Autor Wątek: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A  (Przeczytany 20200 razy)

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 05, 2011, 01:21:40 »
ja  wogole nie wiem juz co mam z netem pingi na poziomie 4-8 (srednio 6 to jest az za dobrze) a grac sie nie da:/ net na kablu wszedzie OK tylko nie w tej grze
dzis grałem z 3 kitanami z rzedu i ze wszystkim wdupiłem choc nic nie umiały ani razu armora nie wymierzyłem wszystko na CH zarłem, IAGB tez masci mi na potege robi AGB i na tradey zre wsjo bo sie nie da blokwac na szybkim opadnieciu jak nie ma IAGB tylko zwykłe AGB

Caracal82

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Polska/Anglia
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 08, 2011, 19:05:13 »
panowie mam pytanko bo wcześniej mówiliście że ten Ex Puddle w rogu jako reset jest 100% gwarantowane a ja próbowałem na practice ze smokiem któremu ustawiłem wake up attack i zawsze mi wychodził chmurką czy to atut Ex Smoke away ? czy za wolno wciskałem ex puddla?  w sumie czytałem że Ex smoke away przechodzi przez wszystko ale może wy to lepiej przetestowaliście
feel death's cold embrace

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:37:07 »
panowie mam pytanko bo wcześniej mówiliście że ten Ex Puddle w rogu jako reset jest 100% gwarantowane a ja próbowałem na practice ze smokiem któremu ustawiłem wake up attack i zawsze mi wychodził chmurką czy to atut Ex Smoke away ? czy za wolno wciskałem ex puddla?  w sumie czytałem że Ex smoke away przechodzi przez wszystko ale może wy to lepiej przetestowaliście

O jaki ice puddle w rogu chodzi? o 3x NJP ex ice puddle? czy np 212 freeze,ex icepuddle?

z tego pierwszego szybkie wakeupy uciekna

Caracal82

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Polska/Anglia
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 09, 2011, 06:00:11 »
właśnie o tym pierwszym mówię. 3xNjp i ExPuddle. Smoke mi ucieka poprzez smokeaway.
feel death's cold embrace

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 09, 2011, 14:33:35 »
właśnie o tym pierwszym mówię. 3xNjp i ExPuddle. Smoke mi ucieka poprzez smokeaway.


z tego da sie uciec, nie jest to gwarant

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:24:36 »
Dla mnie jest okej. Poprostu pare jego zagrywek nie rozkminialem i dalej nie kminie. Ciezko na niego rushowac - trzeba zonowac przez ten klon, tak ze Onizuka ten twoj klon to klatwa dla Ciebie bo w wiekszosci starac bedziesz zonowany jesli bedzie taka mozliwosc.

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:57:30 »
Dla mnie jest okej. Poprostu pare jego zagrywek nie rozkminialem i dalej nie kminie. Ciezko na niego rushowac - trzeba zonowac przez ten klon, tak ze Onizuka ten twoj klon to klatwa dla Ciebie bo w wiekszosci starac bedziesz zonowany jesli bedzie taka mozliwosc.

Hm nie wiem czy do konca rozumiesz na czym granie subem polega ;d

Stawiajac klona na mapie, odcinasz jakas czesc ekranu dla przeciwnika i dashujesz do niego, pozniej znowu robisz jakies 224 clone i rzucasz iceballem jak widzisz ze chce cie zonowac walisz 224 slide i juz jest typ pod sciana a wtedy zaczyna sie zabawa. Cala gra subem polega na doprowadzeniu typa pod sciane.

Nie wiem czy zawuwazyles ale ofensywe sub ma mocna i jak cie ruszowalem bo mnie chciales zonowac to zblizales sie coraz bardziej do sciany i tak w kolko. Ten klon to blogoslawienstwo a nie przeklenstwo.

Caracal82

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Polska/Anglia
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 10, 2011, 16:52:00 »
Onizuka a jeszcze się tak zastanawiałem czy można ukarać klona iceballem gdy grasz sub vs sub? Bo zauważyłem że recovery z clona jest cholernie długie i wiem że z half of screen scorpem ukarzę klona poprzez sznurówkę ale zastanawiam sie czy idzie ukarać poprzez iceball powiedzmy z odległości skoku. Nie mam jak tego przetestować za bardzo bo nikt tu w mortala nie gra gdzie jestem.
feel death's cold embrace

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 10, 2011, 17:15:16 »
Onizuka a jeszcze się tak zastanawiałem czy można ukarać klona iceballem gdy grasz sub vs sub? Bo zauważyłem że recovery z clona jest cholernie długie i wiem że z half of screen scorpem ukarzę klona poprzez sznurówkę ale zastanawiam sie czy idzie ukarać poprzez iceball powiedzmy z odległości skoku. Nie mam jak tego przetestować za bardzo bo nikt tu w mortala nie gra gdzie jestem.

Jak sie zaczyna Sub vs Sub i ty robisz clona a przeciwnik iceballa to klon wyjdzie ale dostaniesz iceballa :)
okolo 40 recovery frames jest

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 10, 2011, 20:36:34 »
No nie moge, MS grający Kabalem, który ma relunchera po kolanie, krzyczy na reset b2. Kabal kótry ma 7 framowe okno do wypokowania dash cancela...:< :p

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 11, 2011, 09:13:25 »
Niestety Kabal Imba!

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 11, 2011, 11:40:27 »
bez tego byłby obok strajkera i sziwy, musi miec pasek aby cos ugrac, brak armora na X-raya i zalowy dmg z comb z nim, wszystkie overheady to finishery na osatni cios. low jest dopiero po 3 hicie w stringu na 2 pierwszych mozna sie schylic. brak combostartera od ataku na low/high to chyba jedyna postac w grze. jeden z najnizszych DMG comb w grze. fakt ma fajne piły ale nie jest to low hat kunga czy low scream sidel, ma super IAGB ale ktore wykonac poprawnie jest trudno.

ale zgadzam sie ze wszystkie cancele i frametrapy sa imba w grze gdzie jest ogromny cheapdmg i brak sensownych mechanizmow obronnych poza brakerem i IMBA spinem pało.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 11, 2011, 14:39:20 »
@Apock - ja nie krzycze :P mowie tylko, ze mi ciezko z nim. I jeszcze do tego klon ktory mnie limituje :/
Strasznie dretwa ta walka z tym Subem jego jest. Do poki nie wymysle jak sobie radzic to bedzie mnie to irytowac ;]

@Kowal, dobrze mowisz bo ludzie mysla, ze jak jest reset kolankiem to Bog wie co Kabalem mozna grac heh:D

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 11, 2011, 18:34:32 »
Zadajecie tyle chip dmg ze zawsze macie pasek ;d

Moon nie jest dretwa =[ To taki mindgames!

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mrożące krew w żyłach pytania - Sub-Zero Q&A
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 12, 2011, 00:36:15 »
Dla mnie twoja gra jest dretwa - Dla Ciebie ona moze byc Jezu chryste. I.D.G.A.F.
Dzis juz troche dostales w dupsko. Co Ci je oslanie to ten klon, ale niebawiem "go obejde"