Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 30871 razy)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 24, 2012, 14:43:01 »
Crono, naprawdę nie musisz mi pisać czemu to zrobili, to była pierwsza rzecz jaką uznałem za bzdurną w tej grze.

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 24, 2012, 14:47:03 »
do tego każda postać jedzie na autopilocie, sami się rozwijają a nam pozostaje tylko dobrać broń i ustawić kilka skili. Ja chce z powrotem system drzewek :(

Tak, a i tak był jeden, dwa słuszne buildy które wszyscy kopiowali. A teraz możliwości miksu umiejętności + run są dużo dużo większe niż w poprzedniczce.
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 24, 2012, 14:57:43 »
Akurat na te runy nie narzekajcie bo w WoWie, w nowym dodatku, ma być tak że co 15 lvli dostajesz do wyboru 1 talent z 3 a że poziom max będzie 90 to oznacza 6 takich punktów a na każdy punkt masz tylko 3 możliwości (!) więc akurat D3 nie jest tak mocno poszkodowane jakby mogło być. Ja na D3 nie czekam specjalnie ale system skilli nie jest taki głupkowaty jaki ma być w WoWie a tego można było się obawiać właśnie.

Bawiłem się co prawda tylko jakimś oficjalnym kalkulatorem ale jako że jesteście po becie to rozwiejecie moje wątpliwości. Jest ograniczona liczba slotów skilli jakich na raz używasz czy jest jeszcze coś takiego (jak zasugerował mi kalkulator) że dany w danym slocie tylko z danej grupy skilli możesz coś wsadzić, np tylko defensywne bądź ofensywne bądź buffy itp itd?
"Sua Sponte"

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:00:33 »
Animacje mnicha slabe? HYH. Przeciez granie nim to poezja, az sie czuje power:D

A w D2 jak bylo? 1 build i jechane, 0 w mane, wszystko w HP itp

Dla mnie gra bedzie przekozak :)
Nie zakładaj od razu, że jestem hejterem biabolo. Zarówna ja jak i moje sterczące z podniecenia sutki czekamy na premierę :P
Po prostu kilka rzeczy trudno mi przełknąć. Tak, będę grał mnichem. Co do jego animacji to głównie chodziło mi o to, że jako jedyna postać w całej grze nie wiadomo po co trzyma w ręku broń, inni z niej korzystają zgodnie z przeznaczeniem a mnich trzymając broń bije ręką lub nogą a swordy, topory itp. teleportuja się na plecy co po prostu wygląda komicznie.  Zresztą spora część osób na to buuuczy ;]

O modyfikacjach skili przez runy nie zapomniałem. Może i modyfikacji będzie sporo, ale połowa z tego będzie słaba, następna połowa nieprzydatna i jak zwykle wyjdzie na to, że będą biegać same klony. Ktoś będzie miał "podmuch mrozu" ktoś "podmuch ognia" a jeszcze ktoś "podmuch śmierci" itp. wiec nie tyle każdy będzie miał co innego co po prostu jedną z pięciu wersji tego samego skilla ;]

Zaskoczył mnie co-op. Grało się dość płynnie we 4, w pełnej wersji pewnie będzie jeszcze lepiej ;]

EDIT:
Bawiłem się co prawda tylko jakimś oficjalnym kalkulatorem ale jako że jesteście po becie to rozwiejecie moje wątpliwości. Jest ograniczona liczba slotów skilli jakich na raz używasz czy jest jeszcze coś takiego (jak zasugerował mi kalkulator) że dany w danym slocie tylko z danej grupy skilli możesz coś wsadzić, np tylko defensywne bądź ofensywne bądź buffy itp itd?
Te pogrupowane skille wywołały sporo zamieszania. Ale ponoć w opcjach można sobie ustawić by to wyłączyć, za późno się zorientowałem by to sprawdzić. Sloty są oczywiście ograniczone, nie pamiętam ile dokładnie ich było, chyba 6 z czego 2 z nich to są pod PPM i LPM.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 15:13:37 wysłana przez SAMEWISE »

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:18:28 »
Tak Grabczas, ilość slotów skilli których możesz używać to 6. Zaczynasz z dwoma lub trzema, już nie pamiętam, kolejne odblokowują się co ileś poziomów. Co oznacza że na początku możesz mieć 10 skilli a używać tylko trzech. W closed becie przynajmniej można było te skille zmieniać w biegu, obecnie jak podmienisz sobie skill to musisz poczekać X czasu zanim będziesz mógł go użyć.

To również mi się nie podoba. ;]

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 25, 2012, 21:41:09 »
Te pogrupowane skille wywołały sporo zamieszania. Ale ponoć w opcjach można sobie ustawić by to wyłączyć, za późno się zorientowałem by to sprawdzić. Sloty są oczywiście ograniczone, nie pamiętam ile dokładnie ich było, chyba 6 z czego 2 z nich to są pod PPM i LPM.

Tak, można było wyłączyć takie ograniczenie.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 04, 2012, 15:30:17 »
Gra jest o wiele lepiej zoptymalizowana niz beta i Animacje Monka sa takie jakie maja byc ;f
Za to Auction House to jakis zart z tymi prowizjami ...

oskar

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: >_<
  • Skąd: wroclaw
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 04, 2012, 15:53:40 »
Za to Auction House to jakis zart z tymi prowizjami ...

za czasow diablo 2 handel itemami kwitł w najlepsze z czego blizzard nie mial ani grosza. to jest bardzo dobre rozwiazanie moim zdaniem. poza tym blizzard tepil jak mogl handel podziemny czego dobrym przykladem bylo zbanowanie konta w wowie kolesia ktory kupil zbroje za 5k$. 

