Autor Wątek: [Zero] Dyskusja ogólna  (Przeczytany 4130 razy)

Slide

  • Gość
[Zero] Dyskusja ogólna
« dnia: Luty 22, 2011, 12:24:28 »
Dyskusja na temat postaci - historia, smaczki, matchup itp.

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2011, 12:21:51 »
http://www.youtube.com/watch?v=eK3YseTHEBQ&feature=player_embedded
Bug który powoduje, że snapbackujemy przeciwnika, a ten już nigdy nie wraca i runda kończy się przez timeout. Powód dla którego warto grać Zero.

Cytuj
UPDATED DESCRIPTION: To activate this glitch, you must perform a snapback during Zero's Sougenmu super. Then have only Zero's 'shadow' connect (Zero himself must whiff). If you can do this while 1 or more of the opponents assist characters are on screen the glitch is activated. During the glitch, none of the opponent characters will jump back in and you will have no one to fight. All you can do is wait for the time to go down.


Slide

  • Gość
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2011, 13:28:33 »
Bezsens... nawet gdybym nim grał to bym miał to w poważaniu... oby wydali za jakiś czas patcha. Z chęcią bym widział w nim nie tylko naprawę bugów tego typu.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2011, 13:29:44 »
Oczywiście capcom to naprawi jak i parę innych glitchów (spencer też cos takiego ma), kwestia czasu.

YattermanG

  • Gość
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2011, 13:39:37 »
Mogę się założyć, że Capcom nie ponaprawia tych bugów.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2011, 14:31:30 »
Bo i po co? Używasz tego = tracisz walkę na turnieju, przynajmniej imo tak powinno być.

Aha, no grającym online to na pewno będzie przeszkadzać, bo już widzę ludzi, którzy mistrzowsko nauczą się setupów do tego i będą tylko tym grać. Pewnie naprawa tego buga to kwestia zmiany paru wartości/linijek kodu/etc, więc capcom jej nie zrobi.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2011, 19:46:19 »
Dlaczego tracisz walkę? Wiem że to jest glitch i rzecz niezamierzona przez twórców, ale crouch tech też nie był zamierzony, psuje grę jeszcze bardziej i jakoś nikt nic z tym nie robi. Niech capcom sobie to patch.uje jeśli chce, ale dopóki jest w grze to jest w grze. ;p

Yatterman - nawet bez tego glitcha jest milion powodów żeby grać Zero ;]

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2011, 20:08:20 »
Dlaczego tracisz walkę? Wiem że to jest glitch i rzecz niezamierzona przez twórców, ale crouch tech też nie był zamierzony, psuje grę jeszcze bardziej i jakoś nikt nic z tym nie robi. Niech capcom sobie to patch.uje jeśli chce, ale dopóki jest w grze to jest w grze. ;p

Yatterman - nawet bez tego glitcha jest milion powodów żeby grać Zero ;]

Cieślak mądrze kiedyś powiedział "Twój turniej, twoje zasady". Imo po prostu co innego sadzić mniej lub bardziej wymagające comba śmierci, a co innego walnąć byle co i wygrać przez błąd w grze.
Moje pięści krwawią śmiercią!

YattermanG

  • Gość
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2011, 20:36:57 »
Yatterman - nawet bez tego glitcha jest milion powodów żeby grać Zero ;]

Jakie? Mało HP i słabe asysty?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2011, 20:43:52 »
Asysta z DP jest dobra jak się ją wzmocni installem. Poza tym ma dużo mixupów, świetny pressing, niezłego fireballa, dobre supery i stylish combosy ;p

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2011, 20:44:28 »
To dobre :) Zero jest kozakiem, nie ma co się oszukiwać, Wolwi i Finiks też mają mało Hp i niespecialnie dobre asysty co wcale nie czyni ich słabymi. Omawiany zawodnik ma świetny rushdown i godny crossup który z odpowiednimi asystami jest zabójczy do tego jego kombosy są bardzo efekciarskie. Mnie tam się podoba ;]

YattermanG

  • Gość
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 11, 2011, 01:42:27 »
Poza tym ma dużo mixupów, świetny pressing, niezłego fireballa, dobre supery i stylish combosy ;p
Omawiany zawodnik ma świetny rushdown i godny crossup który z odpowiednimi asystami jest zabójczy do tego jego kombosy są bardzo efekciarskie. Mnie tam się podoba ;]

To co napisaliście pasuje do wszystkich postaci typu rushdown w grze ;] Mi się nie podoba chociaż planowałem nim grać, jak pisałem ma za mało HP, słabe asysty i lipne supery. No pressing ma dobry to fakt - dopóki Hulk go nie trafi.
No dobra postacie typu zero czy fenix nigdy mi nie pasowały bo szybko mi giną. Zero jest nieopłacalny po prostu przy moim poziomie gry jak gram np rankingowe. Zresztą sami spróbujcie się w rankingowych grając zero czy phoniex.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 01:48:44 wysłana przez YattermanG »

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 11, 2011, 01:49:45 »
No tak samo Amaterasu i Akumą płaczą jak dostaną od Hulka, co nie zmienia faktu, że są dobrymi postaciami.
Też nie do końca rozumiem w czym Zero jest lepszy od Wolverina, czy innych rushdownów, ale na pewno nie jest zły. Większym problemem niż słaba stamina są mocno średnie obrażenia. Inne postacie z kategorii rushdownu potrafią wjechać znacznie boleśniej.

cieslak

  • Gość
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 15, 2011, 09:07:17 »
Zero słaby? Ma sporo zajebistych mixupów, co moim zdaniem stawia go spokojnie w czołowej dziesiątce najlepszych postaci. To, że ma mało HP, o niczym nie świadczy, no chyba że wkurzasz się, że szybko przegrywa, no ale jeśli tak się dzieje, to znaczy, że jesteś noob, nic więcej i nie wolno płakać, tylko trzeba wracać do treningu. Poza tym Marn potwierdził słowa, które padają w tym temacie na plus o Zero. ;)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [Zero] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 08, 2011, 00:10:05 »