Autor Wątek: Xiao vs...  (Przeczytany 3081 razy)

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Xiao vs...
« dnia: Grudzień 21, 2009, 13:54:06 »
Czyli jak sobie radzić z konkretnymi postaciami. Kary, uniki, czego używać, a czego raczej nie przeciwko XYZ.

Daimossan

  • Gość
Odp: Xiao vs...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2009, 23:41:07 »
Jeżeli chodzi o Kazuyę to najlepiej obchodzić w lewą stronę, przynajmniej tak siostra mi mówiła jak z nią grałem np. kiedy kazuya tak kręci się po ziemi to trzeba szybko naciskać góra,góra i czasami działa, ino trzeba uważać na d/f+2 które często mnie uderza. Podobnie można obchodzić lasa i taki wyskok kinga z kolanem tylko nie pamiętam w którą stronę.

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Xiao vs...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2009, 01:39:39 »
Jeśli chodzi o stepowanie Kaza, to owszem, najlepiej w lewo, bo można minąć helle. df+2 łapie oba stepy, więc stepować się tego za bardzo nie da. Choć Xiao i to czasem potrafi :P

W tym temacie chodzi raczej o to, co konkretnie Xiao może zrobić przeciwko danej postaci, jak karać, jak kontrować, a nie, co ogólnie można przeciwko xyz robić ;)

XIA vs ANN
-AOP schyla się pod (uf+1,3),3+4 - po tej serii Anna ląduje za naszymi plecami i mamy gwarantowane BT 2,1,4 + juggle^^

XIA vs DJ
- AOP mija wszystkie trzy końcówki "brzuchów" - po bf+2,1 schodzimy do feniksa i mamy gratisową wybitkę w przypadku, gdy przeciwnik kończy serię (2_d+2_3+4)

Napiszę duuuużo w tym topicu, jak tylko będę miał ciut więcej czasu niż mam obecnie:) Dante, Liber - zachęcam również do udzielania się :)

Daimossan

  • Gość
Odp: Xiao vs...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2009, 08:18:50 »
a naprzykład zamiast schodzić do pheniks, nie można by zrobić iks+kółko Xiajką? ona tak fajnie wtedy odrzuca przeciwnikowi ręce na bok ( to się tyczy tego tył przód ręka, u daniela jelona).co do kar u Miśimy można kiedyś było krać d/f+4,4  poprzez d/f+2~1, powinno się dać i teraz no i walnąć jeszcze tą podbitkę z buta góra przód +3, można też zbijać łapy za pomocą iks+kółko. elektryczna pięść kaza idzie na "wysoko" więc można się schylić_wejść do AOP_ lub zrobić iks+kółko."bo można minąć helle" a to tak się nazywa ? fajnie teraz już będę wiedział. no wkażdym razie jak się je minie to ma się darmowe plecy ja np. robie kwadrat,dół,trójkąt i kwadrat +trójkąt:)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Xiao vs...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2009, 10:43:10 »
Co to jest iks+kółko:P? Serio pytam bo gram od kilku lat na sticku i tam mam guziczki bez oznaczeń:P.

VHO no ja sie bede chetnie udzielac tylko musze jeszcze zdobyc ex'pa Xio na jakieś maczapy ewentualnie pobawic sie nia a to wolno idzie jak się ma 4 mainy:d.

Guardian

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Life is brutal, SO am I!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Guardian-TcT-
  • Skąd: Ja mam wiedzieć?
Odp: Xiao vs...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2009, 14:35:35 »
A ja wiem czego nie robić grając z Bobem  ;)
nie przesadzać z AoP - tu Bob moze z crashować zam Aop jak i chyba każdy cios z niego wyprowadzone u/b+3+4
raczej nie za długo przebywać do Boba plecami komplet na plecy za 90hp lub ściąganie z wszelkich turlań u/b+3+4

Co to jest iks+kółko:P? Serio pytam bo gram od kilku lat na sticku i tam mam guziczki bez oznaczeń:P.

kwadrat-1 trójkąt-2 x-3 O-4 choć nie chcę mi się wierzyć że nie wiedziałeś xD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 14:39:42 wysłana przez Guardian »