Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 49616 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Seriale
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 07, 2011, 14:12:06 »
No dexter to zdecydowanie mój ulubiony serial (nie oglądam za wiele, ale na ogół daje szanse hypowanym produkcjom i oglądam po kilka odcinków dla rozeznania), co do dalszych sezonów opinie są mieszane dla mnie jednak jest bezkonkurencyjny. Całkowity brak fillerów, bardzo wyraźna fabuła, krótkie sezony, w miarę zgrabne zakończenia sezonów, świetny bohater - super. To jedyny serial który w raz z kolejnymi sezonami przyciąga coraz większe rzesze widzów, ewenement.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

eSKaeN

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • ---=[ D T S ]=---
    • Zobacz profil
  • Gamertag: EloZiomPL
  • Skąd: Lębork
Odp: Seriale
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 07, 2011, 14:13:18 »
Wszystkie są na podobnym poziomie, choć nie pamiętam dobrze, bo oglądałem to spory czas temu. Za to ostatni sezon miażdży jajka. Cały czas jest napięcie a finałowy odcinek daje radę :)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Seriale
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 07, 2011, 14:15:15 »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Seriale
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 07, 2011, 14:30:53 »
Przykro mi Snejku, ale kolejne nie są już tak dobre. Owszem, trzymają bardzo wysoki poziom, ale mimo wszystko przez niemal wszystkich pierwszy sezon uważany jest za najlepszy.

Za to ostatni sezon miażdży jajka. Cały czas jest napięcie a finałowy odcinek daje radę :)
Mam nieodparte wrażenie, że piszesz o czwartym, a nie o piątym sezonie.

eSKaeN

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • ---=[ D T S ]=---
    • Zobacz profil
  • Gamertag: EloZiomPL
  • Skąd: Lębork
Odp: Seriale
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 07, 2011, 14:38:23 »
Właśnie piąty mi się najbardziej podobał. Szczególnie finałowy odcinek, ale tylko do jednego momentu (nie będę spojlerował). Jednak po zakończeniu oglądania miałem pewien niedosyt, dlaczego tak się stało a nie inaczej :)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Seriale
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 07, 2011, 15:53:05 »
Mi sie zupelnie nie podobalo zakonczenie, spodziewalem sie czegos co sprawi, ze bede szukal szczeki pod biurkiem.
5 sezon najslabszy ze wszystkich IMO.

Oglada ktos Californication? Najlepszy serial ever ;D Na dniach puszczaja nowy sezon, a w necie sa juz pierwsze 2 odcinki z wycieku.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Slide

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 07, 2011, 17:37:04 »
Ja ostatnio zacząłem oglądać Battlestar Galactica polecam. Nigdy nie lubiłem motywów kosmicznych, ale ten serial wciągnął mnie od pierwszego odcinka. Klimat w serialu wciąga od pierwszych 5 minut - dosłownie mówię, poczatkowa scena jedna z lepszych jakie widziałem w serialach. W starym oldschoolowym klimacie :]

Co do Dextera to finał piątego sezonu po prostu zjebali. Nie tego oczekiwałem po czwartym sezonie.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Seriale
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 07, 2011, 17:40:53 »
BSG jest super! oglądałem polecam! dobry jest jeszcze leciwy Firefly, taki scfi w klimacie wild west, troszkę trąca cowboy bebop.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Tundra

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 01, 2011, 16:23:32 »
Zaczalem ogladac ostatnio Breaking Bad, bardzo dobry serial.

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Seriale
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 01, 2011, 16:31:42 »
Czysta Krew .POlecam.

eSKaeN

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • ---=[ D T S ]=---
    • Zobacz profil
  • Gamertag: EloZiomPL
  • Skąd: Lębork
Odp: Seriale
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 01, 2011, 16:53:22 »
Spartakus - jeżeli ktoś lubi klimaty Rzymu, walki gladiatorów i ujęcia wyjęte z filmu "300", to polecam.
Serial "Rzym" też jest dobry.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Seriale
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 03, 2011, 13:15:41 »
Twin Peaks!!! Matko, ten serial jest tak genialny i na tamte czasy tak bezczelny, że ja w szoku jestem... Di, jakim cudem wymiękłeś po 1 sezonie?? o_0  Mieszanka dreszczowca, dramatu, kryminału, wątki paranormalne i cudna muza. Ten serial błyszczy wysoko ponad innymi a długo broniłem sie przed oglądaniem tego arcydzieła i aż strach pomyśleć ile bym stracił. Ale na szczęście już nie stracę ^ ^

Co do Dexa to 1S był niesamowity, 2S nieco słabszy ale równie dobry zaś 3S miał tylko kilka dobrych momentów. Za to 4S przebija na wylot chyba wszystkie sezony i wszyscy bili pokłony scenarzystom. 5S jest moim zdaniem najsłabszy, wszyscy myśleli, że po tak dobrym 4 sezonie może już być tylko lepiej, jak widać nie koniecznie :)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Seriale
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 03, 2011, 13:25:17 »
Twin Peaks jest wart dokładnie tyle, ile warte jest wszystko, co wypłynęło z umysłu Lyncha, czyli sporo. Właśnie wczoraj zacząłem to oglądać z kobitą mą, Gordafem i jego kobitą, wszystkim się jak na razie podoba, a to dopiero początek.

BTW, Same, jak Ci się Twin Peaks podobało, to rozejrzyj się w sieci za filmem "Laura" z 1944 roku, na pewno się uśmiechniesz.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Seriale
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 03, 2011, 15:44:35 »
Mój ulubiony serial to "Kiedy kończy się Zima" i właśnie leci za oknem, polecam.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: Seriale
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 03, 2011, 18:15:50 »
Mój ulubiony serial to "Kiedy kończy się Zima" i właśnie leci za oknem, polecam.
Rzeczywiście niezły, z niecierpliwością czekam na ostatni odcinek.

A tak serio, to ostatnio tylko Californication i How I Met Your Mother oglądam. Więcej mi nie trzeba, a Hank w obecnym sezonie rozbraja w każdym odcinku :)

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."