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 05, 2012, 01:02:27 »
O co chodzi z tym Armor Progression? Czy to znaczy, że są tylko 3 opcje wyglądu, niezależnie od tego jaki zestaw mamy na sobie?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 06, 2012, 11:53:32 »
Czy ktos jeszcze zamawial na ultimie? Premiera jest 15 a w zamowieniach mam napisane że Ultima mi już dzisiaj wysłała Diablo 3 EK O_O

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 06, 2012, 11:56:34 »
Na Battle.Necie nie jest tak, że gra dojdzie, ale nie będziesz mógł jej odpalić do premiery?
smh tbh fam

Crono

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Poznań Dojo
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Crono86
  • PSN ID: CronoPL
  • Skąd: Poznań
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 06, 2012, 12:22:56 »
Za to Auction House to jakis zart z tymi prowizjami ...
za czasow diablo 2 handel itemami kwitł w najlepsze z czego blizzard nie mial ani grosza. to jest bardzo dobre rozwiazanie moim zdaniem. poza tym blizzard tepil jak mogl handel podziemny czego dobrym przykladem bylo zbanowanie konta w wowie kolesia ktory kupil zbroje za 5k$. 

Ta pomysł jest dobry, ale 1$ za każdy wystawiony przedmiot i 15% prowizji całej sumy od przelewu z waluty Blizzard na prawdziwa kase to gruba przesada.



Czy ktos jeszcze zamawial na ultimie? Premiera jest 15 a w zamowieniach mam napisane że Ultima mi już dzisiaj wysłała Diablo 3 EK O_O
Zamówiłem zwykła wersje, u mnie nic nie ma.. pewnie przeoczenie bo wątpie żeby już ja mieli

Na Battle.Necie nie jest tak, że gra dojdzie, ale nie będziesz mógł jej odpalić do premiery?

Dokładniej to nie odpalisz nawet instalatora aż do 0:01 15 Maja
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 12:28:54 wysłana przez Crono »

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 06, 2012, 13:16:14 »
Kolekcjonerki wysyłają wcześniej żeby zapewnić możliwość odpalenia gry w dzień premiery. Kolega miał chyba taką samą sytuację z kolekcjonerką któregoś dodatku do WoWa. Dostał wcześniej pudło ale grać mógł normalnie.

Co do prowizji, no cóż... Dobrze że mnie do takich rzeczy nigdy nie ciągnęło :D Jeżeli jakimś trafem zdecyduję się na D3 to wolałbym sam wszystko wywalczyć ;) Względnie ze znajomymi.
"Sua Sponte"

oskar

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: >_<
  • Skąd: wroclaw
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 06, 2012, 13:56:33 »
Za to Auction House to jakis zart z tymi prowizjami ...
za czasow diablo 2 handel itemami kwitł w najlepsze z czego blizzard nie mial ani grosza. to jest bardzo dobre rozwiazanie moim zdaniem. poza tym blizzard tepil jak mogl handel podziemny czego dobrym przykladem bylo zbanowanie konta w wowie kolesia ktory kupil zbroje za 5k$. 

Ta pomysł jest dobry, ale 1$ za każdy wystawiony przedmiot i 15% prowizji całej sumy od przelewu z waluty Blizzard na prawdziwa kase to gruba przesada.

Nie widzie w tym w zadnym momencie przesady. daja mozliwosc darmowego i legalnego zarabiania na ich grze, normalne zatem ze sami chca tez zarobic. gra jest bez abonamentu, pamietajcie o tym.
a co do samego startu serwerow to mam takiego dobrze poinformowanego jego mościa, dzieki ktoremu gre juz mam na dysku a cd-key sie kupi z neta za hym 130zl? granie od 14 maja ponoc. 


Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 06, 2012, 22:54:58 »
Maddest a nie dostales maila od Ultimy ze anulowali Twoje zamowienie na EK? Bardzo duzo ludzi, ktorzy zamowili EK ( w tym ja) dostalo takiego maila. Na oficjalnym forum diablo ostro pocisnelismy Ultime i raczej nikt z nas juz tam nigdy nic nie zamowi. Mi sie udalo zamowic na gram.pl i mam potwierdzenie. Wysylka gry ma sie odbyc 14 maja. Zaden sklep nie ma pudelkowej wersji wczesniej, mozna ewentualnie sciagnac gre kupujac ja przez konto battle.net ale i tak odpalisz gre dopiero w dniu premiery.

Swoaj droga nie moge sie doczekac gry, Blizzard naprawde sie postaral. Grajac w kilka wersji bety musze przyznac, ze gra naprawde dziala rewelacyjnie. A wraz z osiagnieciem 60 levelu bedzie mnostwo dodatkowych rzeczy. Czytalem ostatnio fajne porownanie ilosci zycia pierwszego bossa (Skeleton King), ktory na normalu ma 1400 zycia a na Inferno prawie 16 milionow ^^. Bedzie sie dzialo. Hell Yeah.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 22:59:20 wysłana przez Tundra »