Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Himiteshu

Strony: [1]
1
Pozostałe / Nowe serie bijatyk
« dnia: Luty 20, 2015, 04:26:16  »
Dlaczego w dzisiejszych czasach nie powstają nowe serie bijatyk tak jak kiedyś za czasów street fighterów i później tekkena? Jeśli coś wyjdzie to od znanego juz studia i nasladuje poniekąd inne serie np. Blazblue, Injustice czy King of Combat. Kiedyś wychodziła masa bijatyk 2D, wiem ze mało przetrwało próbę czasu. Później była nowa era z virtua fighterem, tekkenem czy killer instinct na czele, do dziś te serie istnieją. Brakuje mi jednak powiewu świeżości w gstunku jakim był soul calibur czy mortal kombat. Zapraszam do dyskusji

2
Mortal Kombat X / Mortal Kombat X
« dnia: Maj 29, 2014, 12:51:01  »
http://www.fightersgeneration.com/nz/dl/mkxposter.jpg

No to mamy następcę 9 :) Fajne to nowe logo tak btw. Pewnie coś więcej pojawi się na początku przyszłego tygodnia.

3
Pozostałe / Filmy o bijatykach
« dnia: Maj 04, 2014, 02:13:05  »

4
Pozostałe / Killer Instinct ( Xbox One )
« dnia: Czerwiec 10, 2013, 23:34:41  »
Moje życie nabrało znowu sensu, Remake jednej z najważniejszych serii mojego dzieciństwa - Killer Instinct!!!! Wyglada zajefajnie, wielkie kombosy, wszystko w pieknej grafice i remiks oryginalnego motywu z KI od Rare. Doszedłem!!!! :P

pierwszy zwiastun - http://www.youtube.com/watch?v=HmPbt7Hx_cg

5
Dead or Alive / Dead or Alive 5 Ultimate
« dnia: Maj 25, 2013, 16:47:29  »
http://www.newgamernation.com/wp-content/uploads/2013/05/dead-or-alive-5-ultimate.jpg

Rozszerzona wersja DOA 5, która będzie miała swoją premierę 5 września 2013 w Japonii na PS3 i Xboxa 360. Gra będzie miała przynajmniej 4 nowych zawodników - Momiji z serii Ninja Gaiden, Leona i Ein'a z poprzednich DOA i Jackiego z serii Virtua Fighter. Będą też przynajmniej dwie nowe areny - Sky City Tokyo oraz coś na kształt " The Lost World " z 3 części gry. Oczywiście spodziewajmy się też nowych kostiumów dla zawodników.Również pare rzeczy z wersji na PS Vita mianowicie nowe opcje treningowe - Tutorial i Combo Challenge. Powracające postacie mają dostać "zmieniające grę" combosy. Na razie wiadomo tyle, dołączę tez 2 pierwsze zwiastuny, modele postaci i screeny.

http://shoryuken.com/wp-content/uploads/2013/05/deadoralive-doa5ultimate-momiji-01.jpg
http://www.fightersgeneration.com/nx6/game/doa5ultimate/ein-doa5ultimate.jpg
http://www.fightersgeneration.com/nx6/game/doa5ultimate/jacky-bryant-doa5ultimate.jpg

http://www.fightersgeneration.com/nx6/game/doa5ultimate/doa5ultimate-s4.jpg
http://www.fightersgeneration.com/nx6/game/doa5ultimate/doa5ultimate-s18.jpg
http://www.fightersgeneration.com/nx6/game/doa5ultimate/doa5ultimate-s2.jpg
http://www.fightersgeneration.com/nx6/game/doa5ultimate/doa5ultimate-s11.jpg
http://www.fightersgeneration.com/nx6/game/doa5ultimate/doa5ultimate-s1.jpg

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=18H40Pd647Y
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i6csddDMLZk

6
SOULCALIBUR V / Design postaci w przyszłej części
« dnia: Maj 08, 2013, 14:17:39  »
Jakie macie pomysły na wygląd postaci w nowym SC jeśli KIEDYKOLWIEK wyjdzie takowy?

Moje osobiste sugestie i pomysły:

Siegfried - troszkę starszy niż w 5tce, z delikatnym zarostem, rozwiane włosy. Fajnie by wyglądał z masywnym hełmem na głowie który zakrywałby mu twarz ale odsłaniał blond włosy, pamiętam jak mi się podobał jego drugi kostium w Soul Edgu. Dzierżyłby oczywiście swój wielki Requiem. Dużo symboli na zbroji, może z orłem albo lwem. Zbroja srebrno-biała, może jakiś płaszczyk.

Ivy - Dalej bardzo dojrzała, więcej biżuterii złotej i całkowicie białe włosy. Chciałbym żeby miała na sobie takie ciemno fioletowe body zakrywające dużo ciała i całkowicie piersi. Obcasy ze złotym podbiciem, fajnie by też wyglądał bluszcz czerwony na nogach, pasowałby do jej pseudonimu. Design Valentine'a mogliby tez zmienić bo się nudzi powoli. Może jej sławna rękawica teraz mogłaby byc w kształcie węża.

Cervantes - Stary pirat, z szeroką siwą brodą i włosami schowanymi za zniszczonym kapeluszem pirackim z czaszką na nim. Ogólnie mógłby jego strój mieć kolor ciemno brązowy albo czarny jak w pierwszym SC. Pistolet i Soul Edge z emblematami morskimi - smoki, ryby, kraken. Mógłby mieć szramę jakąś przez oko, jak pirat po przejściach. Może troszkę kolorów ciemnej zieleni na ubraniu, w końcu jest nieumarłym.

Taki - tak, Taki, bo nienawidzę tej małej naruto ninjy Natsu ;/ Fajnie sie nia gra ale nie umywa sie designem do "starej" dobrej Taki. Chciałbym żeby była znowu niebieska jak w 3ce. Oczywiscie obcisly stroj ale moze z czerwonymi pasami na nim na przykład. Jakieś szale mogłaby miec, koszule jakas dłuższą , znaki demonów na ochraniaczach lub samym stroju. Broń ta co miała ale może dłuższa lub takie fajne sztylety sai jak miał Rafaello z Żółwi Ninja :P

Strony: [1]