Autor Wątek: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]  (Przeczytany 24736 razy)

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 02, 2011, 21:25:44 »
Ty naprawdę KBB udajesz głupiego czy jesteś ? to było tylko i wyłącznie porównanie opcji jakie mamy gdy wyłapiemy właśnie coś w stylu b+1 na początku rundy i było to porównanie do strita gdzie żeby zabić kogoś to trzeba kilka razy zgadnąć a nie wybić sobie na początku rundy i mamy w 99% wygraną rundę. Czytaj ze zrozumieniem a później się wypowiadaj bo piszę to już chyba 3-ci raz.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 02, 2011, 21:46:39 »
Pitrex - a w SF masz Ultre, a w tekkenie nie, ha! No przeciez skoro wiesz, ze mozesz wylapac b+1 na poczatku rundy, to po co to lapiesz, nie kumam : p.

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 02, 2011, 21:50:51 »
Pitrex - a w SF masz Ultre, a w tekkenie nie, ha! No przeciez skoro wiesz, ze mozesz wylapac b+1 na poczatku rundy, to po co to lapiesz, nie kumam : p.

Ultry nigdy nie ma na początku rundy ;) a po za tym przeciez nie mowie ze wylapuje tylko  ze Tekken jest jaki jest.....ale nie ważne już bo widzę że albo ludzie nie czytają tego co piszę albo jestem cymbałem do kwadratu ale nvm.

bsurma

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stoned Minimum Professor
    • Zobacz profil
  • PSN ID: gggyb
  • Skąd: Kielce
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 02, 2011, 22:01:27 »
Pitrex - a w SF masz Ultre, a w tekkenie nie, ha! No przeciez skoro wiesz, ze mozesz wylapac b+1 na poczatku rundy, to po co to lapiesz, nie kumam : p.

Ultry nigdy nie ma na początku rundy ;) a po za tym przeciez nie mowie ze wylapuje tylko  ze Tekken jest jaki jest.....ale nie ważne już bo widzę że albo ludzie nie czytają tego co piszę albo jestem cymbałem do kwadratu ale nvm.

Ultry nie ma na początku, ale zawsze może być na końcu... :P Wystąpienie czasowe ultra combo, juggle'a czy jakiegokolwiek gamebreakera dla mnie nie ma znaczenia, bo większość jednakowo przechyla szalę zwycięstwa na jedną czy drugą stronę.

Just my two cents.


Najlepszy w przegrywaniu na żyletkach evr.

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 02, 2011, 22:48:46 »
Wieczne kłótnie o to kto jest lepszy :O. Spruwacie się nad tym co drugi post na tym forum. Każdy w tej dyskusji myślałem, że gra 4fun. A widzę, że tak nie jest. Zwracacie uwagę nawet na to ile czasu trwa Wasza PRZEGRANA. Ludzie, którzy naprawdę ogarniają tą grę, nie muszą tego udowadniać na forum (Tenshi, Matt, Tokis - oni nigdy nie spuszczają się nad swoją fantastyczną grą). Pokazują to dopiero na turnieju a czas, który traciliby na te dyskusje, spędzają na practisie lub oglądając walki najlepszych.

EDIT:
Kucnięte b+1 to move, który skarać WSem trzeba. Na reakcję nie kucniemy, no ale są sytuacje, że spodziewać się można. Wciąż jednak b+1 jest imbą.

Movement wyćwiczycie tylko grając..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2011, 22:52:48 wysłana przez szyper »

bsurma

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stoned Minimum Professor
    • Zobacz profil
  • PSN ID: gggyb
  • Skąd: Kielce
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 02, 2011, 22:58:25 »
Wieczne kłótnie o to kto jest lepszy :O. Spruwacie się nad tym co drugi post na tym forum. Każdy w tej dyskusji myślałem, że gra 4fun. A widzę, że tak nie jest. Zwracacie uwagę nawet na to ile czasu trwa Wasza PRZEGRANA. Ludzie, którzy naprawdę ogarniają tą grę, nie muszą tego udowadniać na forum (Tenshi, Matt, Tokis - oni nigdy nie spuszczają się nad swoją fantastyczną grą). Pokazują to dopiero na turnieju a czas, który traciliby na te dyskusje, spędzają na practisie lub oglądając walki najlepszych.

EDIT:
Kucnięte b+1 to move, który skarać WSem trzeba. Na reakcję nie kucniemy, no ale są sytuacje, że spodziewać się można. Wciąż jednak b+1 jest imbą.

Movement wyćwiczycie tylko grając..

