Autor Wątek: Zdarzenie w Dąbrowie  (Przeczytany 7476 razy)

evil_cock

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Skąd: Krak�w
Zdarzenie w Dąbrowie
« dnia: Listopad 02, 2011, 01:07:44 »
Jeśli dam właścicielom sklepu równowartość gry, którą ktoś zaj'ebał to czy będzie opcja na kolejną edycję? No bo jeśli to ma być powód rezygnacji z kolejnej edycji, to ja nie widzę żadnego problemu.
Po prostu nie chciałbym, żeby jeden złodziej zniszczył fun 40 osobom.

Młody, załatw numer konta i ustalaj termin następnego turnieju :)


I żeby wszystko było jasne, bo najwidoczniej z kilkomu osobami się nie zrozumiałem. Obowiązuje absolutny zakaz grania na mnie: Bobem, Zafiną, Miguelem i Alisą :D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2011, 02:37:48 »
Oferta hojna, ale poddaję pod dyskusję pomysł następujący - zróbmy listę osób, które są skłonne wyłożyć na to dobrowolnie po parę złotych, następnie wszyscy się złożymy.

Trochę niepokoi mnie fakt, że na ostatnim turnieju w Czechach miała miejsce podobna sytuacja, zwłaszcza że Polaków było tam dość dużo. Nie chciałbym, żeby przylgnęło do nas miano złodziei.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2011, 09:59:57 »
Porównajcie kto był w Czechach i Dąbrowie i zawęzicie listę podejrzanych, potem w krzyżowy ogień pytań a na końcu solidny wpierdol, z streamem dla widzów.

sla

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
  • Skąd: Kraków
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2011, 10:53:40 »
Nie dobrze się stało i wielka szkoda byłaby, gdyby kolejne tury u Was się nie odbyły. Jeżeli zrzuta na pokrycie Waszych strat pomoże, chętnie się dorzucę.

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2011, 10:56:00 »
Ja osobiście myślę, że pomysł Nevana jest dobry. Szkoda by było, żeby przez jakiegoś cepa miał się nie odbyć już taki zajebisty turniej. Z resztą tak jak pisał Mashter wcześniej. Mam nadzieję tylko, że uda się przekonać organizatorów do takiego rozwiązania :) .

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2011, 12:31:51 »
Sam nie byłem, a piątaka dam na taki cel.
Złodziejowi życzę raka odbytu.

Skwara

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2011, 12:44:21 »
Też mogę dołożyć jakies drobne.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 12:45:53 wysłana przez Skwara »

xGameCenter

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
    • www.xgamecenter.pl
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2011, 19:05:23 »
Panowie tutaj nie chodzi o te 100 zł za mortala.

Chodzi o fakt, że poświęcamy swój czas, energię i pieniądze (sponsorów niestety brak) na zorganizowanie takiego turnieju a ktoś potrafi przyjechać, i ukraść coś ze sklepu. Za pierwszym razem był to pad do ps3 - mieliśmy nadzieję, że taki wyczyn już się nie powtórzy - a jednak.

Boimy się, że następnym razem zniknie konsola albo telewizor (?).


P.S. Zbiórki kasiory na prawdę nie musicie robić - obejdzie się - chociaż pomysł szczytny.

Pozdrawiam
xGameCenter
xGameCenter - wymiana gier konsolowych Dąbrowa Górnicza

http://www.xgamecenter.pl

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2011, 19:09:59 »
Trochę niepokoi mnie fakt, że na ostatnim turnieju w Czechach miała miejsce podobna sytuacja, zwłaszcza że Polaków było tam dość dużo. Nie chciałbym, żeby przylgnęło do nas miano złodziei.
o tym samym pomyślałem kiedy pojawiło się to info
pomysł ze zrzutką całkiem git - jak coś to chętnie dorzuce (może na następnej edycji udałoby się wcisnąć Streeta? :D ) tylko, żeby z tego nie wyszła jakaś tradycja sponsorowania skurwli kradnących na turniejach. Na zasadzie "podpierdole coś tam bo community i tak odkupi"
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2011, 19:12:06 »
Niestety, nie jesteśmy w stanie zapobiec takim zdarzeniom. Chociaż dziwię się bardzo, bo zdarzało mi się organizować u siebie w domu zloty na których bywało niewiele mniej osób niż na Waszym turnieju a mam u siebie też niemało wartościowego sprzętu i nigdy nikomu nic nie zginęło.

