Autor Wątek: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty  (Przeczytany 6406 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 25, 2012, 15:12:46 »
Powtórzę:
Nie znam zawartości recenzji, chodzi o wypowiedzi na Facebooku.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 25, 2012, 16:11:24 »
LOL ten shinek to jakiś pokemon :) Po pierwsze jeśli chodzi o dyskusję na "shoutbox" to odwraca kota ogonem. Przypomne jeszcze raz, że chodziło o takie "pro" wpisy jak:

#1 "Wszystko fajnie ale SC jest ostatnią bijatyką nadającą się na turniej",
#2 "Stawiam dobre piwo że wygra jakiś spamer grający Xianghuą(nie pamietam jak ta nowa wersja sie nazywa), albo spamer grający Nightmarem.",
#3 "Nie mówię że do N nie da się podejść, ale jest to top3 najtańszych postaci na turnieje".

 Cała dyskusja toczyła się raczej w okół tematu "turniejowości" SC V, a w turniejach z definicji liczą się przede wszystkim bardziej "pro" gracze. Gość albo w ogóle nie rozumie o czym się do niego mówi albo umyślnie mąci, żeby ukryć swoją ignorancję i żenujący poziom swoich komentarzy. Teraz próbuje nam wmówić, że przecież nie wszyscy są pro więc dla większości graczy Nightmare może być topem... Być może i jest dla większości graczy topem, nigdy się nawet nad tym nie zastanawiałem, ale dyskusja na FB nie tyczyła tego jakim Night jest graczem dla casuali, ale jakim jest na turnieje. Podobnie jak Furb uważam, że co innego jak coś komentuje "randomowa osoba", a co innego jak dziennikarz/recenzent.  Jakby komentarze na tym poziomie pisało jakieś dziecko, które dostało od Nighta na konwentowym turnieju to można by to zrozumieć. Jak piszę to ktoś, kto (o zgrozo) pisał recenzję SC V do gazety (i nawet nie wie, że "nowa Xian" nazywa się Leixia) to jest to na serio kompromitujące i w moich oczach jest to już totalny upadek prasy. Nawet w tak krytykowanej przeze mnie recenzji w PSX Extreme nie było takich baboli jak wypowiedzi tego gościa.

Nie chce robić "flejma", ale śmieszą tutaj niektórzy ludzie ze sceny "2D", którzy tak bardzo bronią tego gościa. Wasze bitki 2D są faworyzowane przez prasę i ciągle dostają oceny w stylu 9/10 itp. więc może stąd nie czujecie problemu ;)

W przypadku SC V to było żenujące - po długich staraniach i oczekiwaniach pojawiła się szansa na jakąś reaktywację sceny, pojawiły się turnieje wysokiej rangi organizowane przez NAMCO itp., to jeszcze pojawia się jakiś troll-pseudofachowiec (który chyba zazdrości, że nie ma turnieju w jakaś jego ulubioną bijatykę) i hejtuje/trolluje. Dla mnie to żenujące i tyle.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 16:40:48 wysłana przez PePe »

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 25, 2012, 16:27:11 »
Wy chyba nie macie co robic, czytacie recenzje bijaty kw renomowanych pismach czasami? Wiecie jakie tam sa kwiatki? Nie przypominam sobie, zeby ktos hejtowal recenzje Tekkena 6 w cd-action, gdzie napisali ze Bob ma jedne z najszybszych ciosow w grze ^^ Albo opisywanie sil postaci w Streecie gdzie Zangief jest super topem bo ma rzuty itd itd itd. Recenzja jest zawsze subiektywna, Shinek to totalnie wyluzowany koles, i nie widze powodu by sie napisac ze ktos uwaza ze SC V jest dla spamerow, ja tak samo uwazam i co z tego. Nie znam sie na tej grze, nie reprezentuje srodowiska graczy w SC V wiec moge sobie napisac co uwazam. Pokemonem Pepe jestes Ty, bo jestes tak skillowy, ze jezdzisz tylko na turnieje konwentowe, bo inaczej byc niczego nie ugral, nie ma to jak sie podniecac ogrywajac noobow ^^

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 25, 2012, 16:30:29 »
Tunder zlituj się nad sobą i się nie wypowiadaj więcej. I tak już jesteś pośmiewiskiem tutaj :D Zresztą widać, że nawet nie wiesz co piszesz, bo nikt tutaj nie rozmawia o recenzji gry tylko o komentarzach na FB pod newsem o turnieju :) Ty jesteś taki "pro", że po 2 tygodniach treningów z Mankiem na konwencie przegrałeś ze mną w SF4, mimo że nawet tej gry wtedy w domu nie miałem xD W SC IV turnieju nawet nie wystartowałeś, bo chyba bałeś się, że przegrasz z jakimś dzieckiem i będzie wstyd :) Zresztą nieważne, jest ładna pogoda, trzeba się relaksować na świeżym powietrzu, a nie denerwować z powodu jakiś idiotów :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 16:33:13 wysłana przez PePe »