Gra raczej służy do zabawy, więc na pewno wszyscy grają 4fun :) Ja tak naprawdę ich rozumiem, bo bez jakiejkolwiek rywalizacji byłoby cholernie nudno.

Że tak się włączę, b+1 to rzeczywiście szatańskie nasienie. No ale cóż, Steve musi z czegoś żyć, i po coś ma ruchy CH na full juggle :P


Najlepszy w przegrywaniu na żyletkach evr.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 02, 2011, 23:31:05 »
Wieczne kłótnie o to kto jest lepszy :O. Spruwacie się nad tym co drugi post na tym forum. Każdy w tej dyskusji myślałem, że gra 4fun. A widzę, że tak nie jest. Zwracacie uwagę nawet na to ile czasu trwa Wasza PRZEGRANA. Ludzie, którzy naprawdę ogarniają tą grę, nie muszą tego udowadniać na forum (Tenshi, Matt, Tokis - oni nigdy nie spuszczają się nad swoją fantastyczną grą). Pokazują to dopiero na turnieju a czas, który traciliby na te dyskusje, spędzają na practisie lub oglądając walki najlepszych.

EDIT:
Kucnięte b+1 to move, który skarać WSem trzeba. Na reakcję nie kucniemy, no ale są sytuacje, że spodziewać się można. Wciąż jednak b+1 jest imbą.

Movement wyćwiczycie tylko grając..

Ja tam się nie spuszczam do niczego i nie błyszczę, ale jeśli ktoś sobie robi jaja z mojej osoby, to chyba coś tu jest nie w porządku. Mogę kogoś szanować, jeśli ten ktoś zachowuje się jakoś należycie.
No ciekawe jakbym wyćwiczył movement gdybym nie grał? ;p Movementu uczy się w practice a jego używania na sparach, proste. Zresztą nie wiem o co Ci chodzi szyper, ja nadmieniłem, że jestem słaby i próbuję się uczyć jak to tylko możliwe, raczej szukasz czegoś na siłę.
fade em
need dat

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 02, 2011, 23:34:35 »
To Wasza dyskusja jest śmieszna, ale ok, continue. Ćwiczysz w practice? GL

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 04, 2011, 10:42:43 »
Żadnego "continue", Szyper, przynajmniej nie w takiej formie. :)

Rozmawiajcie o movemencie, a nie o tym kto jest lepszym lub słabszym graczem. Komandos - Twój post w ogóle nic nie wnosił do tematu, nie masz nic do powiedzenia na temat movementu?

Proszę postować na temat.

P.S. Sunchip w wywiadzie powiedział, ze większość swojego skilla wypracował w practice. Przechwalał się czy nie? Według mnie niezupełnie, widać u niego czas spędzony na practice, ale jednocześnie nie docenia swoich sparring partnerów - to oni weryfikowali jego strategię.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 04, 2011, 12:55:31 »
Ale na pewno poruszania nie wyćwiczył na practice. Zresztą akurat Movement Sunchip ma dość biedny. Jednak ogranie i wyrywanie z rzutów ma wyśmienite, co właśnie na practice można, a nawet powinno się trenować.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 04, 2011, 13:32:25 »
Ogólnie nie rozumiem tego całego zachwytu nad backdash cancelem. Po co uciekać tak daleko, że nie jesteś w stanie zrobić whiff-punish? ;) Z bliska lepszy jest SSW.

Chyba że ma się postać z zasięgowym whiff-punishem, wtedy to ma sens.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 04, 2011, 13:42:27 »
Wlasnie dlatego jest ten caly zachwyt nad backdash cancelem, bo w polaczeniu z dobrym whiff punisherem tworzy godlike kombinacje.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 04, 2011, 13:52:31 »
Widziałam na Crashu walkę, gdzie koleś płynął do tyłu non stop backdash cancelem, aż był tak daleko, że i tak musiał przydashować spowrotem. :) I po co mu to było? Koniec końców przegrał. To tylko mała anegdotka ;)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 04, 2011, 13:56:49 »
Widziałam na Crashu walkę, gdzie koleś płynął do tyłu non stop backdash cancelem, aż był tak daleko, że i tak musiał przydashować spowrotem. :) I po co mu to było? Koniec końców przegrał. To tylko mała anegdotka ;)
Bo pić to trzeba umieć. - Bo backdashować to trzeba umieć.
To była taka mała analogia.
fade em
need dat

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - Movement [Zbiór tutoriali]
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 04, 2011, 14:02:26 »
Przeciez wiadomo ze samym backdash cancelem sie nie wygra, szczegolnie robionym bezmyslnie. To jest tylko narzedzie, jak wiele innych.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"