Jeśli stawiacie sprawę w ten sposób, to potrafię to zrozumieć, aczkolwiek uważam że właściwym zachowaniem byłoby zrobienie zbiórki by zwrócić Wam za straty, bez względu na to czy zamierzacie organizować kolejne turnieje, czy też nie (co byłoby ze szkodą dla społeczności).

Ze swojej strony chcę dodać, że taka propozycja to nie precedens i nie podpiszę się więcej pod akcją nabijania kabzy komuś, kto nie potrafi zastosować się do najbardziej podstawowych zasad jakie panują na naszej scenie.

Podajcie mi na PM numer konta i rozwiążemy tą kwestię.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2011, 19:15:43 »
Ja wam powien tak: wyrywkowo pod koniec sprawdzic plecaki i c**j. Jak sie trafi fajfus to oklepac mu maske i zbanowac na wiecznosc. Raz tak sie zrobi i juz drugi taki cwaniaczek sie nie trafi - trust me. W arabii saudyjskiej ucinali prawa reke zlodziejom - szybko sie odechcialo.

TeeVar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2011, 19:30:17 »
Wolf to nie wchodzi w gre. Impreza byla otwarta i kazdy mogl przyjsc i popatrzec. Czesc uczestniow zmyla sie o 16, czesc o 18 a reszta zostala do samego konca. W trakcie samego turnieju ludzie chodzili do sklepow i mogli gre wyniesc w kazdym momecie. Zastanawiajace jest tylko w ktorym momecie dokonano samej kradziezy bo o ile dobrze pamietam gry na x360 sa po przeciwnej stronie od wejscia a dodatkowo byly osoby od organizatorow.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 02, 2011, 19:45:23 »
No coz, przykra sprawa jak by nie patrzec. Wszedzie k**wa cos gine - w Lodzi tez zajebali Furbowi gre i cos komus jeszcze chyba zginelo. Sad...

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 02, 2011, 19:51:30 »
Za niedługo będzie tak, że każdy będzie się bał urządzać cokolwiek, chyba że spotkania dla zaufanych ludzi.

To smutne i żałosne, jak dla paru zeta ktoś tak się potrafi zachować.

Niemniej uważam, że sprawę jednak by należało załatwić tak, jak wcześniej proponowałem.

Z tego co widzę na stronie to sklep jest w soboty otwarty do godziny 16. Czy macie wtedy wielu klientów? Proponowałbym np. jeśli ktoś jest zainteresowany towarem z Waszej oferty otwierać sklep tylko jeśli macie konkretnego klienta. Co prawda szkoda mi będzie tego zielonego siedziska, ale cóż.

A swoją drogą, Solo także organizował niejeden zlot u siebie w firmie gdzie ma magazyn ze stanami idącymi w grube dziesiątki tysięcy złotych, jeśli nie więcej i też się nigdy nic podobnego nie zdarzyło.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Zdarzenie w Dąbrowie
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 02, 2011, 19:54:35 »
Ja wam powien tak: wyrywkowo pod koniec sprawdzic plecaki i c***. Jak sie trafi fajfus to oklepac mu maske i zbanowac na wiecznosc. Raz tak sie zrobi i juz drugi taki cwaniaczek sie nie trafi - trust me. W arabii saudyjskiej ucinali prawa reke zlodziejom - szybko sie odechcialo.


Powinni profilaktycznie i wyrywkowo okazjonalnie ucinać jedną rękę losowej osobie, ku przestrodze. rotfl.