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 25, 2012, 16:32:08 »
2 tygodnie treningow z mankiem?:D Chyba kilka godzin, dla mnie gry to czysty fun, idz Pepe sie lepiej przygotuj na kolejny konwent, zebys mogl ograc 10 latki, ktore pierwszy raz trzymaja w zyciu pada, moze uda Ci sie dojsc do top 3 znowu ^^

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 25, 2012, 16:44:30 »
Nicely done Tundra ! Another one is  :salt: because you write the truth. Ja jebie, co z wami ludzie :D Przecież Pepe pisząc na Tundrę idiota, pokazałeś, że dałes się złapać w jego gierki, on tam teraz siedzi i z ciebie leje a ty musisz wyjść na powietrze :D Odnośnie dyskusji, imo Tundra i Apock mają sporo racji, Furb i Di również, ja jednak zostaję po Wrocławsko-Krakowskiej stronie ;p Zawsze znajdą się hejterki, jedni zabawniejsi, inni poważniejsi, wypadało by przeczytać tą recenzję aby poznać prawdę :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 16:56:19 wysłana przez ZajmaN »

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 25, 2012, 19:07:08 »
Przyznam się szczerze, że nie czytałem połowe tego tematu ale Di chyba k***s musiał urosnac o 20 centymentrow z zajebistosci :cool:
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 25, 2012, 20:45:23 »
Ten temat jest poświęcony zajebistości Di (niekwestionowalnej, przynajmniej na polskiej scenie bijatyk) czy randomowości Shinka (stwierdzona - na co więc marnujemy czas?)

EDIT: dobra, trochę doczytałem, więc skorzystam z okazji:

Pepe, matko boska, 2d są faworyzowane? MK9 z perspektywy prasy (skierowanej do casuali) oceny dostało jak najbardziej zasłużone, a jeśli mamy się skupić na polskich "mediach", to zaraz przytoczę recenzję GGXX#R w "remononawym" CD-Action, gdzie recenzent napisał tekst w oparciu o wiadomości z tylnej strony okładki gry i oglądanie artworków postaci.

Nie, żebym chciał Ci cisnąć, tylko zwyczajnie nie masz racji. W Polsce po prostu nie istnieje (nie znam przykładów?) koncept rzetelnej recenzji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 21:01:26 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

shinek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
  • jestę randomę
    • Zobacz profil
    • Black Games
    • Email
  • PSN ID: shin--pl
  • Skąd: Wrocław
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 25, 2012, 21:33:48 »
Nom cze chłopaki, fajnie się bawicie


Oczywiście Di ma rację, podobnie jak January mówi prawdę, a Dusia blefuje. Nie znam się i piszę głupoty, ludzi odstraszam od turnieju. Niniejszym kajam się i obiecuję poprawę.

ps. to prawda

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 25, 2012, 23:39:07 »
shinek, no offense ale hasło z masherami jest IMO bezsensu, na przykładzie bodaj 10 moich kolegów masherów w SC Najt jest ostanią postacią jaką do tego się bierzę... Raphael i 6BBB FTW :D

A co do spamowania w Caliburze to odważne stwierdzenia biorąc pod uwagę że  tutaj combosów dajmy na to 10+ hitowych nie posadzisz chyba nikim poza Violą i może Maxim (nie jestem pewien). Ale w sumie co ja się znam ja najwięcej grałem tylko w MK swoim Scrub0 ;P

@Hiryu: Dobrze prawisz waszmościu :D
"Sua Sponte"

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 27, 2012, 16:27:56 »
Facebook to zło!!!
Jaki k**wa dziennikarz? :):)
Koleś powiedział co wiedział i tyle.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: shinek vs. Di, czyli o tym, dlaczego Nightmare (nie) jest przegięty
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 28, 2012, 17:18:15 »
sieg jest uber topem bo robi loda na całą arenę

Hahahahah padłem. Jestem w szoku co tu się za dyskusja wyklarowała, nie widziałem tego wcześniej. Trollujący dziennikarz - ten termin też mi się bardzo podoba :D Poza tym w piątke już się nie da maszować - za mało ciosów.


Jesteś GRZYBIORZEM.

shinek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
  • jestę randomę
    • Zobacz profil
    • Black Games
    • Email
  • PSN ID: shin--pl
  • Skąd: Wrocław