sfxtk się starał). Do tego jeszcze muzyka, która jest, ale jej nie ma. NRS nie rozwija się absolutnie tylko popełnia te same błędy.

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 16, 2013, 18:04:26 »
Hahahhaa, czytałeś jakies zagraniczne recenzje MK poza napisanymi przez Twoich kolegów z internetu? Chociażby na The fighters generation, moim zdaniem najbardziej wiarygodny portal o bijatykach na necie. Wychowałem się na mortalu, tekkenie, killer instinct, później doszedł Soul Calibur więc nie mów mi bo na bijatykach się znam. Jeśli grasz w takiego mortala czy nawet Injistice w miarę skillowo to naprawdę jest fun z gry, tym bardziej że scena przynajmniej w Polsce teraz nie jest taka duża. Marvel vs Capcom 3 ( w ogóle każdy ) to tez 4 ciosy na krzyz plus ich wiele kombinacji i supery, projectile a jest świetną bijatyką i daje dużo przyjemności więc nie wiem o czym piszesz. Jeśli szukasz skomplikowania lub realizmu graj w Tekkena, Virtua Fightera czy SF. Tyle ode mnie.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 16, 2013, 18:16:27 »
Ależ proszę się nie denerwować. Ja nie śmiem nawet sugerować, że nie można mieć funu z produkcji NRS. Ale można mieć fun grając zarówno w wojnę, makao i brydża ; )

Ja niestety nie wychowałem się na bijatykach, ale mam na tyle zdrowego rozsądku, żeby nie bazować/wspierać swoich opinii recenzjami serwisów branżowych :plaza:

Nie rozumiem do końca 'tym bardziej że scena przynajmniej w Polsce teraz nie jest taka duża'. Czy to znaczy, że jak scena jest duża to gry są mniej fun?

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 16, 2013, 18:16:33 »
MY SIDES ARE GONE
:kappa:

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Injustice: Gods Among Us
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 16, 2013, 18:18:21 »
Tak, ale system jest praktycznie jak w MK ktore było najlepszą bijatyką, nie tylko 2D ostatnich lat
2/10 bo mimo że takie oczywiste to nawet się zasmiałem.

Injustice nie jest złą grą, w USA gra cieszy się teraz taką popularnością (przynajmniej póki co), że dodano ją last minute do evo lineupu. Po prostu w Polsce ludzie, którzy grali w MK (i tylko w MK) już praktycznie przestali w niego grać, a reszta graczy ma inne gry, które są lepsze i bardziej warte poświęcenia im czasu. Nie ma też u nas zbytnio kasy z turniejów, więc w grę nie będą grać ludzie którzy jej nie lubią (a jedynie liczą na payout). Ja gry nie hejtuję, podoba mi się o wiele bardziej niż mortal i zawsze chętnie oglądam.

PS. Marvel jest o wiele bardziej skomplikowany, niż dajesz to do zrozumienia w swoim poście...